(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

Kirman 395 x 292 ...[more]

Koerdestan 309 x 170 ...[more]

Los 244

Lori 268 x 164

Lori 268 x 164 ...[more]

set van 4 Engelse beuken Windsor stoelen met gespijlde rug, gebogen armleggers en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw ...[more]

Harm Henrick Kamerlingh Onnes (1893-1985)paneel, 34 x 32,5, Twee vrouwen in het venster, gemonogrammeerd r.o. 72 ...[more]

Antonius H.J. Molkenboer (1872-1960)aquarel. 52 x 29, meisje in klederdracht uit Walcheren, Anna, gesigneerd RO en anno 1917 ...[more]

Peter van de Velde (1634-1723)olie op paneel, 28,5 x 38, Een driemaster en andere schepen buiten de haven bij stevige wind  ...[more]

toegeschreven aan Jan Peeters I (1624-1678)olie op doek, 49 x 58,  Schepen voor een rotsachtige kust in stevige wind   ...[more]

Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)doek, 44 x 52, Handwerkende vrouw met kind in boereninterieur, gesigneerd l.o. ...[more]

Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1897-1987)doek, 60 x 80, Koeien langs de Drentsche Aa, gesigneerd r.o. '78 ...[more]

aquarel, 10,5 x 15,5, Schaatsers in Hollands landschap, gesigneerd r.o. (=mogelijk Andreas Schelfhout, 1787-1870) ...[more]

  • 1223 Los(e)