872 Los(e)/Seite
Zwart lederen sigarenkoker met zilveren beslag, Hollands gekeurd.
Set van drie zilveren miniaturen, Hollands gekeurd, handvat strijkbout defect. Gewicht: 50.4 g.
Zilveren theebusje, ovaal met landelijk reliëf decor, Hollands gekeurd. Gewicht: 84.3 g. HxBxD: 7.
Zilveren theebusje, ovaal met landelijk reliëf decor, Hollands gekeurd. Gewicht: 84.3 g. HxBxD: 7.9 x 7 x 4.4 cm.
Gouden ring bezet met cabochon geslepen koraal, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.3 g. Ringmaat: 17.25.
Schildpad brillenkoker en een schildpad voor en achterplaat van een sigarenkoker met zilveren
Gouden slagring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.7 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring met roosdiamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.3 g. Ringmaat: 16.
Gouden ring met diamant en twee zaadpareltjes, Hollands gekeurd. Ringmaat: 18.5, Gewicht: 0.9 g.
Ring bwg met amethyst. Gewicht: 2.2 g. Ringmaat: 17.
Set van vier zilveren gespen, Hollands gekeurd. Gewicht: 137.7 g.
Zoutstrooier, zoutbakje en luciferhouder, alle met blauw glazen binnenbak, 19e/20e eeuw.
Zilveren broche met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 13.9 g. L: 3.1 cm.
Zilveren miniatuurtafel, scharnierend, op drie poten, met rijk bewerkt tafelblad, Amsterdam,
Zilveren miniatuurtafel, scharnierend, op drie poten, met rijk bewerkt tafelblad, Amsterdam, Hollands gekeurd. HxB: 4.5 x 7.5 cm.
Set van drie zilveren miniaturen, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 65.4 g.
Zeeuwse beugeltas met zilveren beugel en dito haak, Hollands gekeurd.
Zilveren collier met saffier. Gewicht: 42.3 g. L: 46 cm.
Diverse sieraden en kleingoed, waaronder zilver.
Diverse zilveren sieraden, waaronder 'Esprit'. Gewicht: 160.5 g.
Diverse sieraden en horloges, waaronder zakhorloge met gouden kapje op kroon.
Zes diverse pols/zakhorloges.
Zes diverse pols/zakhorloges.
Twaalf diverse sieraden, deels zilver, waaronder Jugendstil en Art Deco.
Twee zilveren armbandjes met bedels, Hollands gekeurd. Gewicht: 31.6 g.
Diverse zilveren sieraden, waaronder ringen en broches. Gewicht: 58.6 g.
Diverse sieraden en verzamelgoed, waaronder zilver.
Kralenbeursje met beugel 800, zilveren beursje en en dito dameshorloge.
Diverse zilveren sieraden, waaronder chatelaine, Hollands gekeurd. Gewicht: 48.9 g.
Herenpolshorloge automatic, replica.
Set van 23 zilveren bedeltjes 'Fabeltjeskrant', Hollands gekeurd. Gewicht: 25.2 g.
Vier zilveren zakhorloges met kettingen. excl. nagel
Diverse sieraden en kleingoed.
Set van vijf zilveren schildhangers. Gewicht: 36.5 g.
Set van drie horlogekettingen, 800 gemerkt. Gewicht: 127.6 g.
Twee clipbroches en een hanger. Gewicht: 24 g.
Set van twee zilveren zakhorloges, Hollands gekeurd, één zakhorloge 800 gemerkt en twee sleuteltjes.
Twee herenpolshorloges 'Pontiac' & 'Buren'.
Gouden herenpolshorloge 'Buren'.
Verzameling sieraden en rozenkransen.
Toiletset kristal met zilveren montuur, Engels gekeurd.
Zilveren bonbonmandje, Hollands gekeud.
Diverse miniaturen (met defect), waaronder Hollands gekeurd zilver.
Zilveren miniatuur draaimolen. H: 9 cm.
Vierdelig zilveren menageset met blauwglazen binnenbakjes (één defect), lepeltjes EPNS en zes
Vierdelig zilveren menageset met blauwglazen binnenbakjes (één defect), lepeltjes EPNS en zes zilveren messenleggers.
Zilveren inktstel, Hollands gekeurd. Gewicht: 218 g. L: 21 cm.
Zilveren suikerstrooier, Hollands gekeurd. Gewicht: 48 g. L: 13 cm.
Zilveren poederdoos, 800 gemerkt.
Drie zilveren geboortelepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 132 g.
Set van twee rijkelijk bewerkte zilveren lepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 135.7 g.
Zilveren theemandje en odeurflacon met zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd theezeef op
Zilveren theemandje en odeurflacon met zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd theezeef op klauwpoootjes en gezwart houten steel.
Twee zilveren vestcases en een horlogeketting met medallion.
Set van vijf zilveren miniaturen, Hollands gekeurd. Gewicht: 58 g.
Zilveren strooilepel met restauratie, Hollands gekeurd. Gewicht: 28 g. L: 16 cm.
Stel zilveren broekstukken 'Ruiter te paard', Hollands gekeurd, soldering achterstuk aan één kant
Stel zilveren broekstukken 'Ruiter te paard', Hollands gekeurd, soldering achterstuk aan één kant afgebroken. Gewicht: 123.4 g.
Set van drie zilveren naaldenkokers en dito rijglaarshaak, Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 91.4 g.
Acht zilveren ringen en een paar manchetkopen. Gewicht: 35 g.
Polshorloge 'Philippe Charriol'.
Gouden broche met zaadpareltjes en bijpassend stel oorbellen, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.4 g.
Gouden foto medaillon hanger. Gewicht: 4.6 g.
872 Los(e)/Seite