816 Los(e)/Seite
Drie diverse schilderijen op paneel; reizigers, riviergezicht en een stadsgezicht. HxB: 20 x 25 cm.
Twee Perzische tapijten w.o. een Kelim. LxB: 140 x 62 en 133 x 78 cm.
Twee handgeknoopte Perzische tapijten.
Stel Chinees porseleinen vazen met landschapsdecor. H: 160 cm.
Zes diverse Chinees porseleinen borden met floraal decor en landschapsdecor, 18e eeuw, chips en
Zes diverse Chinees porseleinen borden met floraal decor en landschapsdecor, 18e eeuw, chips en barsten. D: 18 - 27 cm.
Set van drie Chinees porseleinen borden met blauw decor van een landschap, rivier en bloemenvaas,
Chinees porseleinen borden met blauw floraal decor en zilveren hengsel. D: 27.5 cm.
Porseleinen vaasje met lange lijzen en zilveren montuur, China, met F merk, Kangxi, gelijmd. H: 19
Porseleinen vaasje met lange lijzen en zilveren montuur, China, met F merk, Kangxi, gelijmd. H: 19 cm.
Drie Chinees porseleinen dekselpotjes. HxD: 8.5 x 8.5 (2x) en 6 x 10 cm.
Blauw/wit porseleinen bord met vaas en bloemen decor, Qianlong. D: 23 cm.
Porseleinen schoteltje, China, 18e eeuw met zilveren hengsel, gechipt. D: 12 cm.
Chinees porseleinen vaas met blauw decor van draken en feniksen. H: 18 cm.
Zes Chinees porseleinen borden, 19e eeuw, diverse condities. HxD: 6 x 20 cm.
Set van zes Chinees porseleinen borden met floraal decor, 18e eeuw. D: 22.5 cm.
Vijf porseleinen kop en schotels met blauw decor van Chinese kostbaarheden, chips en haarlijn.
Twee Chinees porseleinen kommen met landschapsdecor, één gelijmd en één met barsten. D: 11 x 25.5 en
Twee Chinees porseleinen kommen met landschapsdecor, één gelijmd en één met barsten. D: 11 x 25.5 en 9.5 x 19.5 cm.
Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor, 18e eeuw, zwaar beschadigd.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Portret van een Indonesische man'. HxB: 36 x 27.5 cm.
Zes houten beelden, Indonesië. H: 9 - 40 cm.
Drie borden met blauw decor van fazanten, diverse defecten w.o. barsten. D: 21.5 cm.
Porseleinen vaas met blauw floraal decor, China. H: 30 cm.
Porseleinen puntflesje, China, Kangxi, defect w.o. gelijmde hals. H: 18 cm.
Porseleinen dekselvaasje, China Kangxi, defect.
Set van 10 porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw.
Chinees porseleinen Wanli bordje met decor van planten en vogels, chips en haarlijn. D: 20 cm.
Porseleinen klapmutskom, China, Kangxi, chipje en barst. HxD: 7.5 x 15 cm.
Stel klapmuts kommetjes, China, Wanli, één gechipt. HxD: 5 x 10.5 cm.
Twee Kanxi borden met blauw floraal decor en twee schoteltjes. D: 21 en 13 cm.
Chinees porseleinen Wanli klapmutskom met landschapsdecor, gerestaureerd met krammen. HxD: 7 x 22.
Chinees porseleinen Wanli klapmutskom met landschapsdecor, gerestaureerd met krammen. HxD: 7 x 22.5 cm.
Twee porseleinen zoutvaten, China, 18e eeuw. HxD: 4 x 9.3 en 4.4 x 8.5 cm.
Zeven porseleinen schoteltjes, China, Kangxi. D: 13.5 cm.
Porseleinen Wanli bordje met blauw decor van herten in het bos, met barst en chips. D: 20 cm.
Porseleinen bierpul, China, Qianlong, schilfer aan rand. H: 14 cm.
Twee Chinees porseleinen kommen en vier schoteltjes. HxD: 8.5 x 17.5 cm.
Twee Chinees porseleinen schotels met rivierlandschapdecor, 18e eeuw, één geplakt. D: 30.5 cm.
Set van vijf borden, China, Qianlong. D: 23.5 cm.
Chinees houten beeld van een oude man. H: 55 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Working on the paddy field'. HxB: 60 x 80 cm.
Stel Japanse kraagvazen met blauw decor van bergwaterlandschap, gemerkt met zes-karakter merken, 19e
Stel Japanse kraagvazen met blauw decor van bergwaterlandschap, gemerkt met zes-karakter merken, 19e eeuw. H: 34.5 cm.
Drie houten sculpturen, Indonesië, met defecten. H: 25 - 49 cm.
Stel vazen, celadon met craquelé. H: 31 cm.
Divers, voornamelijk Chinees, keramiek w.o. celadon.
Twee Afrikaanse snijwerken in hout en in marmer en twee keramieken gebruiksvoorwerpen in pre
Twee Afrikaanse snijwerken in hout en in marmer en twee keramieken gebruiksvoorwerpen in pre Colombiaanse stijl. H: 8 - 31 cm.
Twee ingelijste werken met decor van krijgers, Midden-Oosten. HxB: 12.5 x 24 cm.
Divers Japans Imari porselein w.o. twee bibelotjes, een ovale schaal, een vaas en een melkkannetje.
Drie schotels, Japan, waarvan twee met Chinees Wanli decor en één schotel China, alle defect. D:
Drie schotels, Japan, waarvan twee met Chinees Wanli decor en één schotel China, alle defect. D: 34.5 - 47 cm.
Brandschildering op bamboe, 'Chinese mythologische voorstelling. HxB: 19.5 x 62 cm.
Vierslags tafelscherm met plaquettes met diverse voorstellingen. H: 45.5 cm.
Veelkleurige aquarel, 'Shiva', Azië, 19e eeuw. HxB: 25 x 19,5 cm.
Houtsnijwerk van een man met hond, met restauratie. L: 20 cm.
Stel Chinees porseleinen vazen, republic, diverse decors. H: 34 cm.
Stel porseleinen vazen, gemerkt, Japan, Imari, 19e eeuw. H: 27 cm.
Imari schotel, Japan, 19e eeuw. D: 37,5 cm.
Vuurvergulde Boeddha, Thailand. H: 36 cm.
Porseleinen Blanc de Chine vaas, met een gesneden decor van vogels en planten. H: 36 cm.
Divers Japans Imari porselein, enkele met defect.
816 Los(e)/Seite