- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Joseph Stallaert (1825-1903)aquarel, 33 x 20, De Kruisafneming, r.o. gesigneerd 1871 ...[more]
Ytje de Jong (1948-)paneel, 44,5 x 30,5, Bloemstilleven met vogelnestje, gesigneerd r.o. ...[more]
Suze de Lint (1878-1953)board, 29,5 x 23,5, Bloemen in gemberpot, gesigneerd r.o. ...[more]
Alexander Cornelis Sleeswijk (1870-1945)doek, 56 x 44,5, Tuin te Soest, gesigneerd l.o. ...[more]
Marian Plug (1937-)doek, 85 x 120, Figuren aan de zomerse kade, gesigneerd r.o. '66 ...[more]
Léopold Leclercq (1911-1977)doek, 60 x 75, 'Espace Vibrante', gesigneerd r.o. '50 ...[more]
Jacobus Pelgrom (1811-1861)doek, 77 x 67, Zicht op Doorwerth, gesigneerd r.o. ...[more]
Bernhard Heiliger (1915-1995)krijttekening, 30 x 38, Zittend naakt, gesigneerd r.o. 50 ...[more]
Frans Van Severdonck (1809-1889)paneel, 13,5 x 20,5, Schaapjes bij het water, gesigneerd r.o.
Frans Van Severdonck (1809-1889)paneel, 13,5 x 20,5, Schaapjes bij het water, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Mekkink (1904-1991)paneel, 27 x 22,5, Portet van een dame, gesigneerd l.o. 1953 ...[more]
Egbert van Heemskerck I (1634-1704)doek, 38,5 x 53, Boeren in gevecht in een herberg ...[more]
olie op doek, 33 x 26, Ecce Homo – een fragment, navolger Giuseppe Marfia Crespi, Spanje, 17e eeuw
olie op doek, 33 x 26, Ecce Homo – een fragment, navolger Giuseppe Marfia Crespi, Spanje, 17e eeuw ...[more]
ovale miniatuur schildering op ivoor, 7 x 10, Mozes slaat water uit de rots, 18e eeuw ...[more]
Jacobus Freudenberg (1818-1873)doek, 81 x 100, IJsgezicht te Haarlem, gesigneerd r.o. ...[more]
Paul Jean Clays (1819-1900)paneel, 52 x 69, Schepen voor de kust, gesigneerd r.o. 48 ...[more]
Ton van den Hoogen (1948-)doek, 120 x 120, Abstracte compositie, gesigneerd l.b. ...[more]
Jörg Remë (1941-)doek, 110 x 90, 'Schietschijf', gesigneerd l.o. '69 ...[more]
Folkert Haanstra (1884-1969)doek, 50 x 41, Kleurrijk dorpsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Micha Klein (1964-)C-Print, 36 x 45, 'Get the Goodies', gesigneerd op verso '93-'98, oplage 113-150
Micha Klein (1964-)C-Print, 36 x 45, 'Get the Goodies', gesigneerd op verso '93-'98, oplage 113-150 ...[more]
Ehregott Grünler (1797-1881)2 schilderijen, doek, elk 97 x 76, Portretten van een dame en een
Ehregott Grünler (1797-1881)2 schilderijen, doek, elk 97 x 76, Portretten van een dame en een heer, beide gesigneerd r.o. ...[more]
marouflé, 62 x 52, Madonna met Kind, 18e eeuw ...[more]
paneel, 39 x 29, Twee mannen met paard, Duitse school, vroeg 19e eeuw ...[more]
Waalko Jans Dingemans (1873-1925)gemengde techniek op papier, 22 x 28, zaaiende boerin, gesigneerd
Waalko Jans Dingemans (1873-1925)gemengde techniek op papier, 22 x 28, zaaiende boerin, gesigneerd r.o. ...[more]
Georges van Nuffel (1850-)miniatuur landschapsschildering op parelmoer, 5,5 x 9,5, 'Back at Home',
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 50 x 30, 'De nieuwe hoed', gemonogrammeerd l.o.,
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 50 x 30, 'De nieuwe hoed', gemonogrammeerd l.o., getiteld op verso ...[more]
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 16 x 27, 'Albert en Jopie Goudriaan', gemonogrammeerd r.o., getiteld op verso ...[more]
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 18 x 23 'Even stilzitten', gemonogrammeerd r.o., verso
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 18 x 23 'Even stilzitten', gemonogrammeerd r.o., verso gesigneerd en getiteld ...[more]
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)paneel, 30 x 30, Interieur met een gesluierde dame, gemonogrammeerd r.o. ...[more]
Elise Cato Cosman (1873-1934)doek, 38 x 89, Binnenhaven bij de Grote Kerk te Dordrecht, gesigneerd
Elise Cato Cosman (1873-1934)doek, 38 x 89, Binnenhaven bij de Grote Kerk te Dordrecht, gesigneerd l.o ...[more]
mogelijk Narcisse Virgille Diaz de la Pena (1807-1876)doek, 51 x 75,5 cm, Figuren bij de bosrand,
Maarten Yungmann (1877-1965)doek, 90 x 98, Bloemstilleven met lelies, gesigneerd r.o. ...[more]
Albertus Brondgeest (1786-1849)paneel, 32 x 41,5, Hooiwagen bij de boerderij, gesigneerd r.o.
