2109 Los(e)/Seite
Tapijt, Vintage 355 x 257 cm. Vintage carpet 355 x 257 cm. ...[more]
Teakhouten dressoir met 2 schuifdeuren, een bargedeelte en 2 laden, ontwerper Louis van Teeffelen,
Kersen eetkamertafel met zes stoelen, gemerkt: Geka, inclusief 3 tussenbladen. h. 76, diam. 110
Houten kapstok met chromen haken en spiegel Wooden coat rack with chrome hooks and mirror ...[more]
Art Deco boekenkastje met gecanneleerde flanken en beglaasde deur, h. 102, br. 60, d. 31 cm.
Poef bekleed met o.a Kelim Ottoman upholstered with carpet ...[more]
Teakhouten bureau met 4 laden en deur, jaren 60, h. 73, br. 120, d. 50 cm. ...[more]
Geelkoperen hanglamp met witte bolkap en glazen ring Copper lamp met glass lampshade ...[more]
Serie van 6 eiken design stoelen, 2 met bruinleer en 4 met groen leer bekleed. ...[more]
Eiken Art Deco theecommode met los dienblad en 2 glazen deuren, h. 77, br. 82, d. 48 cm. ...[more]
Porseleinen ovale jardiniere versierd met bloemranken en twee dames, h. 32, br. 52 cm. Porcelain
Wenge gefineerde design salontafel met rookglazen blad, h.40, br. 122, d. 60 cm. ...[more]
Serie van 4 teakhouten stoelen met rode stof en een tafel met 2 opklapbare bladen, 60-er jaren, h.
Polychroom glazen Murano stijl vaas, h. 32 cm. diam. 14 cm. Polychrome glass Murano style vase, h.
Polychroom glazen Murano stijl vaas, h. 32 cm. diam. 14 cm. Polychrome glass Murano style vase, h. 32 cm. diam. 14 cm. ...[more]
Polychroom glazen sculptuur, h. 33 cm. br. 22 cm. Polychrome glass sculpture, h. 33 cm. w. 22 cm.
Polychroom glazen sculptuur, h. 33 cm. br. 22 cm. Polychrome glass sculpture, h. 33 cm. w. 22 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen vaas, h. 30 cm. diam. 17 cm. Polychrome glass vase, h. 30 cm. diam. 17 cm.
Polychroom dik glazen vaas, h. 30 cm. diam. 17 cm. Polychrome glass vase, h. 30 cm. diam. 17 cm. ...[more]
Eiken Art Deco bijzettafel met etage, h. 60, diam. 57 cm. ...[more]
Mahonie armstoel bekleed met bruin leer Mahogany chair with brown leather ...[more]
Eiken Art Deco theecommode met opstaande rand, 2 glazen schuifdeurtjes en 2 paneeldeuren, ca.
Eiken Art Deco theecommode met opstaande rand, 2 glazen schuifdeurtjes en 2 paneeldeuren, ca. 1925, h. 94, br. 100, d. 45 cm. ...[more]
Polychroom glazen sculptuur, h. 60 cm. br. 26 cm. Polychrome glass MURANO sculpture, h 60 cm. w.
Polychroom glazen sculptuur, h. 60 cm. br. 26 cm. Polychrome glass MURANO sculpture, h 60 cm. w. 26 cm. ...[more]
Metalen tafellamp met gekleurd opaline kap. h. 44 cm. Metal table lamp met colored lampshade, h.
Metalen tafellamp met gekleurd opaline kap. h. 44 cm. Metal table lamp met colored lampshade, h. 44 cm. ...[more]
Smeedijzeren hanglamp met wit glazen bol Wrought iron lantern with white glas lampshade ...[more]
Eiken salontafel op metalen onderstel met etage, h. 41, br. 140, d. 84 cm. ...[more]
Perzisch tentfragment met franje, Pendjerelik, ca. 1900, 123 x 75 cm. Pendjerelik, ca. 1900, 123 x
Perzisch tentfragment met franje, Pendjerelik, ca. 1900, 123 x 75 cm. Pendjerelik, ca. 1900, 123 x 75 cm. ...[more]
Serie van 4 beukenhouten Alvar Aalto stoelen met blauwe stoffering, 70-er jaren. ...[more]
Verzilverd metalen Art Deco 6-lichts hangkroon met glazen kappen en pauwenstaart motieven Silver
Teakhouten schrijfbureau met 2 laden op gedraaide poten, h. 78, br. 177, d. 96 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage 410 x 287 cm. Vintage carpet 410 x 287 cm. ...[more]
Tapijt, Koerdestan 306 x 170 cm. Koerdestan carpet 306 x 170 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan 268 x 194 cm. Kashan carpet 268 x 194 cm. ...[more]
Tapijt, Patchwork 295 x 250 cm. Patchwork carpet 295 x 250 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage 397 x 295 cm. Vintage carpet 397 x 295 cm. ...[more]
Teakhouten theetrolley met uitschuifbaar blad, jaren 60, h. 63, bladmaat 80 x 45 tot 130 x 45 cm.
