808 Los(e)/Seite
Gemengde techniek op papier 'Oneindigheid', onduidelijk gesigneerd, gedateerd '89. Afm: 19.5 x 14.
Gemengde techniek op papier 'Oneindigheid', onduidelijk gesigneerd, gedateerd '89. Afm: 19.5 x 14.5 cm. ...[more]
Zilveren rammelaar aan zilveren ketting. B. 12 cm. ...[more]
Vierkant zilveren pepermuntdoosje met filigrain. Afm: 5.5 x 5.5 cm. ...[more]
Koop van drie messen en één vork met gesneden houten heften.
Witgouden ring met saffier en diamant.
Odeurfles en twee dito flesjes met zilveren montuur, waarvan één in foudraal.
Vier diverse zilveren miniaturen, waaronder stoof en theebus.
Zilveren visitekaarthouder met gegraveerd decor van een fontein met engeltjes en bloemen. Engeland, 19e eeuw. Afm. 10 x 7 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed vervaardigd van been en hoorn.
Zilveren gesp, zeldzaam model. Gewicht: 52.5 g. ...[more]
Ajour zilveren suikerstrooi lepel. L: 15 cm. ...[more]
Een zilveren breipenhouder. Holland, Biedermeier, 19e eeuw.
Besneden mes met gebroken heft. L: 21 cm. ...[more]
Zilveren tabaksdoos vervaardigt door H.J. van Halteren, 1840. Afm: 7.3 x 12.7 cm. ...[more]
Gesneden houten mesheft gekroond met een zwaan. L: 12 cm. ...[more]
Mes met heft ingelegd met parelmoer. L: 25 cm. ...[more]
Lederen portemonee met zilveren motuur.
Zilveren cakeprikker en dito broodvork. L: 19 en 20.5 cm. ...[more]
Twee zilveren sigarenpijpjes, Hollands geleurd. L: 6 cm. ...[more]
Zilveren tabaksdoos. Ca. 1800. L. 18 cm. ...[more]
Ovaal zilveren brillenkoker met bril. B: 13 cm. ...[more]
Een hexagonale zilveren naaldenkoker. Bovenkant met leeg stempelvlak. Mt. onduidelijk. Amsterdam,
Een hexagonale zilveren naaldenkoker. Bovenkant met leeg stempelvlak. Mt. onduidelijk. Amsterdam, Jl. 1787. Gew. ca. 22,2 gr. ...[more]
Zilveren filigrain gesp. L: 10.3 cm. ...[more]
Zilveren tasbeugel, Amsterdam 18e eeuw. Gewicht: 191.5 g. ...[more]
Drie zilveren gespen, waarvan één 18e eeuw. Gewicht: 73.5 g. ...[more]
Zilveren naaldenkoker aan dito jasseron ketting, Hollands gekeurd. L: 48 cm. ...[more]
Een zilveren en palissanderhouten makelaarsstafje. Verm. ontwerp Chris van der Hoeff. 20e eeuw.
Jugendstil sigarettendoosje en munthouder.
Mesje in schede met gesneden houten 'Leeuwen' heft. L: 25 cm. ...[more]
Zilveren gespeslot van de Zeeuwse dracht aan zwarte band.
Stel zilveren zoutvaatjes met dito lepel. Afm: 3 x 7 cm. ...[more]
Zilveren tabaksdoos vervaardigd door D.H. Greup, 1847. Afm: 8 x 13.8 cm. ...[more]
Naainecessaire en twee waaiers (met defect).
Schilderij op doek 'Soviet kunst', toegeschreven aan 'Lishnevsky'. Afm: 80 x 120 cm. ...[more]
Twee schilderwerkjes op paneel 'Merenlandschap', gesigneerd W. Bas en gemonogrameerd HE. Afm: 10 x
Twee schilderwerkjes op paneel 'Merenlandschap', gesigneerd W. Bas en gemonogrameerd HE. Afm: 10 x 7.5 en 8 x 9.5 cm. ...[more]
Hollandse School 19e eeuw 'Herbergscene naar Van Ostade', onduidelijk gesigneerd r.o., paneel.
Hollandse School 19e eeuw 'Herbergscene naar Van Ostade', onduidelijk gesigneerd r.o., paneel. Afm. 23,5 x 19 cm. ...[more]
Henriëtte Ronner-Knip (1821-1909) Schilderij olieverf op paneel 'Jachthonden'. Afm: 23 x 36 cm.
Henriëtte Ronner-Knip (1821-1909) Schilderij olieverf op paneel 'Jachthonden'. Afm: 23 x 36 cm. ...[more]
Remmerswaal (1880-1910) Schilderij olieverf op (meubel)paneel 'Molen aan de plas'. Afm: 10 x 16 cm.
Remmerswaal (1880-1910) Schilderij olieverf op (meubel)paneel 'Molen aan de plas'. Afm: 10 x 16 cm. ...[more]
Schillderij op schildersboard 'Paard', gemonogrammeerd W.C.N. Afm: 21.5 x 23 cm. ...[more]
G.J.A. van Reede (1929-1988) Schilderij olieverf op paneel 'Winterlandschap'. Afm: 23 x 29 cm.
G.J.A. van Reede (1929-1988) Schilderij olieverf op paneel 'Winterlandschap'. Afm: 23 x 29 cm. ...[more]
Diverse vrouwenkleding van de dracht, waaronder rokken.
Diverse vrouwenkleding van de dracht, waaronder omslagdoeken.
Drie diverse rokken van de dracht.
Divers gebruiksgoed, waaronder fotolijstjes en verzilverd.
Divers zilver en verzilverd gebruiksgoed.
H.A. van Ravenswaaij (1891-1972) Twee aquarellen met voorstelling van bloemen. Afm: 53.5 x 35.5 en
H.A. van Ravenswaaij (1891-1972) Twee aquarellen met voorstelling van bloemen. Afm: 53.5 x 35.5 en 53.5 x 41 cm. ...[more]
Schilderij op paneel 'Strandplezier', gesigneerd Beek. Afm: 33 x 42 cm. ...[more]
Een 7-delig albasten theeservies met een decor van draken. China, 20e eeuw. H. theepot 9 cm.
Een 7-delig albasten theeservies met een decor van draken. China, 20e eeuw. H. theepot 9 cm. ...[more]
James Robertson Miller (1880-1912) 'Steiger Canal Rotterdam', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 33 x 23
James Robertson Miller (1880-1912) 'Steiger Canal Rotterdam', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 33 x 23 cm. ...[more]
Divers, waaronder aardewerken tegels en koperen tabaksdozen.
Album met oude ansichtkaarten van Nederland.
Verzamelng horloges en toebehoren.
Set van twaalf Gero gebaksvorkjes in foudraal en een e.p.n.s. bierpul met gravering in een met
Set van twaalf Gero gebaksvorkjes in foudraal en een e.p.n.s. bierpul met gravering in een met stof bekleed kistje.
Hans Heeren (1926-2016) Schilderij op doek 'Mediterrane boten op het strand', gedateerd '02. HxB: 79
Hans Heeren (1926-2016) Schilderij op doek 'Mediterrane boten op het strand', gedateerd '02. HxB: 79 x 119 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite