Amsterdam

  • (Lots: 4500-4724)

  • (Lots: 4800-4982)

  • (Lots: 5000-5213)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

622 item(s)
  • 622 item(s)

W. Jungschlager (20e eeuw) Geldersekade met de Waag, Amsterdam doek, gesign. 60 x 50 cm. [1]

Sujatno Koempoel (1912-1987) Flamboyant in een landschap doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]

Piet Hein van Asperen (1895-1969) Havengezicht doek, gesign. l.o., 52 x 70 cm. [1]

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Stilleven met pompoenen en groen glazen fles doek, gesign. r.o., 100 x 80 cm., lijst beschadigd [1]

Twee schilderijen en twee landkaarten [ds]

Lot 4685

W. Mikusky, 1931

W. Mikusky, 1931 Stilleven doek, 83 x 142 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw Pronkstilleven doek, 56 x 76 cm. [1]

Drie diverse schilderijen Gesigneerd Jansen, boerderij / Gesigneerd Mauve, kudde schapen/ Ongesigneerd, straatje allen ca. 15 x 20 cm. [3]

Onduidelijk gesign. r.o. Paard in een stal paneel, 55 x 70 cm. [1]

Lydia Duif (1903-1993) Boer op het land maroufle, gesign. r.o., 85 x 57 cm.

Gimesi (20e eeuw) Gezicht op Venetië doek, 50 x 40 cm. [1]

Hollandse school, met signatuur H. Chabot Boerderij doek, niet ingelijst, 70 x 80 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw Landschap met korenvelden gemengde techniek op papier op board, 54 x 76 cm. [1]

Gesigneerd van Huls Bloemstilleven doek, 80 x 105 cm. [1]

Anna Clara Oberstadt-Kranenburg (1876-1950) Damesportret doek, gesign. r.o.70 x 50 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw Stilleven. Hierbij stilleven door Jan Giesen tweemaal doek, ca. 60 x 50 cm. [2]

Tony Offermans (1854-1911) Aardappels rooien doek, gesign. l.o., Laren, 1905, 50 x 70 cm. [1]

Toegeschreven aan Herman Kruyder (1881-1935) Landschap met bomen board, beschadigingen, gesign. l.o., 27 x 33 cm. [1]

L. Mulder (20e eeuw) Vrouw op bospad met kudde schapen doek, 40 x 60 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw Heuvellandschap met figuren paneel, 25 x 32 cm. [1]

Oostenrijk/Duitsland, 19e en 20e eeuw Vijf diverse kunstwerken 20 x 25 cm. - 60 x 45 cm. [5]

Rudolf Thost (1868-1921) Landschap met huis doek, gesign. l.o., 53 x 83 cm. [1]

Twee schilderijen Jagende sperwer / Schip op zee doek, 50 x 60 cm. en boek, 30 x 35 cm. [2]

Gesigneerd van der Waay zittende vrouw houtskool, 40 x 24 cm. [1]

Antoon Derkinderen (1859-1935) Schets voor historisch tafereel aquarel, gesign. r.o., 25 x 31 cm.

Toegeschreven aan Charles Kvapil (1884-1957) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]

Gesigneerd Valtat Portret van een vrouw pastel, gesign. r.o., 69 x 49 cm. [1]

A. de Koningh (20e eeuw) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart doek, 70 x 100 cm. [1]

Willem Vaarzon Morel (1901-1982) Man en vrouw voor een boerderij, Zeeland aquarel, verkleurd, gesign. r.o., 46 x 64 cm. [1]

Charles Sayers (1901-1943) La Samaritaine bij Pont Neuf, Parijs doek, gesign. r.o., 48 x 55 cm.

Frank Edwin Scott (1862-1929) Parijs stadsgezicht met brug over de Seine doek, gesign. r.o., 38 x 46 cm. [1]

Frank Edwin Scott (1862-1929) Saint Germain des Pres, Parijs doek, gesign. r.o., 35 x 46 cm. [1]

Russische of Tsjechische school, 20e eeuw Lenin op straat doek, ongesign. 98 x 66 cm. [1]

Sal Meijer (1877-1965) Het Kolkje, Amsterdam ets, gesign., r.o., 11 x 9 cm. Provenance: particuliere collectie Amstelveen [1]

Gesigneerd F.S. r.o. Figuren op het strand board, 23 x 29 cm. [1]

Albert Isidore Devos (1868-1950) Riviergezicht paneel, gesign. r.o., 12 x 22 cm. [1]

Drie grafische werken, 19e eeuw [3]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Soldaat met een vrouw doek, niet ingelijst, 100 x 85 cm. oil on canvas, provenance: private collection [1]

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een heer, familienaam Kikkert doek, 70 x 60 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Pleisterplaats bij een tempel met figuren en vee doek, 100 x 150 cm. [1]

Europese school, 18e eeuw Christus geneest een lamme in Betseda doek, niet ingelijst, 80 x 130 cm. Herkomst: particuliere collectie, Groningen [1]

Navolger van Rembrandt van Rijn Portret van de kunstenaar met hoed doek, 51 x 40 cm. oil on canvas, provenance: private collection [1]

Hollandse school, 17e eeuw Italianiserend landschap met rustende vrouw met vee naast een heuvel met sarcofaag doek, 55 x 47 cm. [1]

Thomas Heeremans (1641-1694) Vissers op het strand bij een dorp paneel, resten signatuur l.o., 30 x 37 cm. [1]

  • 622 item(s)