Lot van 2 poppen en kinderschoenen voor weeskinderen die opgenomen werden in het Wilhelmina Gasthuis
Lot van 2 poppen en kinderschoenen voor weeskinderen die opgenomen werden in het Wilhelmina Gasthuis Amsterdam, zie intialen ...[more]
Lot bestaande uit 2 metalen auto's en een metalen koets, h. 20 cm. Lot consisting of 2 metal cars
Lot bestaande uit 2 metalen auto's en een metalen koets, h. 20 cm. Lot consisting of 2 metal cars and a metal coach, h. 20 cm. ...[more]
Wilesco D36 'Old-Smoky' stoomwals in originele doos, Duitsland 70-er jaren. ...[more]
Stel noten miniatuur schoenen.
Stel noten miniatuur schoenen. ...[more]
Lot van 2 metalen transport trucks en kraanwagen, w.o. 2x gemerkt Tri-ang, Engeland 60-er jaren.
Lot van 2 metalen transport trucks en kraanwagen, w.o. 2x gemerkt Tri-ang, Engeland 60-er jaren. ...[more]
Art Deco tafelklokje in nikkelen kast met lamp, h. 23 cm. Nickel Art Deco clock with lamp, h. 23 cm.
Art Deco tafelklokje in nikkelen kast met lamp, h. 23 cm. Nickel Art Deco clock with lamp, h. 23 cm. ...[more]
Blikken kinderfornuis met toebehoren ...[more]
Lot van 11 Murano handgeblazen blokvazen, voorzien van sticker A collection of 11 Murano vases
Lot van 11 Murano handgeblazen blokvazen, voorzien van sticker A collection of 11 Murano vases ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen siervaas, gemerkt onderzijde, h. 14, l. 26 cm. Multy colored glass vase,
Dikwandig gekleurd glazen siervaas, gemerkt onderzijde, h. 14, l. 26 cm. Multy colored glass vase, singed, h. 14, l. 26 cm. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen Oude Horn siervaas, gemerkt en gesig. W. Heesen, 810250 VK, h. 19 cm.
Lot van 2 glazen waterkaraffen, 4 wijnglazen op steel, glazen vaasje en 2 paars glazen waterglazen.
Lot van 2 glazen waterkaraffen, 4 wijnglazen op steel, glazen vaasje en 2 paars glazen waterglazen. ...[more]
Lot van 5 meerkleurige siervazen, w.o. 1x ges. Huub Skruf, Zweden. ...[more]
Lot van 3 glazen vazen, w.o. W.J. Rozendaal Kristalunie Maastricht, ca. 1930. ...[more]
Lot van een dekselvaas, gemerkt A.D. Copier voor Leerdam, glazen kaasstolp op zwart glazen schotel
Lot van een dekselvaas, gemerkt A.D. Copier voor Leerdam, glazen kaasstolp op zwart glazen schotel en een bonbonnière. ...[more]
Lot van 2 Art-Deco vazen, Joan Baker Designs hand beschilderd, en blauw met geëtst decor mogelijk
36 delen kristallen glasservies, w.o. wijn en likeurglazen, eind 19e eeuw. ...[more]
Aardewerk Art Deco Waechtersbach visservies, bestaande uit 12 borden, visdienschaal (gerestaureerd),
6-delen achtkantige kristallen design glasservies met geëtst fabrieksmonogram (Oostenrijk?), w.o.
6-delen achtkantige kristallen design glasservies met geëtst fabrieksmonogram (Oostenrijk?), w.o. longdrink en cognacglazen (30X) ...[more]
Tapijt, Lori, 290 x 150 cm. A carpet, Lori, 290 x 150 cm. ...[more]
Tapijt, Koerdestan, 314 x 182 cm. Carpet Koerdestan, 314 x 182 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan, 395 x 298 cm. A Carpet, Kashan, 395 x 298 cm. ...[more]
Blikken doos met Schuco 2 stuks
Blikken doos met Schuco 2 stuks ...[more]
Lot div. speelgoed w.o. Dinky Toy en AN ARNOLD SPIELWAREN WEST GERMAN TIN PLATE FIRE ENGINE (
Lot div. speelgoed w.o. Dinky Toy en AN ARNOLD SPIELWAREN WEST GERMAN TIN PLATE FIRE ENGINE (BOXED) CONDITION ...[more]
Bronzen Art Deco schouwstuk met sculptuur van dame, h. 35 cm. ...[more]
Verzilverd metalen Art Deco 5-lichts hangkroon met glzen kappen Silver plated Art Deco lamp with
Verzilverd metalen Art Deco 5-lichts hangkroon met glzen kappen Silver plated Art Deco lamp with glass lampshades ...[more]
2109 Los(e)/Seite