872 Los(e)/Seite
Vijf Chinees porseleinen borden blauw wit, 18e eeuw.
Noten op eikenhouten staand horloge, Londen. H: 220 cm.
Porseleinen polychrome plaquette met decor van bloemen en vogels in notenhouten lijst. HxB: 53.5 x
Porseleinen polychrome plaquette met decor van bloemen en vogels in notenhouten lijst. HxB: 53.5 x 48 cm.
Divers Chinees porselein bestaande uit een gemberpotje, acht schoteltjes en drie kopjes 18e/19e
Divers Chinees porselein bestaande uit een gemberpotje, acht schoteltjes en drie kopjes 18e/19e eeuw.
Chinees porseleinen kendhi, Qianlong, 18e eeuw. H: 24 cm.
Zes blauw/wit porseleinen kommen, China, 19e eeuw. H: 5.5 cm.
Chinees porseleinen Wanli kom, 16e/17e eeuw, 'Floraal decor met vogel', bodembarst en chips. HxD:
Chinees porseleinen Wanli kom, 16e/17e eeuw, 'Floraal decor met vogel', bodembarst en chips. HxD: 6 x 12.5 cm.
Twee dekselkommen, 19e eeuw, één deksel afwijkend. H: 7.5 - 9 cm.
Twee blauw / wit porseleinen borden met rivierlandschap decor in onderglazuur blauw, China 18e
Twee blauw / wit porseleinen borden met rivierlandschap decor in onderglazuur blauw, China 18e eeuw (met defecten). D: 21 cm.
Blauw op wit porseleinen miniatuurvaas met decor van bloemen, gemerkt met een dubbele cirkel,
Blauw op wit porseleinen miniatuurvaas met decor van bloemen, gemerkt met een dubbele cirkel, China 20e eeuw. H: 13.5 cm.
Porseleinen voorraadpot met floraal decor, op voet met houten deksel, 20e eeuw. H: 25 cm.
Aardewerken kwispedoor, gerestaureerd. HxD: 9.5 x 13 cm.
Twee theepotjes, een wijnkannetje en een bordje, alle 19e eeuw. H: 12 - 15 cm.
Kom met decor van een phoenix uit de 'Binh Thuan' scheepswrak lading en een Swatow kom. HxB: 5.5 x
Kom met decor van een phoenix uit de 'Binh Thuan' scheepswrak lading en een Swatow kom. HxB: 5.5 x 13.3 en 7 x 18.5 cm.
Porseleinen schotel, met floraal decor, China, 18e eeuw, naar voorbeeld uit de Ming dynastie. D:
Porseleinen schotel, met floraal decor, China, 18e eeuw, naar voorbeeld uit de Ming dynastie. D: 36.5 cm.
Twee Chinees porseleinen borden en drie boterbordjes, 18e eeuw. D: 16.5 - 24 cm.
Batik stof in lijst, Indonesië. HxB: 49 x 47 cm.
Set van drie Balinese houtsnijwerken, met defect.
Zes porseleinen borden met blauw decor van bloemen, diverse defecten w.o. barsten. D: 22.5 cm.
Porseleinen bord blauw/wit, China, 18e eeuw. HxD: 6.8 x 15.5 cm.
Porseleinen vaasje met lange lijzen en zilveren montuur, China, gemerkt, Kangxi, gelijmd. H: 19 cm.
Blauw wit porseleinen kop en schotels met floraal decor, China 19e eeuw.
Porseleinen puntflesje, China, Kangxi, defect w.o. gelijmde hals. H: 18 cm.
Vijf Chinees porseleinen bordjes in diverse formaten, met zegelmerk. D: 15 - 20 cm.
Chinees porseleinen bordje, gelobd, met decor van bloemen en kip, Kangxi, 17e/18e eeuw. D: 22 cm.
Chinees porseleinen kom, 19e eeuw, haarlijnen. HxD: 6.5 x 15 cm.
Twee Chinees porseleinen bordjes, 18e eeuw. D: 21.5 en 24 cm.
Vijf Chinees porseleinen borden, 18e eeuw, alle defect waarvan 4 gelijmd. D: 16.5 x 29 cm.
Chinees porseleinen octogonale kom met landschapsdecor, 18e eeuw, barst en chips. HxD: 7.5 x 38 cm.
