816 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret van een vrouw', verfverlies. HxB: 56 x 46 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Hollands landschap met molen'. H: 40 x 60 cm.
Met ebbenhout gefineerde bestekbak, 18e eeuw, met fineerschade. HxBxD: 30 x 19 x 19 cm.
Aquarel/sepia van schepen op zee. HxB: 17.5 x 27.5 cm.
Vier houten kistjes w.o. een mahoniehouten lepeldoos en een palissanderhouten fiches doos.
Schrijfkist gefineerd met gemoest esdoorn, met gebreken.
Koperen kandelaars, Spanje, vroeg 18e eeuw. H: 26 cm.
Vier spaandozen, 19e eeuw. H: 7 -12 cm.
Zwartgepolitoerde stoel met getorste poten en stijlen, 19e eeuw. Toegevoegd eikenhouten hangvitrinekastje.
Haardscherm met schildering op doek, 'Romantisch tafereel'. HxB: 98 x 100 cm.
Twee diverse aardewerken schotels, Delft, 18e eeuw. D: 35 cm.
Zamak pendule, 19e eeuw. H: 32 cm.
Vier stuks glas/kristal w.o. karaffen en een punch bowl.
Bronzen beeld, 'De denker'. H: 25 cm.
Schildpad theekistje,19e eeuw. HxBxD: 14 x 20 x 14 cm.
Stel ovale aardewerken mandjes op onderschotel, 19e eeuw. LxB: 24 x 23 cm.
Kaststel van de Porceleyne Fles, defectjes. H: 48 cm.
Twee koperen twee-armige wandappliques met pauwstaartbord. Gemerkt de Klauw, Delft, 18e eeuw.
Haardscherm met gecontourneerde kapregel. H: 102.5 cm.
Twee glazen knijpflessen w.o. één met goudluster en een vierkante gegraveerde fles. H: 21 cm.
Glansplatelen vaas uit omstreeks 1920 - 1940. H: 28 cm.
Twee glansplatelen karaffen met getordeerd handvat, gesigneerd Gouda, Holland, P, 974. H: 28 cm.
Wijnkaraf, kaasstolp en bowlpot met lepel, alle waaierkristal.
Drie glas in lood ramen met beschilderingen. HxB: 27 x 23.5 cm en 27 x 34.5 cm.
Bronzen beeld 'Kozak met paard', gesigneerd Typagone. HxL: 25 x 29 cm.
Ikoon, Rusland begin 19e eeuw. HxB: 30 x 23.5 cm.
Aardewerken kan, eerste helft 20e eeuw, gedecoreerd met oude fragmenten. H: 34 cm.
Twee Art Deco glazen vazen, Frankrijk. H: 20 en 22 cm.
Glazen vaas Leerdam, G. Thomassen. H: 25 cm.
Drie bronzen beeldjes. H: 21 - 24 cm.
Twee Jugenstil kandelaars en twee Jugendstil schotels waarvan één gesigneerd R. Provins. H: 21 cm,
Twee Jugenstil kandelaars en twee Jugendstil schotels waarvan één gesigneerd R. Provins. H: 21 cm, D: 18 en 16.5 cm.
Vaaspendulestel, 19e eeuw. H: 57 cm.
Houten voorzethaard met Hollandse schildering. HxB: 93 x 70 cm.
Bronzen kandelaar in de vorm van een sphinx. H: 22 cm.
Kristallen schaal met koperen montuur, Jugendstil. HxBxL: 10 x 20 x 28 cm.
Jugendstil fruitschaal met smeedwerk, Frankrijk. HxD: 19 x 25 cm.
Paar bronzen vuurvergulde kandelaars. H: 26 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Schapen in de stal', gedateerd 1883. Dirk Lokhorst (1818-1893) HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, 'Schapen in de stal', gedateerd 1883. Dirk Lokhorst (1818-1893) HxB: 16 x 23 cm.
Inktstel met porselein en zilver, in het midden voorzien van een thermometer, Biedermeier.
Bronzen buste van Hare Majesteit Koningin Beatrix, gemaakt door Pieter d'Hont (1917-1997). H: 17
Bronzen buste van Hare Majesteit Koningin Beatrix, gemaakt door Pieter d'Hont (1917-1997). H: 17 cm.
Celadon vaasje, Thailand. H: 14 cm.
Lenzkirch tafelklokje, ca. 1880. H: 35 cm.
Royal Albert servies 'Lavender Rose'.
Mahoniehouten zeskantige plantenbak met binnenbak, Holland, Biedermeier. H: 99 cm.
Koperen balkroon met uitneembare armen. H: 38 cm.
Mahoniehouten toiletspiegel, 19e eeuw. HxBxD: 52 x 37 x 27 cm.
Twee gestoken houten stoven, Friesland, 19e eeuw.
Schwarzwalder schilderijklok, uit omstreeks 1880. HxB: 24 x 20 cm.
Drie riviergezichten op paneel, gesigneerd J v Riensdijk. HxB: 12 x 24 en 12 x 12 cm.
Twee Zaanse klokken en een stoelklok, alle 20e eeuw.
Miniatuur pendule en een schilderijtje met een molen en koeien. H: 20 cm en HxB: 14 x 14 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, Romantische School (19e eeuw), 'Landschap', niet gesigneerd. HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, Romantische School (19e eeuw), 'Landschap', niet gesigneerd. HxB: 10.5 x 16.5 cm.
Twee ijsgezichten op paneel, gesigneerd Breedveld. HxB: 25 x 20.5 en 20.5 x 25.5 cm.
Tien diverse handgeknoopte tapijten.
Bloemmahonie op eikenhouten kapspiegel, Louis Seize, omstreeks 1800, Holland, ingelegd met bies
Divers w.o. pijpencomfoor, twee getorste kandelaars en een doos met houtsnijwerk.
Houten Jugendstil klokje, Duitsland. H: 37 cm.
816 Los(e)/Seite