Möbel & Design

7133 Los(e)

Schätzpreis

Auktionsort

Auktionstyp

  • Live Übertragung (7133)

Land

  • Oberkategorie,
  • Auktionstyp
  • 7133 Los(e)
Los 647

Spiegel

SpiegelIm Stil des Jugendstils. Geschnitzter Holzrahmen mit farbig gefassten Blumenranken. H 110 cm, B 50 cm. Mehrere bräunliche Flecken.€ 60

Serie van 4 oranje plastic designstoelen op verchroomd metalen poten, ontwerp Marco Maran, model Gigi 2002.

Los 648

Fußbank

FußbankCa. Ende 19. Jh.. Eiche, braun gebeizt. Ovale Form, vier geschwungene Füße. H 18,8 cm, L 34,5 cm, B 22,7 cm. Zustand B.€ 20

A bronze wall lamp with faceted glass beads and three candlesticks, Louis XVI style, around 1900, h 45 x w 38 cm.

Los 649

design fauteuil

Roodstoffen designstoel op metalen draaipoot, label Moroso.

Los 649

Deckenlampe

A square oak table with drawer, 18th century and later, h 74 x w 84 x d 70 cm.

Los 650

Nähtisch

Serie van 4 groen kunststoffen stapelbare stoelen, ontwerp Odoardo Fioravanti voor Pedrali, model Snow, Italië.

Beuken armfauteuil met oranje bekleding, ontwerp Johannes Andersen voor C.F. Christensen Silkeborg, Denemarken, 70-er jaren.

Los 651

Tischvitrine

A pair of fine French Louis XVI style gilt bronze vases mounted into lamps on marble bases, 19th/20th C.H 70 - 46 cm (incl. and excl. shade)

Serie van 4 rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italië.

Los 652

Deckenlampe

Los 653

Tisch

An oval French gilt bronze mounted veneered wooden parquetry side table, 19th/20th C.H 74,5 - L 76,5 - D 59,5 cm

Serie van rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italië.

A pair of tapered Transition style gilt bronze mounted breche de Guillestre marble pedestals, 19th/20th C.H 112 cm

Los 654

Beistelltisch

Stel Louis Poulsen PH 4/3 hanglampen, naar een ontwerp van Poul Henningsen, gemerkt binnenzijde met etiket, diameter 40 cm.

Los 655

Blumensäule

Los 656

Spiegel

Design goudlak metalen hanglamp met 2 melkglazen schalen.

Los 657

Blumensäule

Zwart metalen hanglamp met etiket Tolhuis Dutch Desing, diameter 30 cm.

A pair of wrought iron chairs and matching tables, 20th C.The chairs: H 76 W 60 D 56 cmThe tables: H 48 W 88 D 44 cm

Tapijt, Kirman, 425 x 305 cm. Conditie: Sleetse plekken.

Metalen designstoel bekleed met zwart skai, ontwerp Wim Rietveld voor Gispen, model 116.

A pair of French gilt bronze Louis XVI style three-light wall appliques, 19th C.H 75 - L 31 cm

Tapijt, Afghaan Belouch, 290 x 190 cm.

Stel designstoelen met plastic kuipzitting op verrijdbaar onderstel, ontwerp Lievore Altherr Molina voor Arper, model Catifa 46.

An exceptional carved and gilt wooden Louis XV style bed with canopy, 20th C.H 240 - L 200 - D 212 cm (the bed without canopy)

Grijsgekleurde terracotta designvaas, 42 x 52 cm.

Six patinated wooden Louis XVI style chairs with blue velvet upholstery, 20th C.H 95 - L 49 - D 52 cm

Serie van 3 armstoelen met crème leder bekleed op verchroomd onderstel, naar ontwerp Charles Eames.

Los 664

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 385 x 245 cm.

Chromen designsalontafel met kunststof oranje poten, en rookglazen blad.

A Louis XVI alcove bed with equal centered headboards in white lacquered wood, France, second half 18th C.H 137 - L 211 - D 148,5 cm

Los 666

Wilkhahn chair

Wilkhahn Design bureaustoel met zwart leer en zwartlak houten gebogen poten en armrusten, etiket onderzijde.

Stel zwarthouten clubfauteuils met zijden kussens, Thonet, gemerkt op onderkant kussen, 80-er jaren.

Tapijt, Keshan 340 x 245 cm.

Metalen armfauteuil, model Oase, ontwerp Wim Rietveld voor Ahrend de Cirkel. Conditie: Beschadiging armleggers.

Metalen armfauteuil, model Oase, ontwerp Wim Rietveld voor Ahrend de Cirkel. Conditie: beschadiging armleggers.

A French gilt bronze mounted wooden two-tiered etagere or serving table, 19th/20th C.H 85 - L 82 - D 48 cm

Fireman's helmet (?) - Weight: 620 g - Shipping unavailable - Region: France - Sizes: H 420 MM L 250 MM - At first sight: broken / damaged