(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Tapijt, Vintage 355 x 257 cm. Vintage carpet 355 x 257 cm. ...[more]

Poef bekleed met o.a Kelim Ottoman upholstered with carpet ...[more]

Teakhouten bureau met 4 laden en deur, jaren 60, h. 73, br. 120, d. 50 cm. ...[more]

Polychroom glazen Murano stijl vaas, h. 32 cm. diam. 14 cm. Polychrome glass Murano style vase, h. 32 cm. diam. 14 cm. ...[more]

Eiken Art Deco bijzettafel met etage, h. 60, diam. 57 cm. ...[more]

Mahonie armstoel bekleed met bruin leer Mahogany chair with brown leather ...[more]

Eiken Art Deco theecommode met opstaande rand, 2 glazen schuifdeurtjes en 2 paneeldeuren, ca. 1925, h. 94, br. 100, d. 45 cm. ...[more]

Polychroom glazen sculptuur, h. 60 cm. br. 26 cm. Polychrome glass MURANO sculpture, h 60 cm. w. 26 cm. ...[more]

Metalen tafellamp met gekleurd opaline kap. h. 44 cm. Metal table lamp met colored lampshade, h. 44 cm. ...[more]

Eiken salontafel op metalen onderstel met etage, h. 41, br. 140, d. 84 cm. ...[more]

Tapijt, Vintage 410 x 287 cm. Vintage carpet 410 x 287 cm. ...[more]

Tapijt, Koerdestan 306 x 170 cm. Koerdestan carpet 306 x 170 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan 268 x 194 cm. Kashan carpet 268 x 194 cm. ...[more]

Tapijt, Patchwork 295 x 250 cm. Patchwork carpet 295 x 250 cm. ...[more]

Tapijt, Vintage 397 x 295 cm. Vintage carpet 397 x 295 cm. ...[more]

Lot van 2 poppen en kinderschoenen voor weeskinderen die opgenomen werden in het Wilhelmina Gasthuis Amsterdam, zie intialen ...[more]

Lot bestaande uit 2 metalen auto's en een metalen koets, h. 20 cm. Lot consisting of 2 metal cars and a metal coach, h. 20 cm. ...[more]

Wilesco D36 'Old-Smoky' stoomwals in originele doos, Duitsland 70-er jaren. ...[more]

Stel noten miniatuur schoenen. ...[more]

Blikken kinderfornuis met toebehoren ...[more]

Dikwandig gekleurd glazen siervaas, gemerkt onderzijde, h. 14, l. 26 cm. Multy colored glass vase, singed, h. 14, l. 26 cm. ...[more]

Lot van 5 meerkleurige siervazen, w.o. 1x ges. Huub Skruf, Zweden. ...[more]

Lot van een dekselvaas, gemerkt A.D. Copier voor Leerdam, glazen kaasstolp op zwart glazen schotel en een bonbonnière. ...[more]

36 delen kristallen glasservies, w.o. wijn en likeurglazen, eind 19e eeuw. ...[more]

6-delen achtkantige kristallen design glasservies met geëtst fabrieksmonogram (Oostenrijk?), w.o. longdrink en cognacglazen (30X) ...[more]

Tapijt, Lori, 290 x 150 cm. A carpet, Lori, 290 x 150 cm. ...[more]

Tapijt, Koerdestan, 314 x 182 cm. Carpet Koerdestan, 314 x 182 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 395 x 298 cm. A Carpet, Kashan, 395 x 298 cm. ...[more]

Blikken doos met Schuco 2 stuks ...[more]

Lot div. speelgoed w.o. Dinky Toy en AN ARNOLD SPIELWAREN WEST GERMAN TIN PLATE FIRE ENGINE (BOXED) CONDITION ...[more]

Bronzen Art Deco schouwstuk met sculptuur van dame, h. 35 cm. ...[more]

Verzilverd metalen Art Deco 5-lichts hangkroon met glzen kappen Silver plated Art Deco lamp with glass lampshades ...[more]

  • 2109 Los(e)