- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
eiken bidbankje, met hexagonaal bovenblad, rustend op conische zuilen en hexagonaal basement, 18e
eiken bidbankje, met hexagonaal bovenblad, rustend op conische zuilen en hexagonaal basement, 18e eeuw, h. 73 ...[more]
Hollandse noten Willem III damesbureau, bekroond door gezwart houten kuif met ronde klep, waarachter
stel Franse empire bergères, met gebogen armen versierd met acanthusbladmotief en rustend op
stel Franse empire bergères, met gebogen armen versierd met acanthusbladmotief en rustend op gedraaide poten, circa 1815 ...[more]
empire tafel met grijsgeaderd natuurstenen blad rustend op drie kolompoten met verguld bronzen
Franse mahonie Louie Phillipe commode met marmeren blad, voorzien van 4 laden met verguld beslag,
Franse mahonie Louie Phillipe commode met marmeren blad, voorzien van 4 laden met verguld beslag, circa 1840, h. 91, br. 110, d. 56 ...[more]
Engelse staande klok in mahonie kast, de wijzerplaat metn verzilverde cijferring met Romeinse
mahonie gefineerd boekenkastje met 2 beglaasde deuren en 2 deurtjes onderin, versierd met bronzen
Engelse mahone Wictoriaanse tafel met rond blad, rustend op gefacetteerde kolompoot op basement
Friese eiken keeftkast met rechte geprofileerde kap waaronder 2 gestoken paneeldeuren, geflankeerd
mahonie Louis XVI klapbuffet met 2 laden en jaloeziedeurtjes, rustend op tapstoelopende poten, circa
mahonie Louis XVI klapbuffet met 2 laden en jaloeziedeurtjes, rustend op tapstoelopende poten, circa 1790, h. 94, br. 92, br. 52 ...[more]
mahonie hoekkastje met kwartrond bol front en rustend op tapstoelopende poten, circa 1800, h. 97, d.
mahonie hoekkastje met kwartrond bol front en rustend op tapstoelopende poten, circa 1800, h. 97, d. tot de hoek 63 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier bank met rechte rug en gebogen armleggers, rustend op gebogen poten,
Hollandse mahonie biedermeier bank met rechte rug en gebogen armleggers, rustend op gebogen poten, 1e helft 19e eeuw, br. 218 ...[more]
zijden tapijt kleiner, 148 x 90
zijden tapijt kleiner, 148 x 90 ...[more]
Perzisch tapijt met decor van vogels en dieren 205 x 115 ...[more]
set van 7 Hollandse noten biedermeier stoelen met opengewerkte rugleuneing met decor van scrollen en
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad, rustend op hexagonale
Engelse mahonie salontafel met rond blad, rustend op gestoken balustervormige zuill en gecanneleerde
eiken gefineerde kast met 3 deuren waarvan 1 met beglaasd paneel en 2 ingelegd met marqueterie van
Hollandse mahonie biedermeier coulissetafel met ovaal blad en 4 vurenhouten tussenbladen, de
6 mahonie eetkamerstoelen bekleed met gebloemde blauwe stof en rustend op gefactetteerde poten,
6 mahonie eetkamerstoelen bekleed met gebloemde blauwe stof en rustend op gefactetteerde poten, 1e helft 19e eeuw ...[more]
mahonie empire bergère met holle rug en zuilvormige armleggers, bekleed met geschoren velours, ca.
mahonie empire bergère met holle rug en zuilvormige armleggers, bekleed met geschoren velours, ca. 1810 ...[more]
Chinese roodgelakte wandtafel met rechthoekig blad waaronder 3 lades met bronzen beslag, 19e eeuw,
Chinese roodgelakte wandtafel met rechthoekig blad waaronder 3 lades met bronzen beslag, 19e eeuw, h. 83, b. 150 d. 45 cm ...[more]
wortelnoten secretaire met schuingeplaatste klep waarachter een nest van vakken en laden, in de
Hollands Louis XIV mahonie hoekkabinet, met gebogen kap waaronder 4 deuren met gecontourneerde
kersen tafel met ovaal uitschuifbaar blad, rustend op gecanneleerde poten, h. 78, bladmaat met 1
robuust eiken tafeltje met lade, rustend op 4 poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 62, bladmaat 88 x 50 ...[more]
Engels eiken bureau met schuingeplaatste klep waarachter een nest van vakken en laden, waaronder 4
Jugendstil staand horloge in mahonie kast, versierd met florale motieven en voorzien van uurwerk met
Hollands eiken linnenpers met lade en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 134, br. 71 ...[more]
Hollands mahonie biedermeider coulissentafel rustend op kolompoot, h. 74, diam 121 en 4 bijpassende biedermeier stoelen, allen 19e eeuw ...[more]
Utrechtse eiken poortkast, met geprofileerde kap, 2 deuren bekroond door gestoken bogen, geflankeerd
eiken kast met geprofileerde kap vesierd met gestoken mascarons en 2 deuren waarop pallisander
mahonie boekenkastje met recht front waarin lade, en verstelbare planken, rustend op blokpoten,
mahonie boekenkastje met recht front waarin lade, en verstelbare planken, rustend op blokpoten, circa 1900, h. 150, br. 100, d. 30 ...[more]
gepatineerd en verguld bronzen kroonlamp, met 6 gebogen armen versierd met palmetten, en gehangen
mahonie en beuken gueridon, beiden met vierkant blad en rustend op driepoot, h. 98 en h. 86 ...[more]
mahonie naaitafeltje rustend op driepoot en voorzien van octagonaal bovenblad ingelegd met diverse
koloniale djati reiskist met rechte deksel en versierd met siernagels en koperen hoekstukken, 19e
mahonie biedermeier boekenkasje met lade in de fries, 2 deurtjes versierd met halfronde bogen waarin
Hollandse eiken empire chiffonière met 6 laden en gezwarte halfzuilen, circa 1820, h. 154, br. 97,
Hollandse eiken empire chiffonière met 6 laden en gezwarte halfzuilen, circa 1820, h. 154, br. 97, d. 47 ...[more]
mahonie gefineerde hoekkastje met 1 paneeldeur waarboven lade, biedermeier, circa 1850, h. 126,
mahonie vitrinekast met zwartgepolitoerde randen en sierornamenten, voorzien van 1 beglaasde deur,
2 fauteuils: mahonie fauteuil met gestoken kuif en bekleed met gebloemde stof en mahonie fauteuil
Franse mahonie empire abattant secretaire met rechte schrijfklep laden en 2 deurtjes, geflankeerd
mahonie Louise Phillipe boekenkast met 2 beglaasde deuren, versierd met gestoken ornamenten,
mahonie Louise Phillipe boekenkast met 2 beglaasde deuren, versierd met gestoken ornamenten, circa 1835, h. 202, br. 135, d. 47 ...[more]
mahonie tafel met geschulpt rond blad, biedermeier, circa 1840, h. 78, diam. 128 ...[more]
set van 6 moderne eetkamerstoelen met rechte armleggers en bekleed met gecapitonneerd bruin velours
set van 6 moderne eetkamerstoelen met rechte armleggers en bekleed met gecapitonneerd bruin velours ...[more]
robuuste eiken eettafel rustend op poten verbonden door H-regel, h. 77, bladmaat: 200 x 81 ...[more]
1223 Los(e)/Seite