622 item(s)/page
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932) Ali Baba in de schatkamer ets, gesign. r.o., 46 x 33 cm. [1]
Gesigneerd A.E., 1903
Gesigneerd A.E., 1903 Een haan, konijnen en kippen op een erf board, 29 x 38 cm. [1]
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935) Stilleven met Chinees porseleinen bord en zilveren lepel in een glas paneel, gesign. r.b., 17 x 28 cm. [1]
Gemonogrammeerd H.M.
Gemonogrammeerd H.M. Portret van Wim, 1910 paneel, 33 x 25 cm. [1]
Emma Rotenback (19e eeuw)
Emma Rotenback (19e eeuw) Stilleven met miniatuurkabinet, Türmschenuhr, tazza en dekselkan doek, gesign. r.o., 1880, 100 x 70 cm. [1]
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Johannes Karel Leurs (1865-1938) Koeien bij de Dinkel bij Denekamp board, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1]
Jaap Weijand (1886-1960)
Jaap Weijand (1886-1960) Zelfportret (1906) board, gesign. l.o., beschadigingen aan de verf, 35 x 30 cm. [1]
Frederick de Wit, kaart van Scandinavië, 1682 Map of Norway, Sweden, Finland, 1682, engraving, handcoloured gravure, handgekleurd, 46 x 60 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Italiaanse school, 20e eeuw
Italiaanse school, 20e eeuw Kustgezicht aquarel en gouache, 56 x 24 cm. [1]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Bruggetje bij maanlicht pastel, gesign., 1909, 31 x 22 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuw Bloemstilleven druk of aquarel, 48 x 34 cm. [1]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Nicolaas van der Waay (1855-1936) Studieblad met schetsen naar Boticelli's 'La Primavera' inkttekening, gesign. r.o., 32 x 23 cm. [1]
Floris Verster (1861-1927)
Floris Verster (1861-1927) Rozen ets, gesign. r.o., formaat hele blad 38 x 28 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [map]
Felix Buhot (1847-1898)
Felix Buhot (1847-1898) L'hiver a Paris ets, gesign. in de plaat, 23 x 34 cm. [1]
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Vrouwtje bij het haardvuur kleurenets, gesign. r.o., 14/200, 30 x 17 cm. [1]
Jo Koster van Hattem (1869-1944)
Matthieu Wiegman (1886-1971)
Matthieu Wiegman (1886-1971) Knielend naakt aquarel, gesign. r.o., 75 x 55 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Adriaan de la Rivière (1857-1941)
Adriaan de la Rivière (1857-1941) Kastanjeverkoopster op straat, Rotterdam aquarel, gesign. r.o., 35 x 26 cm. [1]
Piet Schipperus (1840-1929)
Geo Poggenbeek (1853-1903)
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
David Joseph Bles (1821-1899)
Sophie Hayma, 1844
Sophie Hayma, 1844 Madonna met kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 28 x 22,5 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Schip bij de Drommedaris, Enkhuizen tekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm. [1]
Charles Gogin (1844-1931)
Charles Gogin (1844-1931) Kerkinterieur doek, gesign. l.o., '78, 34 x 46 cm. [1]
Arnout Colnot (1887-1983)
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Twee tekeningen, berglandschappen tweemaal houtskool en pastel, één gesign., 24 x 36 cm. [2]
Jan Korthals (1916-1972)
J.F. Wiertz (19e eeuw)
J.F. Wiertz (19e eeuw) Landschap met rustende figuren bij een beekje paneel, gesign. l.o., 1845, niet ingelijst, 31 x 36 cm. [1]
Willy Sluiter (1873-1949)
Herman Bieling (1887-1964)
Herman Bieling (1887-1964) 'Naakt' houtsnede, gesign. r.o., '23, 1-15, 50 x 25 cm. [1]
Herman Bieling (1887-1964)
Herman Bieling (1887-1964) 'Naakt III' houtsnede, gesign. r.o., '22, 48 x 23 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw,
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw, Elegant gezelschap in een tuin doek, 47 x 56 cm. [1]
Jan Carbaat (1866-1925)
Jan Carbaat (1866-1925) Dorpsgezicht board, gesign. r.o., h. 28 x br. 37 cm Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Pluimvee in een landschap doek, 26 x 29 cm. [1]
Theo Hekker (1880-1959)
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Hendrik Pieter Groen (1886-1964)
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Huis met bloesembomen aan de Kralingse Plas board, gesign. r.o., verso titel, 32 x 40 cm. [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920) Koemelkster houtsnede, gesign. r.o., 20 x 14 cm. Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Martinus van Andringa (1864-1918)
Martinus van Andringa (1864-1918) Stilleven met glazen vaas met bloemen board, in slechte staat, niet ingelijst, 74 x 92 cm. [1]
Piet Meiners (1857-1903)
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Suze Robertson (1856-1922)
Suze Robertson (1856-1922) Werkende vrouw houtskool, beschadigingen aan papier, gesign. r.o., niet ingelijst, 60 x 40 cm. [1]
Jozef Csabai Wagner (1888-1967)
Jozef Csabai Wagner (1888-1967) Twee vrouwen in een winters dorp doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1] oil on canvas, signed lower right
Sara van Heukelom (1885-1963)
Sara van Heukelom (1885-1963) Afgemeerde schepen aan een kade doek, gesign. r.o., gedateerd '15 of '45, 46 x 60 cm. [1]
Theo Hekker (1880-1959)
Theo Hekker (1880-1959) Stilleven met bloemkool doek, gesign. r.o., 35 x 45 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Theo Hekker (1889-1959)
Henri van Daalhoff (1867-1953) Straatje met vrouw doek, gesign. r.o., 64 x 76 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953) Boerderij tussen de bomen doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Maria Heyning (1882-1973)
622 item(s)/page