- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
polychroom Duits porseleinen beeldje van een dansende jonge man, gemerkt: Passau, ca. 1900, h. 16 cm
polychroom Duits porseleinen beeldje van een dansende jonge man, gemerkt: Passau, ca. 1900, h. 16 cm ...[more]
paar polychrome Duits porseleinen vormstukjes, vrouwen in klassieke dracht, gemerkt: Rudolfstadt-
2 porseleinen polychrome beeldjes in de vorm van een jonge man met haan en een dame met bloemen,
stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa
stel hoepelvormige Franse verguld bronzen empire wandappliqués met ieder 3 lichtpunten, circa 1810, diam. 19 cm ...[more]
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars met gefacetteerde stam en versierd met kariatiden, circa 1810, h. 22 cm ...[more]
houten scheepsmodel van een driemaster met bronzen geschut, l. 50 cm ...[more]
Friese aardewerk plaquette met bijbelse voorstelling van Exodus vers 5, begin 19e eeuw, h. 28, br.
Friese aardewerk plaquette met bijbelse voorstelling van Exodus vers 5, begin 19e eeuw, h. 28, br. 39 (randschilfers) ...[more]
aardewerk plaquette met blauw-wit decor van vissersboten voor de kust, gemerkt: Makkum, ca 1890,
aardewerk plaquette met blauw-wit decor van vissersboten voor de kust, gemerkt: Makkum, ca 1890, l. 41 cm. ...[more]
Italiaans faience bordje met gestileerd blauw-wit floraal decor, 17e eeuw, diam. 20,5 cm - B en C -
Italiaans faience bordje met gestileerd blauw-wit floraal decor, 17e eeuw, diam. 20,5 cm - B en C - ...[more]
collectie van 58 antieke cirkeltegels met voorstelling van dieren, 17e eeuw ...[more]
stel grote Hollandse bronzen penkandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, ca.
stel grote Hollandse bronzen penkandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, ca. 1600, h. 37 cm. ...[more]
Perzische bronzen kandelaar met kelkvormige kaarsendrager en rustend op ronde voet, 15e/16e eeuw, h.
Perzische bronzen kandelaar met kelkvormige kaarsendrager en rustend op ronde voet, 15e/16e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
collectie van 18 portretminiaturen met voorstelling van elegante dames en heren ...[more]
5 diverse miniaturen met voorstelling van o.a. portretten van elegante figuren, 19e en 20e eeuw
5 diverse miniaturen met voorstelling van o.a. portretten van elegante figuren, 19e en 20e eeuw ...[more]
Duits porseleinen theeservies met 7 kopjes en 4 schoteltjes, allen met polychroom floraal decor,
Duits porseleinen theeservies met 7 kopjes en 4 schoteltjes, allen met polychroom floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn ...[more]
Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l.
Zwitserse mahonie cilinderspeeldoos met marqueterie en biesintarsia en 6 melodieën, circa 1880, l. 43 cm, -matige staat- ...[more]
Franse noten sculptuur met voorstelling van de onderwijzende Anna, late Gothiek, 16e eeuw, h. 57 cm
Franse noten sculptuur met voorstelling van de onderwijzende Anna, late Gothiek, 16e eeuw, h. 57 cm ...[more]
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm.
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm. ...[more]
ivoren sculptuur met voorstelling van dame met kind op muildier, naar het Bijbelse verhaal over de
ikoon met afbeelding van aartsengel Michaël met Mandylion van Christus, Servisch, 17e/18e eeuw, 46 x
ikoon met afbeelding van aartsengel Michaël met Mandylion van Christus, Servisch, 17e/18e eeuw, 46 x 38 cm ...[more]
geschilderd en deels verguld ikoon op vruchtenhouten paneel, Maria met Christuskind, 18e/19e eeuw,
geschilderd en deels verguld ikoon op vruchtenhouten paneel, Maria met Christuskind, 18e/19e eeuw, 41 x 30 cm ...[more]
Hollandse statenbijbel in lederen omslag met koperen klampen, Paulus Aertszoon van Ravesteyn,
Hollandse statenbijbel in lederen omslag met koperen klampen, Paulus Aertszoon van Ravesteyn, Amsterdam 1664 ...[more]
bijbel in lederen omslag met koperen beslag en klampen, Verenigd Koninkrijk 18e eeuw ...[more]
2 boekwerken in lederen omslag: P.C. Hooft, Historiën, Amsterdam 1677 en 1642 ...[more]
2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in
2 gravures met landschappen naar Mathias Bril, uitgave H. Hondius, 17e eeuw, h. 11, br. 16, beide in lijsten met passe partout ...[more]
2 gravures met voorstelling van Gallia Belgica, 17e/18e eeuw, h. 20, br. 28, in lijst met passe
2 gravures met voorstelling van Gallia Belgica, 17e/18e eeuw, h. 20, br. 28, in lijst met passe partout ...[more]
Engelse messing cartografische meetlat in houten foudraal, J.D. Potter, Poultry Londen, l. 124
Engelse messing cartografische meetlat in houten foudraal, J.D. Potter, Poultry Londen, l. 124 ...[more]
Russische robben ivoren kistje versierd met opengewerkte ornamenten, Archagelsk, 19e eeuw, h. 15,
Russische robben ivoren kistje versierd met opengewerkte ornamenten, Archagelsk, 19e eeuw, h. 15, br. 26, d. 18 cm ...[more]
Luiks glazen tafelstuk bekroond door ornament van vogel, 19e eeuw, h. 35 cm (A) ...[more]
serie van 8 emblemata naar Adriaan van de Venne uit J. Cats, Spiegel van den Ouden ende Nieuwen
serie van 8 emblemata naar Adriaan van de Venne uit J. Cats, Spiegel van den Ouden ende Nieuwen Tijdt (1632-1635). ...[more]
set van 6 Engelse creamware borden met Hollandse Bijbelse voorstellingen van The Prodigal Son / de
3-delig Delfts kaststel, allen met deksel bekroond door hond, allen met decor van man met hond bij
Delftse aardewerk schotel met decor van huisjes in cartouche, circa 1760, diam. 30 cm. (randschilfertjes) ...[more]
4 Delftse aardewerk tegels met decor van zeemonsters en hoekmotief ossenkop, 17e eeuw ...[more]
gestoken eiken sculptuur evangelist Johannes met vogel, Noord-Europa, 18e eeuw, h. 54 cm ...[more]
gestoken eiken Maria-beeld op basement met afbeelding van een steenbok, Noord-Europa, 18e eeuw, l.
