- Nur Lose mit Abbildungen
872 Los(e)/Seite
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Divers hotelzilver (verzilverd) afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met in het overgrote
Divers hotelzilver (verzilverd) afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met in het overgrote gedeelte de naam Britannia gestanst.
Mahoniehouten eettafel in Regency stijl. HxBxD: 73 x 115 x 170 cm.
Set van zeven mahoniehouten eetkamerstoelen.
Frans vloerkleed. LxB: 363 x 270 cm.
Tapijt Naïn. HxB: 350 x 254 cm.
Notenhouten salontafel met marqueterie, eind 19e eeuw. HxBxD: 76 x 90 x 60 cm.
Twee iepenhouten korenaren met biezen zittingen.
Handgeknoopt tapijt 'Qum'. LxB: 338 x 226 cm.
Tapijt Mir. HxB: 198 x 305 cm.
Coulissentafel met vier tussenbladen en zes stoelen waarvan twee met armleuning.
Salontafel rijkelijk bewerkt met houtsnijwerk, Indonesië, met glasplaat. HxD: 51 x 110 cm.
Set van twee Perzische tapijten.
Salontafel rijkelijk bewerkt met houtsnijwerk, Indonesië. HxD: 46 x 71 cm.
Set van drie Perzische tapijten.
Salontafel rijkelijk bewerkt met houtsnijwerk, Indonesië. HxBxD: 46 x 120 x 60 cm.
Houten schoenlapperskist met twee lades. HxBxD: 27.5 x 61 x 40 cm.
Handgeknoopt Kars tapijt. HxB: 343 x 128 cm.
Set van zes mahoniehouten eetkamerstoelen, Holland, Biedermeier, 19e eeuw.
Borduurwerk, 'Prinsjesdag '60 '. HxB: 41 x 105 cm.
Schilderij, olieverf op papier 'Haventje Yerseke'. HxB: 29 x 39 cm.
Twee marouflé schilderijen van Indonesiche landschappen, gesigneerd Imandt.
Parfumflacon met gouden dop. H: 9.5 cm.
Drie parfumflacons met zilveren montuur.
Schaar met zilveren motuur en dito foudraal, Hollands gekeurd. L: 13.5 cm.
Zilveren lodereindoosje met floraal decor, Hollands gekeurd.
Zilveren geboortelepel 's Gravenhage', Hollands gekeurd. L: 18 cm.
Zilveren pepermuntdoosje, Hollands gekeurd.
Zilveren lodereindoosje met ciselering, parelrand en wapenschild, Hollands gekeurd.
Twee zilveren beursbeugels met stoffen tas.
872 Los(e)/Seite