- Nur Massenlose anzeigen
816 Los(e)/Seite
Zilveren lodereindoosje. H: 4.5 cm.
Gouden haakslot, Zuid-Beveland. Gewicht: 27 g.
Zilveren tasbeugel met haak. Gewicht: 213 g.
Zeven zilveren miniaturen. Gewicht: 62 g.
Zilveren lodereindoosje in de vorm van een bureau. H: 3.9 cm.
Zilveren schorteslot met filligrain. LxB: 12.5 x 7 cm.
Twee filigrain doosjes en een filigrain broche in de vorm van een gitaar.
Mes met gesneden heft, gesneden mesheft met klompje en een vork met gesneden heft.
Set van twaalf zilveren mokkalepeltjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 111 g.
Divers kleingoed w.o. parfumflesje, beursje, twee gespen, geribd doosje, faaljehaak en medaillon
Divers kleingoed w.o. parfumflesje, beursje, twee gespen, geribd doosje, faaljehaak en medaillon doosje.
Gouden dames polshorloge, 18 kt, Onsa. Gewicht: 31.8 g.
Paar Walcherse zilveren broekstukken.
Twee zilveren broekstukken, vroeg 19e eeuw. D: 6 cm, gewicht: 58 g.
Drie gouden broches w.o. één met onyx. Gewicht: 11.6 g.
Broche met omkeerbare medaillon met hierin benen snijwerk met aan de ene zijde een hond en aan de
Parfumflesje met zilveren dop, zilveren chatelaine en een priem.
Acht stuks divers zilveren bestek, waaronder met gehoefde steel en een ajour schep (met restauratie), Hollands gekeurd. Gewicht: 178 g.
Zilveren gespenslot met filigrain en een gesp met Zeeuwse knoppen. Gewicht: 69 g.
Twee zilveren naaldenkokers met inhoud. Gewicht: 46 g.
Zilveren tasbeugel, Holland, 19e eeuw, hierin gegraveerd een dorpsgezichtje en papegaaien. Gewicht: 126 g.
Divers gebruiksgoed en sieraden, voornamelijk zilver.
Zeven zilveren koffielepeltjes met getorste steel en ajour Jugendstil bovenkant, Hollands gekeurd.
Zeven zilveren koffielepeltjes met getorste steel en ajour Jugendstil bovenkant, Hollands gekeurd. Gewicht: 80g.
Divers Duits tafeldienbestek w.o. lepels, scheppen en tangen, gemerkt 800 en halve maan met kroontje, 16 stuks. Gewicht: 489 g.
Divers zilver en verzilverd w.o. tafelborstel, tafelnummers, servetringen en strooier.
Vier zilveren gespen en twee broches gemaakt van broekstukken.
Drierijig halssnoer van gefacetteerde granaten en glasgranaten, gouden slot, Hollands gekeurd.
Bloedkoralen collier en tweerijige armband met gouden slot. Toegevoegd broche. Gewicht: 52 g.
Paar kroonspelden met steentjes. Gewicht: 13 g.
Paar strikken zonder parels. Gewicht: 7 g.
Twee granaten colliers en een armband met gouden slot. L: 19, 43 en 55 cm. gewicht: 137 g.
Bloedkoralen met gouden armband en oorstekers. Gewicht: 17.8 g.
Drie granaten colliers en twee armbanden met gouden sluiting. L: 36, 42, 38, 23 en 13 cm.
Paar gouden mutsspelden. Gewicht: 3.3 g.
Drie bloedkoralen colliers met gouden slot. L: 42, 56 en 58 cm. gewicht: 36.3 g.
Vijf paar bloedkoralen oorbellen met gouden montuur. Gewicht: 23.2 g.
Paar strikken met parels. Gewicht: 7 g.
Gouden broche, met defect. Gewicht: 5.8 g.
Bloedkoralen collier, vijfrijig met gouden slot. Gewicht: 70 g. Kraal D: 4 - 5 mm.
Granaten collier en een armband met gouden slot. L: 19 en 37 cm. gewicht: 108 g.
Granaten collier met gouden slot. L: 41 cm.
Paar gouden mutsspelden. Gewicht: 6.5 g.
Bloedkoralen armband en oorstekers met goud. Toegevoegd bloedkoralen collier.
Gitten collier, granaten collier en een armband met gouden sluitingen. L: 44 en 86 cm.
Bloedkoralen armband met gouden sluiting. Gewicht: 29.7 g.
Twee gouden broches, Brabant. Gewicht: 5.4 g.
Paar gouden manchetknopen met Goese knoop. D: 2 cm. gewicht: 10.8 g.
Vijfrijig bloedkoralen collier met gouden zeugslot. L: 43 cm, gewicht: 190 g.
Gouden braamknopbroche, Walcheren. Gewicht: 15.8 g.
Granaten armband en oorstekers met goud. L: 40 cm, gewicht: 43 g.
Gouden broche gemaakt van bijbelslot. Gewicht: 14.5 g.
Gouden 'S' broche. Gewicht: 2.3 g.
Gouden broche met parels en granaat. Gewicht: 6.1 g.
Snoer oplopend bloedkoraal op goud geregen. L: 57.5, gewicht: 65 g.
Paar kroonspelden met steentjes. Gewicht: 12 g.
Paar kroonspelden met steentjes. Gewicht: 9 g.
Paar gouden Walcherse knopspelden. Gewicht: 11 g.
Bloedkoralen armband, drierijig met zilveren slot en een broche met bloedkoraal.
Gouden broche en een enkele en een driedubbele onedelen reversspeld, alle met 'Zeeuwse knopjes'.
Gouden broche en een enkele en een driedubbele onedelen reversspeld, alle met 'Zeeuwse knopjes'. Gewicht broche: 2.3 g.
816 Los(e)/Seite