- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Delfts aardewerk bord met polychroom decor van Le Jardinier, nummer 12 uit een serie, gemerkt: AR
paar Delfts aardewerk schalen met bloemenmand-decor, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw, diam. 35 cm -
paar Delfts aardewerk schalen met bloemenmand-decor, Porceleyne Claeuw, 18e eeuw, diam. 35 cm - reatuaraties - ...[more]
ovale messing tabaksdoos met gegraveerd decor van portret en skelet bij schildersezel, 18e eeuw,
ovale messing tabaksdoos met gegraveerd decor van portret en skelet bij schildersezel, 18e eeuw, diam.10 cm ...[more]
parelmoer en verguld bronzen reisnecessaire met interieur voorzien van o.a. vorkje en lepeltje, eind
parelmoer en verguld bronzen reisnecessaire met interieur voorzien van o.a. vorkje en lepeltje, eind 18e eeuw, h. 9 -incompleet- ...[more]
grote marmeren kolompendule met emaille wijzerplaat, versierd met verguld bronzen kariatiden,
Franse vergulde schouwklok op natuurstenen basement met horloge uurwerk, adres: Thierry A. Caen,
Franse vergulde schouwklok op natuurstenen basement met horloge uurwerk, adres: Thierry A. Caen, midden 19e eeuw, h. 33 cm ...[more]
Franse Louis XVI cartel klok in een vuurvergulde bronzen kast met classicistisch decor van van
rechthoekige messing tabaksdoos met gegraveerd decor van o.a. olifant, leeuw, krokodil, aap en
rechthoekige miniatuur met voorstelling van elegante dame met vogeltje bij kooi, eind 18e eeuw,
ovale portretminiatuur met voorstelling van Johanna van Reede van Oudtshoorn (1733-1800), 1e kwart
ovale portretminiatuur met voorstelling van Johanna van Reede van Oudtshoorn (1733-1800), 1e kwart 19e eeuw, afmetingen: 15 x 12 cm ...[more]
ovale portretminiatuur met voorstelling van officier, 19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
2 Hollandse porseleinen borden met korenbloem decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam.
2 Hollandse porseleinen borden met korenbloem decor, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 25 cm (2 x A) ...[more]
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès,
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès, diam. 24 cm (8 x A) ...[more]
gestoken palmhouten beeld van Madonna met kind, Zuid-Europa, eind 17e eeuw, h. 26 cm ...[more]
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur met glazen ogen van Christus als man van smarten, ca
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur met glazen ogen van Christus als man van smarten, ca 1600, h. 26 ...[more]
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -defecten - ...[more]
stel bronzen bustes, beide met voorstelling van dame met opgestoken haar, rustend op vierkante voet,
Bonheur, Isodore Jules (1827-1901)Franse bronzen sculptuur met afbeelding van stier, 2e helft 19e
Bonheur, Isodore Jules (1827-1901)Franse bronzen sculptuur met afbeelding van stier, 2e helft 19e eeuw, h. 15 ...[more]
bronzen buste met voorstelling van Dionyces op marmeren voet, 19e eeuw, h. 41 cm. ...[more]
Franse religieuze in gezwart houten en ebben gefineerde kast met messing intarsia, de met velours
pendule in schildpad belijmde kast versierd met koperen inlegwerk in Boulle-techniek, voorzien van
Franse mahonie empire kolompendule met verguld bronzen beslag en wijzerplaat en decor van palmetten,
koopcontract uit de stad Amsterdam, anno 1739, gebonden in een kaft en met aanvullende informatie
koopcontract uit de stad Amsterdam, anno 1739, gebonden in een kaft en met aanvullende informatie ...[more]
"Lijste van Tracementen 1783" handgeschreven kasboek van uitgaven der hofhouding, opgesteld door
bronzen penning met voorstelling van jonge herder met geiten, 20e eeuw, diam. 8,7 vervaardigd door
bronzen penning met voorstelling van jonge herder met geiten, 20e eeuw, diam. 8,7 vervaardigd door Christel Seth-Hofner ...[more]
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.o. - naar Claude Michel Clodion - ...[more]
uitgebreid Engels aardewerk serviesgedeelte bestaande uit schalen kommen en borden, gemerkt:
uitgebreid Engels aardewerk serviesgedeelte bestaande uit schalen kommen en borden, gemerkt: Wedgwood, decor: Van Hoorne ...[more]
Hollandse wortelnoten kapspiegel met schuingeplaatste klep waarachter een inwendige vakverdeling, de
Noten gefineerd neo-gotisch documentkistje met koperen beslag, geadresseerd: T. A. Simpson & Co,
bronzen zakhorloge houder op natuurstenen basement in de vorm van een adelaar, Frankrijk, eind 19e
bronzen zakhorloge houder op natuurstenen basement in de vorm van een adelaar, Frankrijk, eind 19e eeuw, h. 22 cm ...[more]
grote tinnen kraankan met 3 kraantjes en rustend op bijpassend onderstel, gemerkt: Hendriks Alkmaar,
grote tinnen kraankan met 3 kraantjes en rustend op bijpassend onderstel, gemerkt: Hendriks Alkmaar, midden 19e eeuw, h. 56 cm ...[more]
79-delig Duits porseleinen servies met floraal decor en opgehoogd goudbeschildering, bestaande uit
circa 95-delig porseleinen servies met wijnranken decor in de rand, bestaande uit o.a. diepe en
2 witgeglazuurd aardewerk putti met toga, Frankrijk, 19e eeuw, l. 35 cm -restauraties- ...[more]
wit geglazuurd aardewerk sculptuur met voorstelling van klassieke figuur met boog, 19e eeuw, h. 20
wit geglazuurd aardewerk sculptuur met voorstelling van klassieke figuur met boog, 19e eeuw, h. 20 cm -defecten- ...[more]
stel wit geglazuurde aardewerk knobbelvazen naar Delfts voorbeeld, h. 31 cm (beschadigingen)
stel wit geglazuurde aardewerk knobbelvazen naar Delfts voorbeeld, h. 31 cm (beschadigingen) ...[more]
stel gestoken zachthouten beelden in de vorm van engelen met resten van polychrome beschildering,
stel gestoken zachthouten beelden in de vorm van engelen met resten van polychrome beschildering, Zuid-Europa, 16e/17e eeuw, h. 110 cm ...[more]
vruchtenhouten crucifix op rechthoekig basement met lam gods en schedel, zuid-Europa, 18e eeuw, h.
