- Nur Lose mit Abbildungen
872 Los(e)/Seite
Zilveren mosterdpot, Hollands gekeurd. Gewicht: 202 g. H: 18 cm.
Zilveren visschep met ivoren handgreep, Hollands gekeurd. Gewicht: 155 g. L: 31 cm.
Notenhouten poudreuse, ingelegd met diverse houtsoorten. HxBxD: 73.5 x 78 x 45.5 cm.
Notenhouten topbureau, Engeland, eind 18e eeuw. HxBxD: 233 x 84 x 49 cm.
Zilveren octogonale kandelaber met inscriptie, Carl Zeiss, 20e eeuw. H: 24 cm.
Twee schilderijen, olieverf op paneel, 'IJsgezicht en Stadsgezicht'. HxB: 25 x 30.5 en 25 x 32 cm.
Zilveren slacouvert, Holland, 19e eeuw, knop manco. Gewicht: 152 g.
Zilver met kristallen mosterdpot met hexagonale voet, Holland, 19e eeuw. H: 12.5 cm.
Twee koperen schildjes, ovaal model met parelrand en Bijbelse voorstelling. HxB: 17 x 13 cm.
Zilveren dienlepel, 2e gehalte, Hollands gekeurd, 1869.
Zilveren dienlepel, 1e gehalte, Hollands gekeurd, 1868.
Voorsnijcouvert met zilveren heft, Van Kempen.
Eikenhouten schrijftafel met klep, 18e eeuw. HxBxD: 98 x 76 x 45 cm.
Vier houten klapstoelen met pitrieten zitting.
Spaans kastje, 17e eeuw. HxBxD: 80.5 x 92 x 42.5 cm.
Eikenhouten kast met vier laden, Biedermeier, Holland eind 19e eeuw. HxBxD: 109 x 125.5 x 58 cm.
Keramieken beeld van een dame op basement, naar M. Moreau. H: 61 cm.
Mahonie op eikenhouten luierkabinetje, 19e eeuw. HxBxD: 158 x 96.5 x 52 cm.
Grote hoeveelheid onderborden.
Schilderij op doek 'Fazanten in het struweel'. John Bevort (1917-1996) HxB: 79 x 99 cm.
Vier aardewerken schotels, Delft, omstreeks 1700. D: 34 cm.
Stel vaasjes, Delft, ca. 1900 . H: 15 cm.
Schildpad theedoos, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 9 x 11.5 x 7.5 cm.
Latoenkoperen kandelaar, gedreven, 18e eeuw. HxD: 16 x 17 cm.
Rosenthal gebakssetje met 5 schoteltjes.
Rood glazen karaf, Boheems, met bos voorstelling en 12 glazen handgeblazen en geslepen. H: 21.5 cm.
Twee borden en een schotel, Delft, 18e eeuw. D: 23 - 34.5 cm.
Zeven stuks tinnen gebruiksgoed w.o. twee brandewijnkommen.
Schilderij, olieverf op doek, 'Houthakkers in het bos'. Gerrit Frederiks (1890-1945) HxB: 69 x 89
Schilderij, olieverf op doek, 'Houthakkers in het bos'. Gerrit Frederiks (1890-1945) HxB: 69 x 89 cm.
Platelen beeld van meisje met bal en windhond. LxH: 67 x 30 cm.
Tweedeurs vitrinekast, één ruit manco, 19e eeuw. HxBxD: 166 x 97 x 42 cm.
Hutschenreuther serviesdelen. Toegevoegd karaf, zoutvaatjes en servethouders.
Vier 18e eeuwse aardewerken borden en een treeft, gelijmd. Toegevoegd tabakspot en twee Makkum
Vier 18e eeuwse aardewerken borden en een treeft, gelijmd. Toegevoegd tabakspot en twee Makkum kommen.
Set van twee bronzen handbellen, één klepel manco.
Bronzen vijzel, 17e/18e eeuw. H: 10 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder kraamvrouwen bouillonterrine en een porseleinen koektrommel met
Divers gebruiksgoed, waaronder kraamvrouwen bouillonterrine en een porseleinen koektrommel met figuraal decor.
Set van twee houten panelen met snijwerk. HxB: 57 x 20 cm.
Tinnen gebruiksgoed voorzien van diverse merken.
Bronzen beeld van Justitia. H: 42 cm.
Secretaire met diverse houtsoorten en marqueterie, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 152.5 x 92 x 40
Secretaire met diverse houtsoorten en marqueterie, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 152.5 x 92 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'IJsgezicht'. HxB: 15.5 x 21.5 cm.
Twee vazen, Villeroy & Boch. H: 37 cm.
Likeurset, W.J. Rozendaal, Kristalunie, 1928, 'Curro'.
Twee porseleinen bladkommetjes, Duitsland. HxL: 3.5 x 9.5 cm.
Aardewerken koe met blauw overdrukdecor, horens, staart en oren gedecoreerd met goud, Staffordshire,
Aardewerken koe met blauw overdrukdecor, horens, staart en oren gedecoreerd met goud, Staffordshire, 19e/20e eeuw. HxL: 12.5 x 19 cm.
Mahjongspel in lederen koffer.
Tinnen kinder theeserviesje, 15 delig.
Zamak beeld van een paard op marmeren tableau. H: 43.5 cm.
Houten luierkabinetje. HxBxD: 149 x 99 x 44 cm.
Set van twee Bijbels met lederen band en zilveren slot, Hollands gekeurd.
Zilveren tasbeugel Hollands gekeurd, alpaca tasbeugel en een zilveren fotolijstje Hollands gekeud.
Paeremes met lederen schede. L: 33.5 cm.
Twee brillen in foudraal, dito pijp, tondeldoos en een armband vermaakt van een bijbelslot.
Set van vier zakhorloges, waaronder zilver.
Trancheer bestekset met Zeeuwse houten heften. L: 26 en 35 cm.
Set van twee bruin lederen sigarenkokers met zilveren beslag, Hollands gekeurd.
Geelkoperen tabaksdoos met decor van figuren, teksten en geometrie. HxBxD: 3.5 x 27.5 x 5 cm.
872 Los(e)/Seite