Albertus Brondgeest (1786-1849)paneel, 32 x 41,5, Hooiwagen bij de boerderij, gesigneerd r.o. ...[more]
Pieter Stortenbeker (1828-1898)aquarel, 30 x 43,5, Badende koeien bij schemering, gesigneerd l.o.
Pieter Stortenbeker (1828-1898)aquarel, 30 x 43,5, Badende koeien bij schemering, gesigneerd l.o. ...[more]
Godfried Lonis (1916-2007)beweegbaar reliëf van gemengde materialen, 53 x 77, 'Playmultiple V',
Jacob Cats (1741-1799)gewassen inkttekening, 16 x 24, melkende boerin, gesigneerd aan achterzijde en
Jacob Cats (1741-1799)gewassen inkttekening, 16 x 24, melkende boerin, gesigneerd aan achterzijde en gedateerd 1794 ...[more]
Lucebert (1924-1994)gemengde techniek op papier, 50 x 69, Compositie met grotesk figuur, gesigneerd
Lucebert (1924-1994)gemengde techniek op papier, 50 x 69, Compositie met grotesk figuur, gesigneerd l.o. ...[more]
Lucebert (1924-1994)litho, 44,5 x 58,5, Figuur in de nacht, gesigneerd r.o., oplage 134/200 ...[more]
reliëfdruk, 80 x 60, Abstracte compositie met spijkers, onduidelijk gesigneerd r.o., oplage 4/100
reliëfdruk, 80 x 60, Abstracte compositie met spijkers, onduidelijk gesigneerd r.o., oplage 4/100 ...[more]
paneel, 15,5 x 20,5, Winterlandschap, gesigneerd l.o. J.H. Schwarz ...[more]
Kees Franse (1924-1982)doek, 100 x 59, Stoomboten aan de kade, gemonogrammeerd r.m. ...[more]
paneel, 30 x 23, Kinderen en koeien in landschap, Engelse school, 19e eeuw ...[more]
Kees Franse (1924-1982)aquarel, 22 x 54, Snelweg, gemonogrammeerd r.o. '66 ...[more]
paneel, 22 x 31, Visser bij rivieroever in maanlicht, 19e eeuw ...[more]
paneel, 15 x 18, Vogelnestje met eieren, gesigneerd met initialen r.o. C.E.P. '68 ...[more]
Karl Joseph Willerding (1886-1974)doek, 53,5 x 73,5, Boeren aan de rand van de plas, gesigneerd r.o.
Karl Joseph Willerding (1886-1974)doek, 53,5 x 73,5, Boeren aan de rand van de plas, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 44 x 54, Schepen in de woelige branding, onduidelijk gemonogrammeerd r.o. 1857 ...[more]
paneel,16 x 22, Boten meren aan bij de stadspoort, Hollandse School, 19e eeuw ...[more]
ovaal paneel, 22 x 16, Liefdespaartje in het bos, gesigneerd met intialen r.o. A.C. ...[more]
paneel, 17,5 x 19, Interieur met figuren, onduidelijk gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 38,5 x 50,5 cm, Riviergezicht bij maanlicht, Hollandse school, onduidelijk gesigneerd l.
paneel, 38,5 x 50,5 cm, Riviergezicht bij maanlicht, Hollandse school, onduidelijk gesigneerd l.o. -horizontale barst in paneel- ...[more]
paneel, 35 x 25,5, Vier heren, gesigneerd met monogram r.o. MC '78 -horizontale barst in paneel-
paneel, 35 x 25,5, Vier heren, gesigneerd met monogram r.o. MC '78 -horizontale barst in paneel- ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)marouflé, 30,5 x 43, Korenschoven bij de boerderij, gesigneerd l.o.
Willem Noordijk (1887-1970)marouflé, 30,5 x 43, Korenschoven bij de boerderij, gesigneerd l.o. ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)doek, 61 x 80,5, Bosgezicht in de herst, gesigneerd l.o. ...[more]
Adam Potgieter (1899-1982)marouflé, 40,5, x 50,5, 'Oude brug in Brassac', gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 40,5 x 51, Paarden en hooiwagen, gesigneerd l.o. R. Noordijk ...[more]
paneel, 21 x 16,5, Oudere vrouw in interieur, onbekend ...[more]
gewassen inkttekening, 20 x 34, De haven van Zierikzee, door Dirk de Jong, 18e eeuw ...[more]
gewassen inkttekening, 14 x 19, Hengelaars in Nieuwkoop, annotatie verso: Naar C. Pronk ad viv 1731
gewassen inkttekening, 14 x 19, Hengelaars in Nieuwkoop, annotatie verso: Naar C. Pronk ad viv 1731 ...[more]
1223 Los(e)/Seite