vruchtenhouten crucifix op rechthoekig basement met lam gods en schedel, zuid-Europa, 18e eeuw, h. 37 cm ...[more]
Franse verguld bronzen en geslepen kristallen kolompendule voorzien van emaille cijferring, versierd
stel Franse vergulde en gepatineerd bronzen kandelaartjes met stam in de vorm van putto en rustend
stel gepatineerde bronzen lampenvoeten met gecanneleerde stam en vierkante voet, laat empire,
galvano sculptuur met voorstelling van Romein met boek getiteld: Diocletien, h. 45 cm. ...[more]
Thomas Nelson MacLean (1845-1894), bronzen beeld op natuurstenen basement, klassieke dame met tazza,
Thomas Nelson MacLean (1845-1894), bronzen beeld op natuurstenen basement, klassieke dame met tazza, gesigneerd in de voet, l. 41 cm ...[more]
6 diverse gestoken ivoren sculptuurtjes waaronder 2 Japanse okimono's met voorstelling van mannen,
6 diverse gestoken ivoren sculptuurtjes waaronder 2 Japanse okimono's met voorstelling van mannen, circa 1900 ...[more]
Franse lierpendule in gezwarte houten kast versierd met verguld bronzen ornamenten en hoornen des
emaille en messing tafelklokje rustend op bolpootjes, h. 5 cm ...[more]
ovale portretminiatuur met voorstelling van elegante dame voorzien van latoenkoperen lijstje, 19e
ovale portretminiatuur met voorstelling van elegante dame voorzien van latoenkoperen lijstje, 19e eeuw, afmetingen: 13 x 11 cm ...[more]
ovale portretminiatuur met voorstelling van Marie Suzanne Simone Ferdinande Comtesse de Tennare -
7 diverse Delfts aardewerk borden met floraal decor, 18e eeuw, diam 22 cm (randschilfers) ...[more]
7 diverse aardewerk borden met voorstelling van kalendermaanden, 19e eeuw, diam. 23 en 25 cm.
7 diverse aardewerk borden met voorstelling van kalendermaanden, 19e eeuw, diam. 23 en 25 cm. ...[more]
11 Chinees porseleinen borden met decor van landschappen en florale motieven, allen 18e eeuw
11 Chinees porseleinen borden met decor van landschappen en florale motieven, allen 18e eeuw ...[more]
Delfts bord met 'Delft Doré' decor van famillie wapen omgeven door florale motieven, mogelijk van
blauw/wit aardewerk oorkan met chinoisserie decor van figuren in landschap, voorzien van tinnen
tinnen geglazuurd apostelkruikje, met voorstelling van apostelen en een hart met IHS in een
tinnen geglazuurd apostelkruikje, met voorstelling van apostelen en een hart met IHS in een cartouche, 19e eeuw, h. 16,5 ...[more]
stenen schouw bestaande uit 6 delen, 19e eeuw, 112 x 90 ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914)gepatineerd bronzen Art Nouveau buste van vrouw, getiteld 'Miarka',
Emmanuel Villanis (1858-1914)gepatineerd bronzen Art Nouveau buste van vrouw, getiteld 'Miarka', gesigneerd verso, l. 49 ...[more]
bronzen beeld op natuurstenen basement, klassieke voorstelling van 2 mannen in toga, Frankrijk, eind
bronzen beeld op natuurstenen basement, klassieke voorstelling van 2 mannen in toga, Frankrijk, eind 19e eeuw, h. 40 cm ...[more]
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met voorstelling van globe gedragen door Amor met pijl,
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met voorstelling van globe gedragen door Amor met pijl, circa 1815, h. 41 cm ...[more]
1223 Los(e)/Seite