HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

816 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 816 Los(e)

Antiek ingelijst stuk handwerk, bloemenvaas op zijde. Toegevoegd aquarel, 'Gezicht op een boerderij'. HxB: 42 x 34 en 23 x 34 cm.

Twee schilderijen, één op paneel en één op doek 'gezicht op een stukje Den Haag en gezicht op een watergang', HxB: 35 x 40 en 31 x 42 cm.

  • 816 Los(e)