- Nur Massenlose anzeigen
816 Los(e)/Seite
Porseleinen kop en schotel, Meissen, 19e eeuw, met chipje en haarlijn H: 8.5 cm. (kopje) en D: 17.
Porseleinen kop en schotel, Meissen, 19e eeuw, met chipje en haarlijn H: 8.5 cm. (kopje) en D: 17.5 cm. (schotel)
Twee kristallen gembercoupes, 19e eeuw. H: 26 en 34 cm.
Twee glazen met graveringen 'La curiosité me Pique' en 'Dit is niets maar onze vriendschap is
Twee glazen met graveringen 'La curiosité me Pique' en 'Dit is niets maar onze vriendschap is alles'.
Porseleinen schoteltje van Mol. Toegevoegd een kop en schotel, Lowestoft.
Set van vijf porseleinen 'Bloemenmand' beeldjes op basement, met defect.
Schildpad theedoos, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 12 x 12 x 8 cm.
Twee pijpencomforen, rood en geel koper op houten voet. H: 13 en 11.5 cm.
Ovale koperen tabaksdoos uit omstreeks 1700. HxBxD: 3 x 10.5 x 8 cm.
Geelkoperen knoopkandelaar, 16e eeuw. H: 16.5 cm.
Aardewerken voorraadpot, gemerkt, 18e eeuw. H: 21 cm.
Stel tinnen kandelaars, 19e eeuw. H: 20.5 cm.
Twee voorraadpotjes, één 19e eeuw en één 18e eeuw met de spreuk 'Voor vrijheid en vaderland neem
Tinnen klepkan tweekakig met duimrust en wapen, 18e eeuw met defect. H: 17 cm.
Tinnen avondmaalbeker uit omstreeks 1700, met roosmerk en stippelgravures. H: 14 cm.
Mammoettand. HxB: 14 x 20 cm.
Mammoettand. HxB: 14 x 20 cm.
Twee fossielen. LxB: 39 x 17 en 23 x 9.5 cm.
Aardewerken schenkkan van 'De Kat', Bergen op Zoom. H: 21.5 cm.
Twee romantische schilderijen, op paneel en op doek. HxB: 36 x 15 en 50 x 74 cm.
Ovale glaspendule, 19e eeuw, met gong. H: 27.5 cm.
Gedreven koperen offerandeschotel met decor van de 'Verspieders Jozua en Kaleb', Zuidelijke Nederlanden 17e eeuw. D: 48 cm.
Eikenhouten Hollands kabinet uit omstreeks 1800. HxBxD: 216 x 160 x 58 cm.
Divers koperwerk en tinnen gebruiksgoed.
Divers tinnen en koperen gebruiksgoed w.o. kruiken, kannen en strijkijzers.
Bronzen beeld van een vrouw. H: 44 cm.
Merklap 'Diana Pasman 1886' met bloemen en een molen. Toegevoegd een reproductie van Jan Sluijters. HxB: 53 x 56 cm.
Eikenhouten gesneden Fries. L: 135 cm.
Tafelklokje, wortelnoten, 20e eeuw. H: 24 cm.
Zeven aardewerken kastvazen, Delft, 18e eeuw, met diverse defecten.
Twee aardewerken borden met polychroom decor, Delft, 18e eeuw. D: 23 cm.
Notenhouten kistje met 3 flesjes en een suikerplank. HxBxD: 8.5 x 12.5 x 6.3 en L: 29.5 cm.
Polychroom beschilderde kan, Delft, 19e eeuw. Toegevoegd aardewerken bord. H: 22.5 en D: 23 cm.
Twee aardewerken vazen met blauw decor, Delft, 18e eeuw. H: 17 cm.
Theepot met theelicht en twee kop en schotels van het merk Herend, Hongarije.
Set van vijf aardewerken bordjes met blauw decor van een haan, Delft 18e eeuw. D: 22.5 cm.
Tinnen klepkan met roosmerk, ca. 1800. H: 19.5 cm.
Tinnen boterpot met roosmerk, Holland, 18e eeuw. H: 10.5 cm.
Theekist met koperen binnenbakjes en marqueterie, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 12 x 18.5 x 11 cm.
Houten hond, 19e eeuw. Toegevoegd een plaquette dienend als raamdecoratie. H: 23 cm en 25 x 21 cm.
Vier kristallen tafelstukken.
Vier kristallen tafelstukken.
Twee schilderijen één op doek door Maarten Dubbelman en één marouflé 'portretschilderij van een
Twee schilderijen één op doek door Maarten Dubbelman en één marouflé 'portretschilderij van een vrouw'. HxB: 70 x 50 en 74 x 68 cm.
Porseleinen Imari olielamp met messing monturen. H: 54 cm. (incl. kap)
Iepenhouten Louis Seize stoel, 18e eeuw.
Eikenhouten staande klok. H: 265 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Lavinia'. Alexander Gebhardt (1869-1958) HxB: 110 x 80 cm.
Hostiekastje, eikenhout, Holland, 19e eeuw. HxBxD: 70 x 45 x 25 cm.
Vier Italiaans glazen vazen w.o. Millefiori. H: 9 - 24.5 cm.
Twee Chinese snuff bottles. H: 7.5 cm.
Uit hout gesneden handvat van een kris. L: 10 cm.
Vier bronzen opiumgewichten in de vorm van eenden. H: 5 - 7.7 cm.
Ivoren dekseldoos met uitgesneden decor van olifanten, eind 19e eeuw. HxB: 10 x 11.5 cm.
Vijf zilveren beursjes en een kralenbuideltje.
Drie zilveren zakhorloges en dito polshorloge, met defect.
Tas met zilveren beugel en borduurwerk. Toegevoegd twee kralentasjes met zilveren beugel, Holland,
Tas met zilveren beugel en borduurwerk. Toegevoegd twee kralentasjes met zilveren beugel, Holland, 19e eeuw.
Percussie pistool met messing octogonale loop. L: 20 cm.
Percussie pistool met messing octogonale loop. L: 17.5 cm.
Vuursteen pistool met notenhouten greep en messing beslag. L: 44.5 cm.
Zeeuws paeremes in schede. L: 16 (heft), L: 36 (totaal)
Zeeuws paeremes met paardenwagen. L: 13.5 (heft), L: 31.5 (totaal)
Mes met gesneden heft met hierop een leeuw. L: 12 (heft), L: 42.5 (totaal)
Messing bell weights, 20 stuks. Gewicht: 1/4 OZ - 4 LB.
816 Los(e)/Seite