2109 Los(e)/Seite
Meerkleurig Murona glasobject, h. 25 cm. ...[more]
Art Deco tafellampje op verzilverde voet met glaskapje, ges. F. Grange, h. 25 cm. ...[more]
Verchroomde design tafellamp met kunststof kap, h. 56 cm. ...[more]
Lot van 4 glazen siervazen, w.o. 1 x gemerkt A.D. Copier, annagroen glazen drinkglas en een glazen
Lot van 4 glazen siervazen, w.o. 1 x gemerkt A.D. Copier, annagroen glazen drinkglas en een glazen stopkaraf. ...[more]
Art Nouveau tafellamp op smeedijzer voet met pate de verre glaskap, h. 44 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van voetballer, h. 50 cm. ...[more]
Tafellamp op verzilverde voet en blauw satine kap, h. 42 cm. ...[more]
Koperen tafellamp, h. 38 cm.
Koperen tafellamp, h. 38 cm. ...[more]
Stel glazen sierobjecten van vissen, h. 36 cm. ...[more]
Dikglazen St. Lambert schaal op schotel met relief decor, ontwerper Graffari. ...[more]
Art Deco tafelstuk van houten zeilboot met verchroomde zeilen, h. 54 cm. ...[more]
Art Deco tafelstuk met zamak zwaluwen op marmeren voet, ges. Rochard, h. ...[more]
Fase Madrid bureaulamp model 520, h. 39 cm. ...[more]
155 delen pleet Keltum bestek, model Jolie, w.o. vorken, lepels en messen. ...[more]
Teakhouten theetrolley op zwenkwielen, h. 57, bladmaat 80 x 40 cm. ...[more]
Bureaustoel op aluminium onderstel, 60-er jaren. ...[more]
Serie van 4 Gispen stoelen met grijze stof ...[more]
Vintage plafondlamp met wit glazen bol. ...[more]
Plafondlamp met bruine kunststof kap ...[more]
Plafondlamp met aluminium kap
Plafondlamp met aluminium kap ...[more]
Achter glas beschildering met diverse dranken, 113 x 74 cm. ...[more]
Lot van press papier en 2 kristallen objecten, ges. Art Cristal Bohemia A collection of press papier
Design eenlichts hanglamp, Innermost. ...[more]
Moderne salontafel op aluminium onderstel met marmeren blad, h. 33, br. 98 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, boer en boerin bij boerderij, sepia 30 x 44 cm. Unknown, unsigned 19th
EVERDINGEN, ADRIAAN VAN (1832-1912), ges. l.o., polderlandschap met molen, aquarel 18 x 32 cm. -
EVERDINGEN, ADRIAAN VAN (1832-1912), ges. l.o., polderlandschap met molen, aquarel 18 x 32 cm. -herkomst: Kunsthandel P.A. Scheen- ...[more]
JACQUAND, CLAUDE (1804-1878), ges. r.o., staande man met floret, potloodtekening 37 x 21 cm.
