(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Onbekend, onges. putti onder druivenboom, doek 55 x 105 cm. ...[more]

STREEFKERK, CARL AUGUST (1884-1968), ges. l.o. gezicht op landhuis, vermoedelijk omgeving Haarlem, doek 49 x 69 cm. ...[more]

BRUIN DE CORNELIS (1870-1940), ges. l.o., gezicht op paleis van volksvlijt te Amsterdam, doek 40 x 60 cm. ...[more]

BOS, WIM (1906-1974), ges. m.r., Havengezicht, gem. tech. 52 x 72 cm. BOS WIM (1906-1974), sign. m. r., Port, mixed media 52 x 72 cm. ...[more]

Onbekend, onges. bril schoonmakende man, aquarel 34 x 26 cm. ...[more]

COX, PETER, ges. l.o., duinlandschap, pastel 35 x 75 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. l.o. 19e eeuw, schapen in stal, paneel 24 x 17 cm. ...[more]

Onbekend, gemono. C.V. havengezicht te Rotterdam, paneel 38 x 48 cm. ...[more]

Serie van 55 kopergravures, Amsterdam uitgegeven door Jan Meurs 1663, uit beschrijving van Amsterdam door Olfert Dapper. ...[more]

Landkaart, Caarte van den nieuw vermaakte Zee-dijk, gedat. 1737, 62 x 180 cm. ...[more]

SCHIERECK, HANS (1939), ges. r.o., polderlandschap, ets 15 x 25 cm. Schiereck, Hans, signed, landscape, etching 15 x 25 cm. ...[more]

TEELING, PETER (1946), ges., lot van 3 etsen: landschappen Teeling, Peter, signed, lot of 3 etchings: landscapes ...[more]

NOYENS, TOON, met sign. r.o. heidelandschap, doek 48 x 58 cm. ...[more]

Onbekend, boerenmeid, aquarel 34 x 24 cm. ...[more]

Onbekend, naar Springer straatgezicht, maroufle 22 x 17 cm. ...[more]

OTTEE MARK (189801982), ges. r.o. zeilboot, doek 38 x 48 cm. ...[more]

Onbekend, boereninterieur paneel 28 x 23 cm. ...[more]

Map met diverse prenten, gravures en litho's w.o. 18e en 19e eeuw ...[more]

Doos div. wandversieringen w.o. drukwerk en tekeningen ...[more]

Doos div. wandversieringen w.o. gravures, pastel en doek ...[more]

Prent, Musophaga Gigantea, 60 x 50 cm. ...[more]

  • 2109 Los(e)