622 item(s)/page
Anna Pel (1861-1920)
Anna Pel (1861-1920) Stilleven met zwaan doek, gesign. r.o., Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Henri van Daalhoff (1867-1953) Straatje paneel, ongesign., 15,5 x 21 Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Stilleven doek, gesign. l.o., 47 x 37 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Liggend naakt in een interieur doek, 33 x 40 cm. [1]
Diverse grafiek, 17e t/m 20e eeuw
Diverse grafiek, 17e t/m 20e eeuw Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [map]
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Witte rozen in een vaas kleurenets, gesign. r.o., no. 9, 32 x 38 cm. [1]
Gesigneerd Noteboom
Gesigneerd Noteboom Zandafgraving paneel, gesign. l.o., 35 x 45 cm. [1]
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Bloemstilleven kleurenets, gesign. r.o., no. 32, 25 x 28 cm. [1]
Horst Miesler (geb. 1934)
Horst Miesler (geb. 1934) Figuren op de Odeonsplatz, München doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. oil on canvas, signed lower right [1]
Gerard van Lerven (1885-1966)
Gerard van Lerven (1885-1966) Stilleven met bloemen in een gemberpot board, gesign. l.o., 22 x 28 cm. [1]
Hetty Ansing (geb. 1949)
Hetty Ansing (geb. 1949) Tempel, Bali aquarel, '98. 46 x 66 cm. [1]
Jan Knikker Jr. (1911-1990)
Jan Knikker Jr. (1911-1990) Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932) Figuren bij een poort in een Oosterse stad ets, gesign. r.o., 26 x 22 cm. [1]
Vince Hende (1892-1957)
Naar Toulouse Lautrec
Naar Toulouse Lautrec Au Moulin Rouge kleurenets, 27 x 29 cm. [1]
Diverse Indonesische en Chinese schilderijen [7 ]
Hasim (20e eeuw)
Hasim (20e eeuw) Balinese jonge vrouw doek, gesign. r.o., 75 x 45 cm.
Lodewijk Bosch (1894-1980)
Lodewijk Bosch (1894-1980) Stilleven voor een raam doek, beschadigingen, gesign. r.o., niet ingelijst, 71 x 57 cm. [1]
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Bruggetje bij een dorp inkt en aquarel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. Provenance: particuliere collectie Amstelveen [1]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Studie van vissen houtskooltekening, niet ingelijst, monogram l.o., 29 x 35 cm. [1]
Floris Arntzenius (1864-1925)
Floris Arntzenius (1864-1925) Rivierlandschap maroufle, gesign. r.o., op achterzijde lijst annotatie door de kunstenaar, 20 x 30 cm. [1]
Willem Maris (1844-1910)
Willem Maris (1844-1910) Geitje paneel, verso gesign., 22 x 14 cm. [1]
Arpad Romek (1883-1960)
Dirk Wiggers (1866-1933)
Dirk Wiggers (1866-1933) Landschap met molen naast een boerderij doek, gesign. r.o., 43 x 63 cm. [1]
Dirk Wiggers (1866-1933)
Dirk Wiggers (1866-1933) Landschap met zandafgraving doek, gesign. gesign. r.o., 45 x 66 cm. [1]
Jan Hingman (1864-1954)
Jan Hingman (1864-1954) Polderlandschap doek, 45 x 55 cm. [1]
Paul Bodifée (1866-1939)
Paul Bodifée (1866-1939) Hollands landschap board, gesign. r.o., 30 x 20 cm. [1]
Ayo Epeus Van Humalda van Eysinga (1878-1958) Tuinpoort board, gesign. r.o., 34 x 26 cm. [1]
Jan Heesters (1893-1982)
Jan Heesters (1893-1982) Landschap met schaatsers op een vaart doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]
Jacoba Surie (1879-1970)
Janos Viski (1891-1987)
Alfred Streubel (1861-1947)
Alfred Streubel (1861-1947) Bergmeer doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 48 x 64 cm. [1]
Karl Adam Heinisch (1847-1923)
Karl Adam Heinisch (1847-1923) Figuren bij een huis aan een meer paneel, gesign. l.o., 20,5 x 26,5 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse school Portret van een man met baard paneel, 26 x 20 cm. [1]
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Bad Gastein / San Giminiano tweemaal aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 48 x 31 cm. en 40 x 50 cm. [1+map]
Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Sint-Lievensmonstertorete Zierikzee in de sneeuw maroufle, 40 x 30 cm. [1]
Gesigneerd Fiebiger (20e eeuw)
Gesigneerd Fiebiger (20e eeuw) Stilleven met rozen en een porseleinen kop en schotel board, 45 x 40 cm. [1]
Julius van de Sande Bakhuyzen (1835-1925) Herder met schapen tussen de bomen doek, niet ingelijst, gesign. met initialen r.o., 68 x 45 cm. [1]
Herbert Fiedler (1891-1962)
Piet Meiners (1857-1903)
Joop Kropff (1892-1979)
Joop Kropff (1892-1979) Scheepswerf doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 51 x 70 cm. [1]
Hein Stork (1924-1993)
Hein Stork (1924-1993) Landschap bij Sloterdijk in de buurt van Amsterdam doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '46, 40 x 60 cm. [1]
Gesigneerd Gabriel
Gesigneerd Gabriel Polderlandschap doek, 36 x 50 cm. [1]
Venetiaanse school, 20e eeuw
Venetiaanse school, 20e eeuw Gezicht op Venetië board, 23 x 35 cm. [1]
Sándor Alexander Kubinyi von Demenfalva (1875-1949) Drie vrouwen rondom een pan op een vuur buiten doek, gesign. r.o., 90 x 115 cm. [1]
Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck (1895-1987) Bruggetje ets, gesign. r.o., 13 x 22 cm. [1]
Gesigneerd Kirchner
Gesigneerd Kirchner Figuren houtsnede, 12 x 12 cm. [1]
Gesigneerd M.vL. 1934
I Wayan Lotra (20e eeuw)
I Wayan Lotra (20e eeuw) Balinees meisje doek, gesign. r.o., '92, 60 x 50 cm. [1]
I Wayan Lotra (20e eeuw)
I Wayan Lotra (20e eeuw) Balinese vrouw pastel, gesign. r.o., Bali 1990, 50 x 30 cm. [1]
Diverse schilderijen en etsen
Diverse schilderijen en etsen [ds]
622 item(s)/page