Amsterdam

  • (Lots: 4500-4724)

  • (Lots: 4800-4982)

  • (Lots: 5000-5213)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

622 item(s)
  • 622 item(s)

Marius Bauer (1867-1932) Ali Baba in de schatkamer ets, gesign. r.o., 46 x 33 cm. [1]

Gesigneerd A.E., 1903 Een haan, konijnen en kippen op een erf board, 29 x 38 cm. [1]

Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935) Stilleven met Chinees porseleinen bord en zilveren lepel in een glas paneel, gesign. r.b., 17 x 28 cm. [1]

Gemonogrammeerd H.M. Portret van Wim, 1910 paneel, 33 x 25 cm. [1]

Emma Rotenback (19e eeuw) Stilleven met miniatuurkabinet, Türmschenuhr, tazza en dekselkan doek, gesign. r.o., 1880, 100 x 70 cm. [1]

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien bij de Dinkel bij Denekamp board, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1]

Jaap Weijand (1886-1960) Zelfportret (1906) board, gesign. l.o., beschadigingen aan de verf, 35 x 30 cm. [1]

Frederick de Wit, kaart van Scandinavië, 1682 Map of Norway, Sweden, Finland, 1682, engraving, handcoloured gravure, handgekleurd, 46 x 60 cm. [1]

Italiaanse school, 20e eeuw Kustgezicht aquarel en gouache, 56 x 24 cm. [1]

Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Bruggetje bij maanlicht pastel, gesign., 1909, 31 x 22 cm. [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Bloemstilleven druk of aquarel, 48 x 34 cm. [1]

Nicolaas van der Waay (1855-1936) Studieblad met schetsen naar Boticelli's 'La Primavera' inkttekening, gesign. r.o., 32 x 23 cm. [1]

Floris Verster (1861-1927) Rozen ets, gesign. r.o., formaat hele blad 38 x 28 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [map]

Felix Buhot (1847-1898) L'hiver a Paris ets, gesign. in de plaat, 23 x 34 cm. [1]

Frans Everbag (1877-1947) Vrouwtje bij het haardvuur kleurenets, gesign. r.o., 14/200, 30 x 17 cm. [1]

Matthieu Wiegman (1886-1971) Knielend naakt aquarel, gesign. r.o., 75 x 55 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Adriaan de la Rivière (1857-1941) Kastanjeverkoopster op straat, Rotterdam aquarel, gesign. r.o., 35 x 26 cm. [1]

Sophie Hayma, 1844 Madonna met kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 28 x 22,5 cm. [1]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Schip bij de Drommedaris, Enkhuizen tekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm. [1]

Charles Gogin (1844-1931) Kerkinterieur doek, gesign. l.o., '78, 34 x 46 cm. [1]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Twee tekeningen, berglandschappen tweemaal houtskool en pastel, één gesign., 24 x 36 cm. [2]

J.F. Wiertz (19e eeuw) Landschap met rustende figuren bij een beekje paneel, gesign. l.o., 1845, niet ingelijst, 31 x 36 cm. [1]

Herman Bieling (1887-1964) 'Naakt' houtsnede, gesign. r.o., '23, 1-15, 50 x 25 cm. [1]

Herman Bieling (1887-1964) 'Naakt III' houtsnede, gesign. r.o., '22, 48 x 23 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 18e eeuw, Elegant gezelschap in een tuin doek, 47 x 56 cm. [1]

Jan Carbaat (1866-1925) Dorpsgezicht board, gesign. r.o., h. 28 x br. 37 cm Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Pluimvee in een landschap doek, 26 x 29 cm. [1]

Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Huis met bloesembomen aan de Kralingse Plas board, gesign. r.o., verso titel, 32 x 40 cm. [1]

Jan Mankes (1889-1920) Koemelkster houtsnede, gesign. r.o., 20 x 14 cm. Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect [1]

Martinus van Andringa (1864-1918) Stilleven met glazen vaas met bloemen board, in slechte staat, niet ingelijst, 74 x 92 cm. [1]

Suze Robertson (1856-1922) Werkende vrouw houtskool, beschadigingen aan papier, gesign. r.o., niet ingelijst, 60 x 40 cm. [1]

Jozef Csabai Wagner (1888-1967) Twee vrouwen in een winters dorp doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1] oil on canvas, signed lower right

Sara van Heukelom (1885-1963) Afgemeerde schepen aan een kade doek, gesign. r.o., gedateerd '15 of '45, 46 x 60 cm. [1]

Theo Hekker (1880-1959) Stilleven met bloemkool doek, gesign. r.o., 35 x 45 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Straatje met vrouw doek, gesign. r.o., 64 x 76 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Boerderij tussen de bomen doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

  • 622 item(s)