HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

  • All Lots (808)

Schätzpreis

808 Los(e)

  • 808 Los(e)

Pita Vreugdenhil (1945-) Schilderij op doek, 'Stilleven met kruiken, vergiet en fruit', gesigneerd en gedateerd 1999. HxB: 60 x 80 cm. ...[more]

Een blauw wit aardewerken dekselpot met florale versieringen en vogels. Delft, 19e/20e eeuw. Vermaakt tot lamp. H. 29,5 cm. ...[more]

Porseleinen plaquette met polychrome afbeelding van een ophaalbrug. naar Weissenbruch, Gouda Holland. HxB: 41 x 50 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)