(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Meerkleurig Murona glasobject, h. 25 cm. ...[more]

Verchroomde design tafellamp met kunststof kap, h. 56 cm. ...[more]

Lot van 4 glazen siervazen, w.o. 1 x gemerkt A.D. Copier, annagroen glazen drinkglas en een glazen stopkaraf. ...[more]

Art Deco sculptuur van voetballer, h. 50 cm. ...[more]

Tafellamp op verzilverde voet en blauw satine kap, h. 42 cm. ...[more]

Koperen tafellamp, h. 38 cm. ...[more]

Stel glazen sierobjecten van vissen, h. 36 cm. ...[more]

Art Deco tafelstuk van houten zeilboot met verchroomde zeilen, h. 54 cm. ...[more]

Art Deco tafelstuk met zamak zwaluwen op marmeren voet, ges. Rochard, h. ...[more]

Fase Madrid bureaulamp model 520, h. 39 cm. ...[more]

155 delen pleet Keltum bestek, model Jolie, w.o. vorken, lepels en messen. ...[more]

Teakhouten theetrolley op zwenkwielen, h. 57, bladmaat 80 x 40 cm. ...[more]

Bureaustoel op aluminium onderstel, 60-er jaren. ...[more]

Serie van 4 Gispen stoelen met grijze stof ...[more]

Vintage plafondlamp met wit glazen bol. ...[more]

Plafondlamp met bruine kunststof kap ...[more]

Plafondlamp met aluminium kap ...[more]

Achter glas beschildering met diverse dranken, 113 x 74 cm. ...[more]

Design eenlichts hanglamp, Innermost. ...[more]

EVERDINGEN, ADRIAAN VAN (1832-1912), ges. l.o., polderlandschap met molen, aquarel 18 x 32 cm. -herkomst: Kunsthandel P.A. Scheen- ...[more]

ABDULLAH, ges. l.o., Indonesisch landschap, aquarel 40 x 50 cm. ...[more]

KOEKKOEK JR., H.P., ges. l.o., waterval in bos, paneel 25 x 20 cm. ...[more]

Onbekend, gemon. VB r.o.,, ornament van fruit op schaal, gouache 24 x 35 cm. ...[more]

PIENEMAN, JOHANNA HENDRIKA (1889-1986), ges. r.o., gezicht op molen bij brug, aquarel/potlood 17 x 13,5 cm. ...[more]

ROCHUSSEN, CHARLES (1814-1894), ges. l.o., figuren te paard en figuren bij kerk, ontwerptekening 34 x 26 cm. ...[more]

Lot van 2 gravures in eiken kader, 12 x 22 cm. ...[more]

onbekend, onges. non in straatgezicht, paneel 21 x 16 cm. ...[more]

Onbekend, onges. 19e eeuw, landschap, paneel 13 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century, landscape, oil on panel 13 x 19 cm. ...[more]

Onbekend, onges. 19e eeuw figuur bij boerderij, paneel 22 x 25 cm. ...[more]

NEPPEL, HEINRICH (1874-1936), ges. r.o. zonsondergang, paneel 12 x 22 cm. ...[more]

SANDE BACKHUYZEN, GERALDINE VAN DE (1826-1895), onges. mogelijk atelier van, bloemen, aquarel ovaal 21 x 15 cm. ...[more]

Onbekend, onduid ges. l.b. portret van hond, paneel 16,5 x 12,5 cm. ...[more]

Onbekend, onges. dode haan, paneel 19 x 14 cm. ...[more]

JOLLY, C.E., ges. en gedat. 1911 r.o., goudwegen, paneel 23 x 19 cm. ...[more]

Lot van twee mezzotinten; 'A winter's tale' en 'A school', van V. Green, uitgegeven door J. Opie, 18e eeuw 54 x 62 cm. ...[more]

Graven Haag, gravure (ca. 1730) van Georg Balthasar Probst, 37 x 102 cm. Graven Haag, engraving by G. B. Probst, 37 x 102 cm. ...[more]

Lot van 3 div. gravures w.o. Duitse Edelman, allen laat 18e eeuw 57 x 40 cm. ...[more]

  • 2109 Los(e)