ABDULLAH, ges. l.o., Indonesisch landschap, aquarel 40 x 50 cm. ...[more]
KASENDA, FREDERIK, ges. r.o. Indonesisch landschap, board 35 x 51 cm. Kasenda, Frederik, signed,
BANDER, JO (1885-1956), ges. r.o., gezicht op de Doelenstraat te Edam, ets 46 x 31 cm. Bander, Jo,
KOEKKOEK JR., H.P., ges. l.o., waterval in bos, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. VB r.o.,, ornament van fruit op schaal, gouache 24 x 35 cm. ...[more]
SCHAFER, HENRI, ges. gezicht op Caen en Fecamp, Normandie, aquarel pendant 25 x 20 cm. ...[more]
PIENEMAN, JOHANNA HENDRIKA (1889-1986), ges. r.o., gezicht op molen bij brug, aquarel/potlood 17 x
PIENEMAN, JOHANNA HENDRIKA (1889-1986), ges. r.o., gezicht op molen bij brug, aquarel/potlood 17 x 13,5 cm. ...[more]
ROCHUSSEN, CHARLES (1814-1894), ges. l.o., figuren te paard en figuren bij kerk, ontwerptekening
ROCHUSSEN, CHARLES (1814-1894), ges. l.o., figuren te paard en figuren bij kerk, ontwerptekening 34 x 26 cm. ...[more]
BLOEMAERT, ABRAHAM (1564-1651), onges., in de manier van, 18/19e eeuw. Madonna met kind, tekening in
CABEL, ADRIAN VAN DER (1631-1695), onges. t.a., classicistisch landschap (recto en verso), sepia
Lot van 2 gravures in eiken kader, 12 x 22 cm. ...[more]
VERLEUR, ANDRIES (1876-1953), ges. r.o., landschap met korenschoven, paneel 23 x 32 cm. Verleur,
onbekend, onges. non in straatgezicht, paneel 21 x 16 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, landschap, paneel 13 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century, landscape, oil on panel 13 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw figuur bij boerderij, paneel 22 x 25 cm. ...[more]
NEPPEL, HEINRICH (1874-1936), ges. r.o. zonsondergang, paneel 12 x 22 cm. ...[more]
SANDE BACKHUYZEN, GERALDINE VAN DE (1826-1895), onges. mogelijk atelier van, bloemen, aquarel
SANDE BACKHUYZEN, GERALDINE VAN DE (1826-1895), onges. mogelijk atelier van, bloemen, aquarel ovaal 21 x 15 cm. ...[more]
FRANK, LUCIEN (1857-1920), ges. l.o., stadsgezicht bij avond, board 26 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, onduid ges. l.b. portret van hond, paneel 16,5 x 12,5 cm. ...[more]
Onbekend, onges. dode haan, paneel 19 x 14 cm. ...[more]
CHANTAL, LOUIS (1822-1899), ges. en gedat. 1859, m.o., portret van jongedame, aquarel en gouache
Geëtst koperen plaat op hout, met afbeelding van Amsterdam bekroond met Hermes en allegorische
JOLLY, C.E., ges. en gedat. 1911 r.o., goudwegen, paneel 23 x 19 cm. ...[more]
Lot van 2 gravures met afbeelding van den Brand te Rotterdam, voorgevallen den 11e Maart 1779.
Kopergravure, Kweekschool voor de zeevaart, door C. Brouwer naar tekening J. Bulthuis ca. 1784, 37 x
Kopergravure, Kweekschool voor de zeevaart, door C. Brouwer naar tekening J. Bulthuis ca. 1784, 37 x 47 cm. ...[more]
Carte du Brabant, gravure door Guillaume de l'Isle, 1705, 65 x 66 cm. Carte du Brabant, engraving by
Drukwerk met afbeeldingen van Chicago, ca. 1900 Prints depicting Chicago, approx. 1900 ...[more]
Lot van twee mezzotinten; 'A winter's tale' en 'A school', van V. Green, uitgegeven door J. Opie,
Lot van twee mezzotinten; 'A winter's tale' en 'A school', van V. Green, uitgegeven door J. Opie, 18e eeuw 54 x 62 cm. ...[more]
Graven Haag, gravure (ca. 1730) van Georg Balthasar Probst, 37 x 102 cm. Graven Haag, engraving by
Graven Haag, gravure (ca. 1730) van Georg Balthasar Probst, 37 x 102 cm. Graven Haag, engraving by G. B. Probst, 37 x 102 cm. ...[more]
Gesigt uyt het Y tussen Amsteldam en Zee-burg te zien naar Durckerdam, gravure (ca 1720) door Leen
Gravure, Oude-zijds Herenlogement te Amsterdam, uitgave P. Fouquet, 40 x 35 cm. ...[more]
Opticaprent, 't gezigt van hands Zee-magazijn de stad Amsterdam, ca. 1760, 32 x 41 cm. ...[more]
Lot van 3 div. gravures w.o. Duitse Edelman, allen laat 18e eeuw 57 x 40 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite