- Nur Lose mit Abbildungen
872 Los(e)/Seite
Gouden broche vermaakt van een keelknoop van de dracht. Gewicht: 8.7 g.
Gouden broche met parels, vermaakt en speld onedel, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.6 g.
Gouden mannenbroche van de dracht. Gewicht: 3.7 g.
Set van twee formaten gouden bijenkorfspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.8 g.
Bloedkoralen armbandje drierijig met vierrijig gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.6 g.
Bloedkoralen collier drierijig. Gewicht: 132 g. L: 37 cm.
Granaten collier met zilveren slot. Gewicht: 94.6 g. L: 67 cm.
Glasgranaten armband vierrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 37.2 g.
Stel gouden clipoorbellen met koraal, dito dasspeld en broche met Zeeuwse knop, Hollands gekeurd.
Stel gouden clipoorbellen met koraal, dito dasspeld en broche met Zeeuwse knop, Hollands gekeurd. Gewicht: 7.8 g.
Bloedkoralen collier met Zeeuwse knop. Gewicht: 23.9 g. L: 78 cm.
Glasgranaten armband vierrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 23.9 g.
Gouden pegelhanger met granaat, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.7 g.
Bloedkoralen takjes collier. Gewicht: 34.4 g. L: 46 cm.
Stel zilveren broekstukken van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 105.4 g.
Bloedkoralen drierijige armband, Hollands gekeurd.
Set van vier zilveren broekstukken, Hollands gekeurd. Gewicht: 111.3 g.
Twee bloedkoralen colliers met losse kralen en twee dito snoeren. Gewicht: 178 g.
Granaten collier met glas en zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 36.7 g. L: 72 cm.
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 21.4 g. L: 38 cm.
Bloedkoralen collier met gouden kapitel stokje, Hollands gekeurd. Gewicht: 18 g. L: 58 cm.
Granaten collier op zilver geregen en een dito samengestelde armband met gouden slot, Hollands
Granaten collier op zilver geregen en een dito samengestelde armband met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 118 g.
Stel gouden kroonspelden, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.6 g.
Stel zilveren gespen, zogenaamde stuivertjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 104.3 g.
Granaten collier. Gewicht: 74.3 g. L: 38 cm.
Bloedkoralen collier op zilver geregen met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 26.4 g. L: 49
Bloedkoralen collier op zilver geregen met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 26.4 g. L: 49 cm.
Parfumflacon met gouden dop en kraag. H: 12.5 cm.
Bloedkoralen armband, vierrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 24.8 g.
Parfumflacon met gouden dop. H: 13 cm.
Parfumflacon met gouden monturen. H: 9 cm.
Granaten collier. Gewicht: 36.7 g. L: 72 cm.
Stel gouden oorstekers met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1 g.
Gouden rijring met imitatie koraal, Hollands gekeurd. Ringmaat: 17.5, Gewicht: 2.5 g.
Stel gouden oorstekers met koraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.4 g.
Stel gouden pegeloorbellen met diamant en parel. Gewicht: 3.1 g.
Bijbeltje in lederen band met gouden slot bezet met simili.
Parfumflacon met gouden dop, voet en applique. H: 9.5 cm.
Gouden broche met spinel. Gewicht: 6.9 g. L: 7 cm.
Odeurflacon met gouden montuur in foudraal, Hollands gekeurd.
Parfumflacon met gouden dop. H: 10.5 cm.
Glasgranaten collier vijfrijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 48.8 g. L: 34 cm.
Gouden camee broche/hanger, Hollands gekeurd. Gewicht: 14.2 g.
Stel gouden oorbellen met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.7 g.
Paar gouden oorhangers van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 5 g.
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 128.7 g. L: 42 cm.
Bloedkoralen collier met gouden slot met dito tweerijige armband, Hollands gekeurd. Gewicht: 49.7
Bloedkoralen collier met gouden slot met dito tweerijige armband, Hollands gekeurd. Gewicht: 49.7 g.
Stel gouden parelspelden, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.5 g.
Granaten armband drierijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 47.2 g.
Twee gouden broches van de dracht, Goes en Hoeksewaard, Hollands gekeurd. Gewicht: 12.4 g.
Granaten armband tweerijig met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 32.8 g.
Glasgranaten armband vijfrijig met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 53.4 g.
Granaten collier, tweerijig met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 122.8 g. en L: 30 cm.
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 73 g. en L: 74 cm.
Stel gouden kroonspelden. Gewicht: 5.2 g.
Set van twee gouden hangers, van Bijbel/boekslot vermaakt, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 8.5 g.
Stel gouden oorhangertjes bloemvormig in foudraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.8 g.
Gouden rozetring met bloedkoraal, Holands gekeurd. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 17.25.
Set oorbellen, goud met bloedkoralen pegel, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.6 g.
Gitten collier vierrijig met gouden slot bezet met granaat. Gewicht: 130 g. L: 40 cm.
Gouden ring bezet met cabochon van koraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 4 g. Ringmaat: 16.
872 Los(e)/Seite