(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa 1810, diam. 19 cm ...[more]

stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met kariatiden, circa 1810, h. 22 cm ...[more]

Friese aardewerk plaquette met bijbelse voorstelling van Exodus vers 5, begin 19e eeuw, h. 28, br. 39 (randschilfers) ...[more]

Duits porseleinen theeservies met 7 kopjes en 4 schoteltjes, allen met polychroom floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn ...[more]

Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l. 43 cm, -matige staat- ...[more]

2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in lijsten met passe partout ...[more]

serie van 8 emblemata naar Adriaan van de Venne uit J. Cats, Spiegel van den Ouden ende Nieuwen Tijdt (1632-1635). ...[more]

Delftse aardewerk schotel met decor van huisjes in cartouche, circa 1760, diam. 30 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Engelse wandklok in mahonie gefineerde kast, voorzien van gegraveerde messing wijzerplaat, adres: John Cook, begin 19e eeuw, h. 45 cm ...[more]

verguld koperen snuifdoos met emaille deksel met voorstelling van figuren in landschap, Battersea, 18e eeuw, h. 3, br. 7, d. 5,5 cm ...[more]

collectie van 8 Duitse glazen muizenflessen met emaille beschilderd decor van o.a. figuren en bloemen, 18e eeuw, h. 12-20 cm  ...[more]

  • 1223 Los(e)