622 item(s)/page
Diverse kunst, 20e eeuw
Diverse kunst, 20e eeuw Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.
Onduidelijk gesign. r.o. Abstracte compositie gemengde techniek, genummerd 1/1, 9 x 17 cm. [1]
Judith Brown (1932-1992)
Judith Brown (1932-1992) Twee eenden inkt en aquarel, gesign. r.o., '60, 35 x 28 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw met kat. Hierbij rotaprent door Aat Veldhoen litho, gesign. r.o., '96, HC 1/30, 30 x 23 cm. en prent, 30 x 40 cm. [2]
Ossip Zadkine (1890-1967)
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie board, 62 x 48 cm. [1]
Toegeschreven aan Pablo Picasso (1881-1973) Figuren en paard ets, 9 x 12,3 cm. [1] attributed to Pablo Picasso (1881-1973), etching
Vijf diverse moderne kunstwerken
Vijf diverse moderne kunstwerken [5]]
Vijf diverse kunstwerken en reproducties, 20e eeuw [5]
Vijf diverse kunstwerken, 20e eeuw
Vijf diverse kunstwerken, 20e eeuw [5]]
Siet Zuyderland (geb. 1942)
Hans Bellmer (1902-1975)
Max Rädecker (1914-1987)
Richard Serra (born 1939)
'Philipp Glass', serigraph, signed and numbered 41/100, 75 x 104 cm.Hereby a graphic work by an unknown artist. ...[more]
Charles Roelofsz (1897-1962)
Onbekende kunstenaar, stilleven met viooltjes Hierbij schilderij landschap Provenance: particuliere collectie Amstelveen [2]
Irene van den Bos (geb. 1953)
Irene van den Bos (geb. 1953) 'Rocker' doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 60 cm. Provenance: Adorable, Den Haag
Gerry Scholte (20e eeuw)
Gerry Scholte (20e eeuw) Drieluik driemaal papier, 35 x 35 cm. [3]
Herman Berserik (1921 - 2002),
622 item(s)/page