808 Los(e)/Seite
Zilveren pepermuntdoosje. Afm: 5 x 5 cm. ...[more]
Groot mes met zilveren heft van de Zeeuwse dracht. L: 33 cm. ...[more]
Mes met gesneden houten 'leeuwen' heft (lemmet is vernieuwd). L: 31 cm. ...[more]
Wortelnoten lepeldoosje met tien zilveren theelepels en dito suikerschep, model 'Palmet'. Gewicht:
Wortelnoten lepeldoosje met tien zilveren theelepels en dito suikerschep, model 'Palmet'. Gewicht: 104.5 g. ...[more]
Rond zilveren rammelaar met fluitje. Gewicht: 41.1 g. ...[more]
Zilveren lodereindoosje. H:4.3 cm. ...[more]
Drie diverse sigaretten pijpjes met zilveren montuur.
Een zilveren sigarettenkoker en een verzilverd schoteltje.
Een octagonale zilveren strooibus. Duitsland, ca. 1900. H. 14,5 cm. Gew. ca. 66 gr. ...[more]
Filigrain dekseldoosje en een dito hartje. HxBxD: 7 x 15 x 8.5 cm. ...[more]
Zilveren beursbeugel met stoffen tas, beugeluiteinde met zwanenhalzen, 19e eeuw.
Gouden bandslotje met zaadparels aan zwarte band, Zuid-Beveland. L: 70 cm. ...[more]
Foudraal met twee kristallen zoutvaatjes met zilveren montuur en dito lepeltjes.
Stel zilveren broekstukken met decor van 'Ruiter te paard'. D: 9 cm. ...[more]
Zilveren papagaaibeugel aan dito ketting met losse zwarte tas. B: 20 cm. ...[more]
Sterling zilveren inktpot houder. H: 9 cm. ...[more]
Stel zilveren broekstukken van de Walcherse dracht. D: 8.5 cm. ...[more]
Koop van drie Bijbels met zilveren beslag.
Schildpad portemonnee met zilveren beslag.
Twee zilveren couverts. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Toegevoegd zeven zilveren karafplaatjes en 6
Twee zilveren couverts. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Toegevoegd zeven zilveren karafplaatjes en 6 zilveren servetringen.
Divers bestek en zoutvaatjes in cassettes.
Divers zilveren- en verzilverd gebruiksgoed, waaronder fotolijstje en armband.
Langwerpig koperen tabaksdoos met afgeronde hoeken en Bijbelsche voorstelling, 18e eeuw. B: 17.5
Langwerpig koperen tabaksdoos met afgeronde hoeken en Bijbelsche voorstelling, 18e eeuw. B: 17.5 cm. ...[more]
Twee Bijbels met gouden sluitwerk.
Schilderij op doek 'Wintergezicht', gesigneerd A. Wetering. Afm: 58 x 79 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Portret oude man', onduidelijk gesigneerd. Afm: 27 x 22 cm. ...[more]
Ovale spiegel met reliëf decor van putti. Afm: 56 x 44 cm. ...[more]
Wilhelmus Jacobus Kerremans (1828-1889) 'Appelverkoopster', gesigneerd l.b., paneel. Afm. 30 x 24
Wilhelmus Jacobus Kerremans (1828-1889) 'Appelverkoopster', gesigneerd l.b., paneel. Afm. 30 x 24 cm. ...[more]
Wit geglazuurd aardewerken sculptuur van Maria met kind. Frankrijk, 19e eeuw. H. 47 cm. ...[more]
Twaalf zilveren vorkjes ajour met getorste steel in foudraal, Van Kempen Hollland.
Houten dekenkist laqué, met parelmoer en speksteen ingelegd en een glazen bovenblad. Afm: 58 x 103.5
Houten dekenkist laqué, met parelmoer en speksteen ingelegd en een glazen bovenblad. Afm: 58 x 103.5 x 52.5 cm. ...[more]
Diverse sieraden, waaronder: 'Rexxor' en 'Enzo Tempo' dames polshorloges.
Diverse zilveren sieraden, waaronder bijbelslot vermaakt tot broche. Gewicht: 92 g. ...[more]
Diverse zilveren sieraden, waaronder een rhodoniet collier.
Diverse sieraden, waaronder bedels en armband.
Vier zakhorloges, waarvan twee zilveren, zilveren dames horloge en twee onedele kettingen.
Drie diverse parelsnoeren, waaronder 'Akoya' met gouden slot met diamant.
Diverse sieraden, waaronder: armband en ketting.
Koop van vier broches en één dasspeld.
Etnische sieraden, waaronder zilver.
Diverse sieraden zilver met stenen.
Divers zilveren gebruiksgoed, waaronder: naaldenkoker en ringen.
Een 14-kt gouden ketting met geel- en witgouden hanger in hartvorm bezet met baguet geslepen
Een 14-kt gouden ketting met geel- en witgouden hanger in hartvorm bezet met baguet geslepen diamanten. Tot. gew. ca. 10,2 gr. ...[more]
14-kt gouden torenring bezet met robijnen. Maat 17-3/4 en 56. Tot. gew. 6,5 gr. ...[more]
Gouden ring met diamantjes in punt lopend, Hollands gekeurd. Gewicht: 3 g. Ringmaat: 18.5. ...[more]
Gouden ring met 4 rijen diamanten. Ringmaat: 17.25 Gewicht: 2.6 g. ...[more]
Zilveren slagring met diamantjes. Gewicht: 3.2 g. Ringmaat: 18.25. ...[more]
14-kt gouden ring bezet met steen. Maat 18-1/4 en 57,5. Tot. gew. ca. 3,1 gr. ...[more]
Twee 14-kt gouden ringen, waarvan één bezet met robijn en één bezet met peridot. Tot. gew. ca. 9,5
Twee 14-kt gouden ringen, waarvan één bezet met robijn en één bezet met peridot. Tot. gew. ca. 9,5 gr. ...[more]
14-kt gouden schakelring bestaande uit vijf ringen, bezet met o.a. blauwe saffier. Maat 16-1/2 en
14-kt gouden schakelring bestaande uit vijf ringen, bezet met o.a. blauwe saffier. Maat 16-1/2 en 52. Tot. gew. ca. 5,8 gr. ...[more]
Gouden trouwring. Ringmaat: 19 Gewicht: 2.3 g. ...[more]
18 Kt. witgouden dames polshorloge bezet met diamant en dito band. Gewicht: 45.1 g. ...[more]
Gouden broche met robijn en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.4 g. B: 4.5 cm. ...[more]
Niello zakhorloge met polsband montuur.
Gouden dames polshorloge 'Genève' met dito band. Gewicht: 22.5 g. ...[more]
18 Kt. gouden heren polshorloge 'Roamer'.
Stel goud met zilver en roosdiamanten oorstekers. Gewicht: 8.5 g. ...[more]
Een 14-kt gouden herenring. Maat 20-1/4 en 64. Tot. gew. ca. 12 gr. ...[more]
Zes zakhorloges, zilver en beneden wettelijk gehalte.
808 Los(e)/Seite