Amsterdam

  • (Lots: 4500-4724)

  • (Lots: 4800-4982)

  • (Lots: 5000-5213)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

622 item(s)
  • 622 item(s)

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Bergdorp aquarel, gesign. l.o., '53, 38 x 48 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map] ...[more]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Landschap Texel aquarel, gesign. l.o., 30 x 40 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Vrouwfiguur en bloemen pastel, gesign. l.o., '80, 40 x 29 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]

Niek van der Plas (geb. 1954) Plein met terrassen board, gesign. r.o., 14 x 23 cm. [1]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Kust bij Menton aquarel, gesign. r.o., 28 x 37 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Plein in Menton aquarel, gesign. l.o., 48 x 38 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Onbekende kunstenaar, ca. 1950 Abstracte compositie gouache, 11 x 14 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Markt in Nice aquarel, gesign. r.o., '79, 35 x 45 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Hipolito Ocalia (1916-1984) Huizen met figuren op Curacao voard, gesign. r.o., '82, 60 x 70 cm. [1]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Bomenrij bij een kerkje aquarel, gesign. l.o., '78, 31 x 41 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Pieter Willem Bijvoet, (1903-1941) Bickersiland, Amsterdam doek, niet ingelijst, beschadigingen, ongesign., verso naamsvermelding, 51 x 75 cm. [1]

Max Liebermann (1847-1935) 'Badende knaben' ets, ongesign., 20 x 25 cm. [1]

'De Unie' kleurenlitho genummerd en met stempel, 63 x 49 cm. [1]

Anneke van Brussel (geb. 1949) Gezicht en masker inkt en aquarel, gesign. m.b., 10-9-1978, 36 x 26 cm. [1]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Gezicht op Menton aquarel, gesign. l.o., 38 x 48 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Zeven moderne kunstwerken 30 x 40 cm. tot 80 x 110 cm. [7]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Berglandschap bij Menton aquarel, gesign. l.o., 1968, 28 x 38 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Carl Carvalho (1916-1972) Paard doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Ger Langeweg (1891-1970) Man en paarden tekening, gesign. r.o., 1963, verso tekening, 30 x 40 cm. [1]

Vijf diverse moderne schilderijen w.b. Iwona Fankulewska allen olieverf op doek, formaten 70 x 70 cm. tot 160 x 100 cm. [5]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) De Rijn bij Arnhem houtskool en inkt gesign. l.o., 1947, 28 x 38 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Stoel doek, 80 x 90 cm. [1]

Vijf diverse moderne schilderijen één aquarel en viermaal doek, 30 x 85 tot 85 x 85 cm. [5]

Eugenie Sassen (geb. 1944) Drie abstracte composities driemaal gemengde techniek op papier, gesign., 30 x 40 cm. en 35 x 50 cm. [3]

Lot 5161

Gesigneerd Nagy

Gesigneerd Nagy Huizen / Dorpje tweemaal doek, 34 x 47 cm. en 60 x 80 cm. [2]

Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [map]

Servais (20e eeuw) Stilleven board, 80 x 60 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

I Ketut Keteg (1919-2010) Feestelijke processie in een Balinees dorp inkt en gewassen inkt, verso naamsvermelding, 39 x 57,5 cm. [1]

Theo Bitter (1916-1994) 'Stilleven met broodje' doek, gesign. r.b., verso titel, 50 x 50 cm. [1]

Erico da Silva (1932-2004) Huizen aan het water doek, gesign. l.o., 1971, 100 x 130 cm. [1]

Gesigneerd Szonyi Rivierlandschap doek, beschadigd, 40 x 50 cm. [1]

Eric Bauknecht (1929-1993) 'Lezen' doek, gesign. verso, 70 x 80 cm. [1]

Kees Verweij (1900-1995) Twee stillevens. twee litho's, gesign., 40 x 55 cm. [2]

Anna Steiner (1902-1985) Abstracte compositie zeefdruk, gesign. r.o., glasplaat lijst gebroken, 95/100, 60 x 40 cm. [1] ...[more]

Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw allen ca. 30 x 30 cm. [3]

Onduidelijk gesign. r.o. Ploegende boer board, 70 x 100 cm. [1]

Acht diverse etsen en houtsnedes, 20e eeuw w.b. Wittenberg, Lydis en Brangwyn Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [map]

Pierre Gogis (geb. 1935) Abstracte compositie olieverf op doek op board, gesign. r.o., afm. totale doek 70 x 50 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Twee abstracte composities tweemaal olieverf op papier, 18 x 22 cm. [2]

Donald Ayres (geb. 1936) Landschap. Hierbij schilderij, landschap, door Vincent Selby tweemaal board, gesign., 15 x 30 cm. [2]

Theo Michels (1908-1981) Twee portretten tweemaal gouache, gesign., 65 x 50 cm. [2]

Dick Cassee (geb. 1931) 'Dzoraget I' tekening, gesign. l.o., 28.09. '10, 24 x 17,5 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Twee litho's tweemaal litho, gesign., '94, 30 x 25 cm. [2]

Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. op de steen, afm. hele blad 55 x 75 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Twee mannen gouache, 48 x 48 cm. Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen. [1]

Jan Montijn (1924-2015) Zonder titel. Hierbij drie diverse moderne werken [4]

Theo Niermeijer (1940-2005) Twee sculpturen h. 40 cm. en

Walter Preschter van Ed (1916-1988) Bois de Boulogne / Dorp in Frankrijk doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm. en doek, gesign. l.o., 90 x 60 cm. [2]

Gé Röling (1904-1981) Oaarden aquarel en gouache, gesign. r.o., '42, 17 x 21,5 cm.

Willem Gerard Hofker (1902-1981) Balinese vrouwen bij een tempel litho, gesign. op de steen, 31 x 21 cm. [1]

  • 622 item(s)