808 Los(e)/Seite
Pita Vreugdenhil (1945-) Schilderij op doek, 'Stilleven met kruiken, vergiet en fruit', gesigneerd
Pita Vreugdenhil (1945-) Schilderij op doek, 'Stilleven met kruiken, vergiet en fruit', gesigneerd en gedateerd 1999. HxB: 60 x 80 cm. ...[more]
Zes-armige Art Deco kroonluchter met reliëf decor van bloemen.
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Princes', gedateerd 1966. Afm: 50 x
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Princes', gedateerd 1966. Afm: 50 x 65 cm. ...[more]
Prince Georges Ebrin Adingra (1933-2005) Schilderij op doek 'Figures'. Afm: 73 x 100 cm. ...[more]
Model driemaster 'Cutty Sark'. L: 80 cm. ...[more]
Bronzen sluitgewicht gedateerd. D: 8 cm. ...[more]
Westerwald kan met floraal decor. 19e eeuw. H. 26,5 cm. ...[more]
Schilderij op paneel 'Dame schikt een boeket bloemen', gesigneerd C.L. Roy. Afm: 24 x 19 cm.
Schilderij op paneel 'Dame schikt een boeket bloemen', gesigneerd C.L. Roy. Afm: 24 x 19 cm. ...[more]
Drie houten kluwebakjes en een vierkante palissander- met citroenhouten tabaksdoos.
Polychroom aardewerken inktstel, uitgevoerd door De Koninklijke Porceleyne Fles, Delft 1895. BxD: 17
Polychroom aardewerken inktstel, uitgevoerd door De Koninklijke Porceleyne Fles, Delft 1895. BxD: 17 x 23.5 cm. ...[more]
Twee ronde verzilverde plaquettes met mythologische voorstellingen. 19e eeuw. Diam. 10,5 - 13 cm.
Twee ronde verzilverde plaquettes met mythologische voorstellingen. 19e eeuw. Diam. 10,5 - 13 cm. ...[more]
Steengoed kruikje. Frechen, Duitsland, 16e eeuw. H. 10,5 cm. ...[more]
Eglomisé schildering 'Droom voorstelling', verfverlies. HxB: 17 x 21.5 cm. ...[more]
Mahoniehouten tafelklok met maanstand 'Wuba Warmink'. Afm: 21 x 17 x 12 cm. ...[more]
Een eikenhouten snijwerk met putti en hoorns. Holland, 17e eeuw. B. 64,5 cm. ...[more]
Bronzen bel. Gedateerd 1627. 20e eeuw. H. 13 cm. ...[more]
Twee steengoed hengselkruikjes. Duitsland, 17e/18e eeuw. H. ca. 12,5 cm. ...[more]
Houten kist ingelegd met parelmoer en een laatje dat van binnen uit te vergrendelen is met een
Tegel met polychroom decor van een bloem. Hoekmotief bourgondische lelie. Holland, 17e eeuw. Afm. 13
Tegel met polychroom decor van een bloem. Hoekmotief bourgondische lelie. Holland, 17e eeuw. Afm. 13 x 13 cm. ...[more]
IJzeren kistslot, gemerkt met twee keer burght Castillie. 16e eeuw.
Staartklok met Zeeuws binnenwerk (vleugeltje manco). L: 148 cm. ...[more]
Friese staartklok met decor van spelende kinderen.
Verm. bronzen beeld van een springruiter. Spanje, 20e eeuw. H. 22 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schemerlamp 'Bosa Ceramiche' (met defect). H: 53 cm. ...[more]
Sculptuur 'Dame'. H: 41.5 cm.
Sculptuur 'Dame'. H: 41.5 cm. ...[more]
Twee polychrome Yixing theepotjes, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. B: 16 en 18 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 25 cm.
Blauw wit porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 25 cm. ...[more]
Mahoniehouten bureau ingelegd met leer. HxBxD: 75 x 140 x 80 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een adelaar. In voet 'Ronald van Ruyckevelt'. 20e eeuw. H. 28,5 cm. ...[more]
Bronzen beeld van een adelaar. 20e eeuw. H. 52 cm. ...[more]
Eikenhouten kistje met ijzeren beslag, met inscriptie op het deksel 'W.K. Haes' en gedateerd 1732.