gestoken eiken Maria-beeld op basement met afbeelding van een steenbok, Noord-Europa, 18e eeuw, l. 56 cm. ...[more]
Franse verguld bronzen kroonluchter met 6 gebogen armen versierd met rocailles, h. 78 cm. (gemeten
Louis XIV religieuse met vergulde ajour appliqués op de gezwart houten kast en gestoffeerde
Engelse wandklok in mahonie gefineerde kast, voorzien van gegraveerde messing wijzerplaat, adres:
Engelse wandklok in mahonie gefineerde kast, voorzien van gegraveerde messing wijzerplaat, adres: John Cook, begin 19e eeuw, h. 45 cm ...[more]
verzilverde barok penkandelaar met 3-zijdige stam versierd met reliëf van acanthusblad motief, 18e
verzilverde barok penkandelaar met 3-zijdige stam versierd met reliëf van acanthusblad motief, 18e eeuw, h. 51 cm. ...[more]
6 diverse Duitse steengoed kruiken, 18e/19e eeuw ...[more]
lot bestaande uit: 2 Chinees porseleinen famille rose schalen, 1 Delfts aardewerk schaal en 1
verguld koperen snuifdoos met emaille deksel met voorstelling van figuren in landschap, Battersea,
verguld koperen snuifdoos met emaille deksel met voorstelling van figuren in landschap, Battersea, 18e eeuw, h. 3, br. 7, d. 5,5 cm ...[more]
serie van 18 Duitse polychrome porseleinen bordjes met decor van bloemen, gemerkt: KPM, Dresden,
Duits porseleinen koffieserviesje op dienblad, versierd met floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn,
Duits porseleinen koffieserviesje op dienblad, versierd met floraal decor, gemerkt: KPM, Berlijn, h. 26 cm ...[more]
Friese aardewerken plaquette, met afbeelding van de toegangspoort naar landgoed Elsrijk, Makkum door
Friese aardewerk plaquette met gecontourneerde rand en blauw/wit decor van kolvende mannen op
4 gestoken eiken appliques met renaissance decor van geteld geld, mascarons en acanthusbladeren, 19e
4 gestoken eiken appliques met renaissance decor van geteld geld, mascarons en acanthusbladeren, 19e eeuw, h. 74 cm ...[more]
Otto Rasmussen (1845-1912)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van staand naakt,
bronzen beeld van een vrouwelijk naakt met gebonden armen, 2e helft 20e eeuw, h. 55 cm ...[more]
gepatineerd bronzen sculptuur van een hurkende dame, 2e helft 20e eeuw, h. 45 cm ...[more]
antieke granieten vijzel met ovale bak en bijpassende stamper, 18e/19e eeuw, br.28 cm ...[more]
mondgeblazen paarse pelgrimfles met geribd decor, Alpenlaendisch, 18e eeuw, h. 17 cm ...[more]
groenglazen zgn. kattenkop fles, ca. 1800, h. 16 cm - C - ...[more]
collectie van 8 Duitse glazen muizenflessen met emaille beschilderd decor van o.a. figuren en
collectie van 8 Duitse glazen muizenflessen met emaille beschilderd decor van o.a. figuren en bloemen, 18e eeuw, h. 12-20 cm ...[more]
Franse vergulde bronzen pendule met voorstelling van dame bij kruisbeeld, Louis Philippe, circa
Franse vergulde bronzen pendule met voorstelling van dame bij kruisbeeld, Louis Philippe, circa 1840, h. 44 cm ...[more]
Franse porseleinen en verguld metalen wandklok met Arabische cijferaanduiding, ca. 1880, h. 54 cm
Franse porseleinen en verguld metalen wandklok met Arabische cijferaanduiding, ca. 1880, h. 54 cm ...[more]
Franse mahonie pedaal-harp, bekroond door vergulde houtgestoken nautilusschelp met guirlande en
Gotische bronzen wijwateremmer met ijzeren hengsel, 15e eeuw, h. 19 cm ...[more]
1223 Los(e)/Seite