Amsterdam

  • (Lots: 4500-4724)

  • (Lots: 4800-4982)

  • (Lots: 5000-5213)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

622 item(s)
  • 622 item(s)

Anna Pel (1861-1920) Stilleven met zwaan doek, gesign. r.o., Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Straatje paneel, ongesign., 15,5 x 21 Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Stilleven doek, gesign. l.o., 47 x 37 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Liggend naakt in een interieur doek, 33 x 40 cm. [1]

Diverse grafiek, 17e t/m 20e eeuw Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [map]

Frans Everbag (1877-1947) Witte rozen in een vaas kleurenets, gesign. r.o., no. 9, 32 x 38 cm. [1]

Gesigneerd Noteboom Zandafgraving paneel, gesign. l.o., 35 x 45 cm. [1]

Frans Everbag (1877-1947) Bloemstilleven kleurenets, gesign. r.o., no. 32, 25 x 28 cm. [1]

Horst Miesler (geb. 1934) Figuren op de Odeonsplatz, München doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. oil on canvas, signed lower right [1]

Gerard van Lerven (1885-1966) Stilleven met bloemen in een gemberpot board, gesign. l.o., 22 x 28 cm. [1]

Hetty Ansing (geb. 1949) Tempel, Bali aquarel, '98. 46 x 66 cm. [1]

Jan Knikker Jr. (1911-1990) Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. [1]

Marius Bauer (1867-1932) Figuren bij een poort in een Oosterse stad ets, gesign. r.o., 26 x 22 cm. [1]

Naar Toulouse Lautrec Au Moulin Rouge kleurenets, 27 x 29 cm. [1]

Lot 4638A

Hasim (20e eeuw)

Hasim (20e eeuw) Balinese jonge vrouw doek, gesign. r.o., 75 x 45 cm.

Lodewijk Bosch (1894-1980) Stilleven voor een raam doek, beschadigingen, gesign. r.o., niet ingelijst, 71 x 57 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) Bruggetje bij een dorp inkt en aquarel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. Provenance: particuliere collectie Amstelveen [1]

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Studie van vissen houtskooltekening, niet ingelijst, monogram l.o., 29 x 35 cm. [1]

Diverse schilderijen [ds]

Floris Arntzenius (1864-1925) Rivierlandschap maroufle, gesign. r.o., op achterzijde lijst annotatie door de kunstenaar, 20 x 30 cm. [1]

Willem Maris (1844-1910) Geitje paneel, verso gesign., 22 x 14 cm. [1]

Dirk Wiggers (1866-1933) Landschap met molen naast een boerderij doek, gesign. r.o., 43 x 63 cm. [1]

Dirk Wiggers (1866-1933) Landschap met zandafgraving doek, gesign. gesign. r.o., 45 x 66 cm. [1]

Jan Hingman (1864-1954) Polderlandschap doek, 45 x 55 cm. [1]

Paul Bodifée (1866-1939) Hollands landschap board, gesign. r.o., 30 x 20 cm. [1]

Ayo Epeus Van Humalda van Eysinga (1878-1958) Tuinpoort board, gesign. r.o., 34 x 26 cm. [1]

Jan Heesters (1893-1982) Landschap met schaatsers op een vaart doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]

Alfred Streubel (1861-1947) Bergmeer doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 48 x 64 cm. [1]

Karl Adam Heinisch (1847-1923) Figuren bij een huis aan een meer paneel, gesign. l.o., 20,5 x 26,5 cm. [1]

Lot 4661

Hollandse school

Hollandse school Portret van een man met baard paneel, 26 x 20 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) Bad Gastein / San Giminiano tweemaal aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 48 x 31 cm. en 40 x 50 cm. [1+map]

Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Sint-Lievensmonstertorete Zierikzee in de sneeuw maroufle, 40 x 30 cm. [1]

Gesigneerd Fiebiger (20e eeuw) Stilleven met rozen en een porseleinen kop en schotel board, 45 x 40 cm. [1]

Julius van de Sande Bakhuyzen (1835-1925) Herder met schapen tussen de bomen doek, niet ingelijst, gesign. met initialen r.o., 68 x 45 cm. [1]

Joop Kropff (1892-1979) Scheepswerf doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 51 x 70 cm. [1]

Hein Stork (1924-1993) Landschap bij Sloterdijk in de buurt van Amsterdam doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '46, 40 x 60 cm. [1]

Gesigneerd Gabriel Polderlandschap doek, 36 x 50 cm. [1]

Venetiaanse school, 20e eeuw Gezicht op Venetië board, 23 x 35 cm. [1]

Sándor Alexander Kubinyi von Demenfalva (1875-1949) Drie vrouwen rondom een pan op een vuur buiten doek, gesign. r.o., 90 x 115 cm. [1]

Anton Pieck (1895-1987) Bruggetje ets, gesign. r.o., 13 x 22 cm. [1]

Gesigneerd Kirchner Figuren houtsnede, 12 x 12 cm. [1]

I Wayan Lotra (20e eeuw) Balinees meisje doek, gesign. r.o., '92, 60 x 50 cm. [1]

I Wayan Lotra (20e eeuw) Balinese vrouw pastel, gesign. r.o., Bali 1990, 50 x 30 cm. [1]

Diverse schilderijen en etsen [ds]

Diverse schilderijen [ds]

  • 622 item(s)