- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Perzisch tapijt, 202 x 168
Perzisch tapijt, 202 x 168 ...[more]
Engelse Victoriaanse mahonie military campaign chest, met in het rechte front 5 laden, versierd
ronde mahonie tafel met geprofileerde rand rustend op gecanneleerde en gestoken zuil op basement met
Drentse noten barok pastoorskast, met geprofileerde rechte kap, 2 paneeldeuren, verborgen lade in de
Hollandse eiken balpoottafel in renaissance-stijl met uitschuifbaar blad en decor van fijnhouten
grijs marmeren tafel, ingelegd met pietra dura van florale motieven in verschillende steensoorten,
Engels mahonie George III bureau met rechthoekig blad en blauwlederen schrijfvlak, waaronder 5 lades
mahonie empire coulissentafel, met rond uitschuifbaar blad en rustend op ronde zuill en gebogen
set van 6 mahonie biedermeier stoelen met gestoken rugleuning en bekleed met wit kunstleer, rustend op gebogen poten, 19e eeuw ...[more]
stel Franse mahonie empire banken, met rechte rug, de armleggers uitlopend in gestoken zwanenhalzen,
Franse mahonie empire bergère met geribde stoffering en gestoken decor van palmetten, scrollen en
vruchtenhouten haardstoeltje met gedraaide stijlen en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 67
vruchtenhouten haardstoeltje met gedraaide stijlen en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 67 ...[more]
Franse esdoornwortel en rozenhout gefineerde commode met marmeren bovenblad en gebogen front
Duitse eiken bruidskast met onder de rechte kap 2 deuren versierd met gestoken panelen en 2 laden,
Duitse eiken bruidskast met onder de rechte kap 2 deuren versierd met gestoken panelen en 2 laden, 18e eeuw, h. 170, br. 106, d. 53 ...[more]
wortelnoten gefineerde linnenkast met rechte kap, stel paneeldeuren en lade onderin, 19e eeuw,
wortelnoten gefineerde linnenkast met rechte kap, stel paneeldeuren en lade onderin, 19e eeuw, h. 192, br. 133, d. 62 ...[more]
Frans zwart beschilderd metalen bed, met geel koperen knoppen en versieringen, 19e eeuw, h. 144,
Frans zwart beschilderd metalen bed, met geel koperen knoppen en versieringen, 19e eeuw, h. 144, l. 200, br.125 ...[more]
wotlenoten gefineerde kapspiegel voorzien van opklabaar blad in het gecontourneerde onderstel, 19e
wotlenoten gefineerde kapspiegel voorzien van opklabaar blad in het gecontourneerde onderstel, 19e eeuw, h. 86 ...[more]
mahonie Louis XVI hoekkast bekroond door bronzen galerijrand, met kwartrond bol front waarin lade en
Hollands mahonie gefineerd biedermeier kabinet met rechte kap, stel paneeldeuren en 3 laden onderin,
Hollands mahonie gefineerd biedermeier kabinet met rechte kap, stel paneeldeuren en 3 laden onderin, circa 1840, h. 210, br. 150, d. 56 ...[more]
mahonie biedermeier sluierpoottafel met rond blad, circa 1830, h. 77, diam. 128 -met 2 tussenbladen-
Engelse mahonie canterburry, met gespijlde zijden en lade onderin, rustend op gedraaide poten
Engelse mahonie canterburry, met gespijlde zijden en lade onderin, rustend op gedraaide poten afgezet met messing, 19e eeuw, h. 52 ...[more]
rechthoekige Duitse grenen eettafel op gedraaide poten, eind 19e eeuw, h. 73, l. 166, b. 70 cm
rechthoekige Duitse grenen eettafel op gedraaide poten, eind 19e eeuw, h. 73, l. 166, b. 70 cm ...[more]
Zwitserse vruchtenhouten betaaltafel met rechthoekig blad rustend op poten verbonden door regel, 18e
Zwitserse vruchtenhouten betaaltafel met rechthoekig blad rustend op poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 79, bladmaat: 110 x 100 ...[more]
set van 4 noten renaissance stoelen met roodlederen bekleding afgezet met siernagel rustend op
eiken gatelegtafel met rechthoekig blad en rustend op poten verbonden door regel, h. 77, bladmaat:
eiken gatelegtafel met rechthoekig blad en rustend op poten verbonden door regel, h. 77, bladmaat: 100 x 90 ...[more]
Hollands wortelnoot gefineerd kabinet, de gebogen kap bekroond met gestoken cartouche waaronder 2
Franse mahonie gefineerde secretaire a abbatant met lade, interieur achter opklapbaar schrijfblad en
Schotse mahonie commode met onder het geprofileerd blad, 5 laden met ronde houten grepen, rustend
Engelse eiken bruidskist met gestoken decor van rozetten en smeedijzeren beslag, 17e eeuw, l. 120 b.
Engelse eiken bruidskist met gestoken decor van rozetten en smeedijzeren beslag, 17e eeuw, l. 120 b. 55 h. 68 cm ...[more]
zakkroon versierd met geslepen kristallen kralen, opstaande palmetten en geslepen pegels, h. 90
stel beuken Louis XVI medaillonfauteuils, met gebogen armleggers, bekleed met linnen en rustend op
Hollands wortelnoten Louis XV kabinet met oplopende kap bekroond door halve cartouche met bloem, met
Hollands mahonie kabinet, de gebogen kap bekroond met gestoken krullen, waaronder 2 deuren met
Nederlands eiken luierkabinet met 4 laden en 2 deurtjes rustend op gebogen poten, circa 1840, h.
Nederlands eiken luierkabinet met 4 laden en 2 deurtjes rustend op gebogen poten, circa 1840, h. 156, br. 103, d. 46 ...[more]
Hollandse eiken William & Mary stoel met gestoken decor van cherubijnen, kronen en acanthusbladeren,
Duitse beschilderd houten geldkist versierd met wapenschild metalen stootbanden en hoekstukken,
Duitse beschilderd houten geldkist versierd met wapenschild metalen stootbanden en hoekstukken, 17e eeuw, h. 37, br. 57, d. 34 ...[more]
eiken kist met smeedijzeren slot, 2 panelen in de deksel en gestoken briefpanelen rondom, rustend op
mahonie Louis XVI hoekkast versierd met blokrand, met jaloeziedeur en rustend op tapstoe lopende
eiken kast met 3 deuren versierd met palissander kussens, geflankeerd door gestoken mascarons en
Engels mahonie staand horloge met goud beschilderde fries, en beschilderde wijzerplaat waarop maan
Vlaamse eiken kist met zadelvormig dak, versierd met panelen in front en laden met koperen grepen,
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op sluiervormige
set van 10 Hollandse mahonie biedermeier stoelen, bekleed met groen velours, rustend op gebogen
set van 10 Hollandse mahonie biedermeier stoelen, bekleed met groen velours, rustend op gebogen poten, circa 1850 ...[more]
mahonie biedermeier halbank met gestoffeerde rugleuning en scrollvormige armleuningen en gestoken
eiken hoekkast met 2 paneeldeuren met bronzen beslag, circa 1900, h. 175 cm ...[more]
1223 Los(e)/Seite