Porseleinen schotel, China met defecten. D: 35 cm.
Pastel 'Onderwaterwereld'. Adrianus Johannes Jacobus de Winter (1882-1951) HxB: 47 x 64 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Kali te Jakarta', gesigneerd De Jongh. HxB: 87 x 67 cm.
Een porseleinen pot met decor van een rivierlandschap met personen en een os, China 20e eeuw. H:
Een porseleinen pot met decor van een rivierlandschap met personen en een os, China 20e eeuw. H: 35 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen en vogels, gemerkt met vier-karaktermerk en
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen en vogels, gemerkt met vier-karaktermerk en dubbele cirkel, China 20e eeuw. H: 41 cm.
Aquarel 'Balinees traditioneel'. HxB: 21 x 33 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een berglandschap met rivier en personen, China 20e
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een berglandschap met rivier en personen, China 20e eeuw. H: 45 cm.
Een blauw op wit porseleinen vaas met decor van bloemen, gemerkt met zes-karaktermerk en dubbele
Een blauw op wit porseleinen vaas met decor van bloemen, gemerkt met zes-karaktermerk en dubbele cirkel, China 20e eeuw. H: 45 cm.
Porseleinen dekselpot powder blue met polychroom decor in medaillons van bloemenmanden met zes
Porseleinen dekselpot powder blue met polychroom decor in medaillons van bloemenmanden met zes karaktermerken 'Kangxi', 19e eeuw. H: 31.5 cm.
Kantonese porseleinen vaas, China, hals gerestaureerd. H: 28.5 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen en personen, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van bloemen en personen, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 27.5 cm.
Divers Chinees bestaande uit een porseleinen bord, twee kopjes en een terracotta wierookbrander.
Driedelige bronzen censer met figuraal landschapsdecor, Japan Meiji, met defecten. H: 28.5 en 19.5
Driedelige bronzen censer met figuraal landschapsdecor, Japan Meiji, met defecten. H: 28.5 en 19.5 cm.
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van flora en fauna, China ca. 1900. H: 23 cm.
Set van twee koppels cloisonné vazen met houten sokkel.
Set van vijf diverse boeken betreffende de Chinese kunstnijverheid, waaronder 'Chinese pottery and
Set van vijf diverse boeken betreffende de Chinese kunstnijverheid, waaronder 'Chinese pottery and porcelain' en 'Straits Chinese porcelain'.
Samoerai zwaard en een tanto. L: 69 en 96 cm.
Drie instructieboeken, het Mahjong spel betreffende, in luxe zijden omslag met pinsluiting, China
Drie instructieboeken, het Mahjong spel betreffende, in luxe zijden omslag met pinsluiting, China eerste helft 20e eeuw.
Vier diverse porseleinen vazen met defecten.
Divers Aziatisch w.o. een set van 13 borden, twee Imari bakjes, drie schalen en kop en schotels,
Divers Aziatisch w.o. een set van 13 borden, twee Imari bakjes, drie schalen en kop en schotels, diverse stukken met chips.
Schilderij op doek 'Perzische danseres'. HxB: 116 x 79 cm.
Twee sets met porseleinen kandelaars en een schotel, Iron red floraal decor, allen defect en
Twee sets met porseleinen kandelaars en een schotel, Iron red floraal decor, allen defect en geplakt. H: 38 en 21 cm.
Polychroom porseleinen vaas met decor van flora en fauna, China ca.1900. H: 42.5 cm.
Set van twee ingelijste zijden werkjes met decor van vogels en planten. HxB: 24.5 x 14.5 en 16.5 x
Set van twee ingelijste zijden werkjes met decor van vogels en planten. HxB: 24.5 x 14.5 en 16.5 x 21.45 cm.
Koppel Kantonese porseleinen vazen, China 20e eeuw. H: 34 cm.
Polychroom porseleinen vaas met figuraal decor, China ca. 1900. H: 43 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H:
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van lange lijs, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 28.5 cm.
Schotel en cachepot met iron red floraal decor, China. D: 37.5 en HxD: 18 x 24.5 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van personen en tekst, gemerkt met vier-karaktermerk,
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van personen en tekst, gemerkt met vier-karaktermerk, China 20e eeuw. H: 31.5 cm.
Porseleinen voorraadpot, China, Republiek. H: 20.5 cm.
872 Los(e)/Seite