622 item(s)/page
Metten Koornstra (1912-1978)
Metten Koornstra (1912-1978) Figuren board, gesign. r.o., '67, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam, 30 x 40 cm. [1]
Metten Koornstra (1912-1978)
Metten Koornstra (1912-1978) Twee figuren op een pad board, gesign. r.o., '66, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, 33 x 30 cm. [1]
Alfred Reth (1884-1966)
Dolf Breetveld (1892-1975)
Dolf Breetveld (1892-1975) Zonder titel doek, gesign. r.o., 90 x 90 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Edouard Klell (1924-2008)
Edouard Klell (1924-2008) 'Revuegirl mit sektglas' board, gesign. r.o., '69, 23 x 35 cm. Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Diederik Kraaijpoel (1928-2012)
Diederik Kraaijpoel (1928-2012) Landschap bij Helgustadir, IJsland board, gesign. r.o., 93, 136 x 152 cm. [1]
Edgar Fernhout (1912-1974)
Judy Watson Napangardi (1925-2016)
Anton Rooskens (1906-1976)
Anton Rooskens (1906-1976) 'Printemps' litho, gesign. r.o., '72, H.C., 22 x 27 cm. [1]
Herbert Zangs (1924-2003)
Herbert Zangs (1924-2003) Zonder titel gemengde techniek op karton, gesign. l.o., 70 x 50 cm. [1]
Salvador Dali (1904-1989)
Herbert Zangs (1924-2003)
Herbert Zangs (1924-2003) Zonder titel gemengde techniek, herkomst: Kunsthandel Willem Kerseboom, formaat incl. lijst 47 x 53 cm. [1]
Joan Miro (1893-1983)
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) De schilder litho, gesign. l.o., 109/215, glas beschadigd, 65 x 50 cm. [1]
Herbert Zangs
Herbert Zangs Compositie in blauw gemengde techniek, herkomst: Kunsthandel Willem Kerseboom, formaat inclusief lijst 41 x 36 cm. [1]
David Godbold (geb. 1961)
Shinkiji Tajiri (1923-2009)
Shinkiji Tajiri (1923-2009) 'Mary' foto, gesign. r.o., '78, 22 x 14 cm. Ex collection Thijs van Kimmenade, Gemert, Holland. [1]
Piet van Velzen (1911-1980)
Piet van Velzen (1911-1980) Vrouw met banjo doek, niet ingelijst, gesign. r.o., kleine beschadigingen aan de verf, 100 x 105 cm. [1]
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006) Zonder titel litho, gesign. r.o., '69, 65 x 50 cm. [1]
Peter Robert Keil (geb. 1942)
Peter Robert Keil (geb. 1942) 'Hudson River, New York' doek, gesign. l.o., '75, 100 x 70 cm. [1]
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006) Zonder titel litho, gesign. r.o., E.A., papier met vouwen, 28 x 38 cm. [1]
Hamish Fulton (geb. 1946)
Hamish Fulton (geb. 1946) 'Blue and white' offset print, gesign. m.o., 40/100, 62 x 70 cm. Ex collection Thijs van Kimmenade, Gemert, Holland. [1]
Joost van Roojen (geb. 1928)
Joost van Roojen (geb. 1928) Zonder titel inkt en aquarel, gesign. op de achterzijde van de lijst, 27 x 27 cm. [1]
Alphons Freymuth (geb. 1940)
Alphons Freymuth (geb. 1940) Staand vrouwfiguur. Hierbij aquarel door Freymuth, studie voor een beeld. doek, gesign. verso, 57 x 77 cm. [2]
Paul Citroen (1896-1983)
Paul Citroen (1896-1983) 'Visitez academie revue' gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 24/200, 47 x 58 cm. [1]
After Paul Klee (1879-1940)
After Paul Klee (1879-1940) 'With the entrance' litho, gesign. op de steen, genummerd 140/300, 49 x 36 cm. [1]
Joseph Beuys (1921-1986)
Ed Dukkers (1923-1996)
Ed Dukkers (1923-1996) Figuur doek,verso gesign., 19.jan.84, beschadiging aan de verf, 90 x 55 cm. [1]
Tsuguharu Foujita (1886-1968)
Tsuguharu Foujita (1886-1968) Portrait de femme litho, niet ingelijst, gesign. op de steen, 40 x 26 cm.
Lothar Fisher (1933-2004)
Lothar Fisher (1933-2004)
Lothar Fisher (1933-2004)
Lothar Fisher (1933-2004)
Ad Dekkers (1938-1974)
Ad Dekkers (1938-1974) 'Lines' Uitgave met 18 zeefdrukken, uitgegeven in 1972. Gesigneerd op de laatste pagina en genummerd 35-75 30 x 61 cm. [1]
Henri Michaux (1899-1984)
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'Mit alle zufrieden' doek, gesign. l.o., 1989, 55 x 65 cm. [1]
Lucas Suppin (1911-1998)
Jan Cremer (geb. 1940)
Gilbert Pastor (1932-2015)
Gilbert Pastor (1932-2015) Bed tekening, gesign. r.o., 31 x 41 cm. [1]
Gerard Schäperkötter (1914-2006)
Gerard Schäperkötter (1914-2006) Strandgezicht aquarel, gesign. r.o., '65, 50 x 70 cm.
Jörg Remé (geb. 1941)
Jörg Remé (geb. 1941) ''t schoothondje' doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 2000, 80 x 64 cm. [1]
Maria van Elk (geb. 1943)
Martijn Schuppers (geb. 1967)
Martijn Schuppers (geb. 1967) Zonder titel airbrush, verso gesign., 2007, niet ingelijst, 50 x 45 cm. [1]
Hans Bellmer (1902-1975)
After Paul Klee 1879-1940)
After Paul Klee 1879-1940) 'Phantom perspective' litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm. [1]
After Fernand Léger
Yves Nioré (geb. 1943)
Yves Nioré (geb. 1943) 'Fendre les flots' board, gesign. r.o., '03, 55 x 50 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse etsen allen gesign. 45 x 65 cm. tot 54 x 100 cm. [map]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Tragic Masks of Sabra Petra inkt en aquarel, gesign. r.o., 1994, 95 x 65 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) 'Zenobia's Cheetah I' inkt en aquarel, gesign. r.o., 1997, 65 x 50 cm. [1]
Paul Blanca (1958-2021)
Paul Blanca (1958-2021) Zonder titel c-print, gesign. r.o., a.p., 2006, 58 x 49 cm. [1]
Constant (1920-2005)
Constant (1920-2005) 'Schets voor een sector' litho, gesign. r.o., H.C., papier beschadigd en waterschade, 51 x 78 cm. [1]
Ido Vunderink (1935-2011)
Ido Vunderink (1935-2011) Stilleven met rozen doek, gesign. m.o., 120 x 100 cm. [1]
Onduidelijk gesign., '72
Onduidelijk gesign., '72 Witte piramide doek, 20 x 25 cm.
Tadeus van Eysden (1900-1980)
Tadeus van Eysden (1900-1980) Stilleven gouache, gesign. r.o., 44 x 43 cm. [1]
622 item(s)/page