622 item(s)/page
Sam Middleton (1927-2015)
Sam Middleton (1927-2015) Drie diverse litho's driemaal litho, gesign. r.o., '72, 23/75, 50 x 66 cm. [3]
Charlotte van Pallandt (1898-1997)
Charlotte van Pallandt (1898-1997) Studie van drie naakten litho, gesign. r.o., 171/200, 40 x 45 cm. [1]
Paul Blanca (1958-2021)
Paul Blanca (1958-2021) Zonder titel c-print, niet ingelijst, gesign. l.o., a.p., 2008, 65 x 73 cm. [map]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw, figuren en vogel litho, gesign. m.o., '83, 10/85, 70 x 46 cm. [1]
Paul Blanca (1958-2021)
Paul Blanca (1958-2021) Zonder titel c-print, gesign. r.o., a.p., 2006, 49 x 66 cm. [1]
Victor Vasarely (1906-1997)
Victor Vasarely (1906-1997) 'Koeroek' litho, gesign. r.o., 230/250, 40 x 40 cm. Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) Zelfportret inkttekening, niet ingelijst, gesign., r.o., 23,5 x 31 cm. [map]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) 'Riens, ma bête...' inkt en stift, niet ingelijst, gesign., l.o., vlek in papier, 23,5 x 27,5 cm. [map]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) Man met kat inkttekening, niet ingelijst, gesign., r.o., '78, 31 x 23,5 cm. [map]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) Man inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm. [map]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) A cosmic mystery gouache, gesign. verso, 29 I 1992-3, genummerd 9904, 36 x 25 cm. [1]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) Twee figuren inkttekening, niet ingelijst, gesign., r.o., 23,5 x 31 cm. [map]
Eugene Brands (1913-2002)
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie zeefdruk, 80 x 80 cm. [1]
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
Corneille (1922-2010)
Markus Lupertz (geb. 1941)
Corneille (1922-2010)
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)
Chris Lanooy (1881-1948)
Chris Lanooy (1881-1948) Rozen in een vaas doek, niet ingelijst, ongesign., 68 x 78 cm. [1]
marjan de Glopper (geb. 1936)
marjan de Glopper (geb. 1936) Figuren in Antwerpen doek, 1965, gesign. MdG l.o., 65 x 50 cm. [1]
Christiaan Coenraad Schaaf (1890-1969) 'Stilleven met bedeldeken' board, ongesign. verso etiket, 60 x 70 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) Zonder titel litho, gesign. r.o., 32/100, 50 x 50 cm. [1]
Jim Dine (geb. 1935)
Jim Dine (geb. 1935) Wall chart I litho, gesign. r.o., 20/75, 123 x 90 cm. lithograph, signed lower right, 20/75, ful sheet size 123 x 90 cm. [1]
Jim Dine (geb. 1935)
Jim Dine (geb. 1935) Wall chart II litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm. lithograph, signed lower left, full sheet size 123 x 90 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Erwin Olaf (1959-2023)
Erwin Olaf (1959-2023) 'Chessman XX' Gelatin-silver on baryta paper, verso gesign., 1988, 36 x 36 cm. [1]
Martin van Wordragen (1928-2011)
Martin van Wordragen (1928-2011) Figuur doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]
Peter Vos (1935-2010)
Peter Vos (1935-2010) Beer inkttekening, gesign., r.o., '60, 12,5 x 18,5 cm. [1]
Peter Vos (1935-2010)
Peter Vos (1935-2010) 'Ruimtereis' inkttekening, gesign., '66, 26 x 17 cm. [1]
Peter Vos (1935-2010)
Peter Vos (1935-2010) Hamlet inkttekening, mogelijk ongesign., 13 x 17 cm. [1]
Peter Vos (1935-2010)
Peter Vos (1935-2010) Zonder titel inkttekening, gesign.,l.o., '65, 12 x 16 cm. [1]
Peter Vos (1935-2010)
Peter Vos (1935-2010) Zonder titel inkttekening, gesign., '66, 17 x 12,5 cm. [1]
Paul Wunderlich (1927-2010)
Martin Jarrie (geb. 1953)
Martin Jarrie (geb. 1953) 'Colosse en colere' gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 159 x 85 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel ets, gesign. r.o., 1958, 1/4, 45 x 30 cm. [1]
Katharina Lichtenscheidt (geb. 1963)
Katharina Lichtenscheidt (geb. 1963) 'WVZ1278' doek, verso gesign., gesign. l.o., 2017, 100 x 120 cm. [1]
Zhuang Hong Yi (geb. 1962)
Zhuang Hong Yi (geb. 1962) Flowerbed mixed media on paper on canvas, signed verso, 100 x 100 cm. [1]
Alphons Freymuth (geb. 1940)
Alphons Freymuth (geb. 1940) Kop doek, gesign. verso, 43 x 39 cm. Provenance: Collection Jan de Goede, Amsterdam. [1]
André Gence (1918-2009)
André Gence (1918-2009) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., 60 x 60 cm. Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Ad Blok van der Velden (1913-1980)
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Huis in de bergen doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '75, 50 x 60 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Bootjes aan de Zuid-Franse kust aquarel, gesign. l.o., 32 x 48 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Landschap, Texel aquarel, gesign. l.o., 29 x 35 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Italiaans berglandschap doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 70 cm. Provenance: familie van de kunstenaar
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Zelfportret aquarel en pastel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) Zittende vrouw doek, gesign. l.o., '53, niet ingelijst, 60 x 50 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) Havengezicht doek, gesign. r.o., '48, 50 x 68 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) 'Golfe de Morbihan' doek, gesign. r.o., '64, 40 x 50 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Johan Buning (1893-1963)
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Figuren in een stad aquarel, gesign. l.o., 33 x 24 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [map]
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) 'St. Hippolyte (Cantal)' board, gesign. r.o., '60, 40 x 35 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
622 item(s)/page