Brigitte Kleyn-Altenburger (1942-) Glaspaneel met polychrome voorstelling van een levensboom,
Bronzen beeld van een paard. Op de voet 'Fuego, JeanMarianne Bremers, Helvoirt, NL'. 20e eeuw. H. 41
Bronzen beeld van een paard. Op de voet 'Fuego, JeanMarianne Bremers, Helvoirt, NL'. 20e eeuw. H. 41 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Wintergezicht', gesigneerd J.J. Goulon (met defect). Afm: 49 x 79 cm. ...[more]
Kachel met ajour ombouw met decor van zuilen en mascaron. Afm: 93 x 99 x 40 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op paneel, 'Bloemen', gesigneerd H.J. van Wegerif. Afm: 40 x 25 cm. ...[more]
Meekrapkleurige Friese klok (incompleet).
Elfriede Balzar-Kopp (1904-1983) Steengoed met zoutglazuren beeld 'Maria met kind'. Afm: 60 cm.
Elfriede Balzar-Kopp (1904-1983) Steengoed met zoutglazuren beeld 'Maria met kind'. Afm: 60 cm. ...[more]
Mahonie houten schrijfkist intarsia ingelegd (met defect). Afm: 12.5 x 33 x 22.5 cm. ...[more]
Een blauw wit aardewerken dekselpot met florale versieringen en vogels. Delft, 19e/20e eeuw.
Een blauw wit aardewerken dekselpot met florale versieringen en vogels. Delft, 19e/20e eeuw. Vermaakt tot lamp. H. 29,5 cm. ...[more]
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland. HxBxD: 72 x 92.5 x 55 cm (
Satijn op eikenhouten 'Sofa table' op wielen, Regency stijl, Engeland. HxBxD: 72 x 92.5 x 55 cm (ingeklapt). ...[more]
'Boten op het droge', gesigneerd Wahju, board. Afm. 43,5 x 58 cm. ...[more]
Schilderij op board, 'Haan en kippen', gesigneerd Berzonay. HxB: 30 x 42 cm. ...[more]
Polychroom aardewerken bord met decor van bloemenmanden. Gemerkt 'De Porseleyne fles'. Diam. 36 cm.
Polychroom aardewerken bord met decor van bloemenmanden. Gemerkt 'De Porseleyne fles'. Diam. 36 cm. ...[more]
Sculptuur 'Justitia'. H: 39.5 cm. ...[more]
Louis Seize secretaire met satijnhout en gejapaniseerde panelen, eind 18e eeuw, met defecten. Afm:
Louis Seize secretaire met satijnhout en gejapaniseerde panelen, eind 18e eeuw, met defecten. Afm: 160 x 100 x 40 cm. ...[more]
Erik ten Broecke Schilderij acrylverf op doek 'Compositie', gedateerd '86. Afm: 75 x 80 cm. ...[more]
Eikenhouten bakstoel in Neogotische stijl. HxBxD: 151 x 74.5 x 51 cm. ...[more]
Peter Struycken (1939-) 'Geen titel', gesigneerd l.o., screenprint. Afm. 48 x 48 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Portret militair', niet gesigneerd (met defect). Afm: 62 x 50.5 cm. ...[more]
Porseleinen plaquette met polychrome afbeelding van een ophaalbrug. naar Weissenbruch, Gouda
Porseleinen plaquette met polychrome afbeelding van een ophaalbrug. naar Weissenbruch, Gouda Holland. HxB: 41 x 50 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van vogels en berglandschap, niet gemerkt, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van vogels en berglandschap, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 39.5 cm. ...[more]
Gemengde techniek op papier 'Zicht op jachtslot'. Afm: 23.5 x 33.5 cm. ...[more]
Zes diverse sculpturen, waaronder hout en speksteen. China, 19/20e eeuw. H. 15 - 47 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en bamboe, gemerkt, China 20e eeuw. H: 33 cm.
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en bamboe, gemerkt, China 20e eeuw. H: 33 cm. ...[more]
Een blauw wit kraakporseleinen schotel met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. China, Wanli.
Een blauw wit kraakporseleinen schotel met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. China, Wanli. Breuk. Diam. 28,5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen sculptuur 'Wu Song doodt tijger', niet gemerkt, China 20e eeuw. Afm: 21 x
Polychroom porseleinen sculptuur 'Wu Song doodt tijger', niet gemerkt, China 20e eeuw. Afm: 21 x 25 cm. ...[more]
F. Bakker (1871-1944) Schilderij marouflé 'Molens', gedateerd 1906. Afm: 26 x 34 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite