816 Los(e)/Seite
Servies Petrus Regout, Castillo, 12 delig.
Mahoniehouten theetafel, omstreeks 1800. HxBxD: 73 x 67 x 40.5 cm.
Zes glas in lood ramen met beschilderingen, één defect.
Messing haardscherm bezet met facetgeslepen glas. HxB: 65 x 60 cm.
Koperen gieter en roodkoperen emmer met hengsel.
Eikenhouten kistje, Holland 17e eeuw. HxBxD: 36 x 64 x 37.5 cm.
Teakhouten koloniale scheepskist met koperen beslag. HxBxD: 51 x 89 x 47 cm.
Paar armstoelen met rijk gesneden armleuningen.
Armstoel met geribde stof, 20e eeuw. Toegevoegd schoenpoetskrukje.
Handgeknoopt tapijt met Herati motieven. LxB: 288 x 201 cm.
Handgeknoopt tapijt, Perzië. LxB: 238 x 167 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 310 x 196 cm.
Mahoniehouten wieg, 19e eeuw. HxBxD: 80 x 100 x 67 cm.
Replica van een damesbureau uit de collectie Six, notenhout met bijpassend krukje. HxB: 121 x 55
Replica van een damesbureau uit de collectie Six, notenhout met bijpassend krukje. HxB: 121 x 55 cm.
Fijn geknoopt zijden tapijt met decor van een bloemenmand, voorzien van roede om op te hangen.
Fijn geknoopt zijden tapijt met decor van een bloemenmand, voorzien van roede om op te hangen. LxB: 170 x 93 cm.
Teakhouten koloniale kist, 18e eeuw. HxBxD: 80 x 152.5 x 60 cm.
Notenhouten tafelklok met gong. H: 45 cm.
Handgeknoopt tapijt, Agra. LxB: 168 x 94 cm.
Drie schilderijen, olieverf op doek, twee schilderijen van bloemen met wild en een schilderij van
Satijnhouten dienblad met koperen rand. LxB: 66 x 42 cm.
Stel tinnen kandelaars met parelrand, 19e eeuw. H: 22 cm.
Handgeknoopt tapijt, Afghan. LxB: 192 x 277 cm.
Mahoniehouten theetafel, 18e eeuw, met fineerschade. HxBxD: 73 x 71 x 50 cm.
Engelse tafelklok, notenhout met gong. H: 38 cm.
Stel koperen kandelaars, Frankrijk, omstreeks 1800. H: 14.5 cm.
Mahoniehouten uittrekbare eetkamertafel en vier stoelen, met gecanneleerde poten, Holland, Lod. 16e,
Mahoniehouten uittrekbare eetkamertafel en vier stoelen, met gecanneleerde poten, Holland, Lod. 16e, omstreeks 1780.
Handgeknoopt tapijt, Afghan. LxB: 182 x 267 cm.
Handgeknoopt tapijt, Bidjar. LxB: 287 x 180 cm.
Gestoken houten tafeltje, Indonesië, ca. 1920. HxBxD: 74 x 61 x 61 cm.
Houten windsorstoel, Engeland 19e eeuw.
Handgeknoopt tapijt, Perzië. LxB: 370 x 267 cm.
Aquarel 'Landschap met reizigers', gedateerd 1813. HxB: 43 x 60 cm.
816 Los(e)/Seite