2109 Los(e)/Seite
Porseleinen Kanton kaststel, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 vazen, gedecoreerd met figuren in
Porseleinen Famille Rose theepot met deksel en kopje, met tuit twee grepen met messing hengsels en
Porseleinen Qianlong achtkantige terrine, bekroond met granaatappel, 2 grepen in de vorm van
Collectie van 5 Yixing theepotten, w.o. 2 kleurige met bloem decor en relief, de greep en tuit in de
Diverse polychroom porselein, bestaande uit: sculptuur van Boeddha, zittend met kinderen op zijn
Lot bestaande uit 5 porseleinen gemberpotten, alleen met decor van pruus op blauw 'cracked ice'
Porseleinen famille verte pot, de wand met twee decoratieve randen en met landschappen in ovalen,
Stel Qianlong borden met decor van bloeiende prunus en bruine lip, China 18e eeuw, diam. 22 cm.
Lot van een porseleinen Qianlong schotel met centraal decor van bloemenmand en bloemen, diam. 28 cm.
Porseleinen Arita Kendhi met doorlopende landschapdecor, voorzien van oude zilveren montering, Japan
Stel blauw geglazuurde Shiwan figuren van Lohan, China 20e eeuw, h. 15 cm. (1x defect) ...[more]
Porseleinen Imari scheerbekken, met geribde rand en decor van bloemenvaas en pagodes in landschap,
Lot porselein, bestaande uit: 3 roombordjes, serie 4 schotels, serie van 2 koppen en 3 schotels,
Porseleinen Kangxi trekpotje gedecoreerd bloeiende prunus in vakken, China, h. 10 cm. (barst en niet
Porseleinen Kangxi gebombeerd bord met centraal decor van bloemen en randdecoratie van garnaal en
Serie van 4 Arita porseleinen borden met gecountoneerde rand en voorstelling van vogels, bamboe,
Stel porseleinen wandvazen met famille rose chine de commande decor van vossenjacht, China 20e eeuw,
Porseleinen vaas met smalle hals en decor van 3 Kylins in medaillions, gemerkt met dubbele cirkel,
Lot van 2 porseleinen trompetvazen, mogelijk Samson 19e eeuw, H. 33 cm. (restauraties) ...[more]
Porseleinen voorraad koepel, China 20e eeuw, h. 30 cm. ...[more]
Porseleinen kapitale Imari dekselpot, bekroond met Kylin, gedecoreerd met paradijsvogels, gemerkt
Stel polychroom porseleinen kapitale trompetvazen met geschulpte rand gedecoreerd met Geisha's,
Stel Satsuma porceleinen siervazen, gedecoreerd met perken en bloemen, Meiji-periode, Japan, h. 31
Porseleinen vaas met decor van Kylin, wijsgeren en pagode, China 19e eeuw, h. 46 cm. (rand schilfer)
Blauw porseleinen kraagvaas met decor van vechtende krijger en vergulde salamander, China 19e
Blauw aardewerk voorraadpot, met blauw geometrisch decor, Iran Safavid Dynastie (1501-1722), h. 29
Lot van 8 porseleinen siervazen, w.o. polychroom decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot divers porselein, w.o. Blanc de Chine sculptuurtjes, China 20e eeuw. ...[more]
Lot divers porselein, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen penselenpotten, zgn. Bitong, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 8 porseleinen siervazen, w.o. polychroom decoratie, China 20e eeuw. ...[more]
Lot divers porselein, e.a., China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 3 porseleinen dekseldozen, w.o. met geelfront, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van een porseleinen drakenschip, schip met figuren en een karbouw met 2 zotjes, China 20e eeuw.
Lot van een porseleinen drakenschip, schip met figuren en een karbouw met 2 zotjes, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 3 porseleinen vazen, w.o. Wucai decoratie, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van porseleinen gemberpot, vaas en cache-pot, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen siervazen met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen siervazen met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen siervazen, w.o. met polychroom decoratie, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 porseleinen sushi borden, 4 soja schaaltjes, 2 sushi borden met afbeelding en een
Lot van 4 porseleinen sushi borden, 4 soja schaaltjes, 2 sushi borden met afbeelding en een schaal, Japan 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen schotels, w.o. decor van gestippeld hert, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van een porseleinen kraagvaas met decor van wijsgeren in landschap, porseleinen vaas met
Lot van 6 porseleinen borden, 2 schotels en vaas, met decor van chine de commande, China 20e eeuw.
Lot van 6 porseleinen borden, 2 schotels en vaas, met decor van chine de commande, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen schotels met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen vazen, w.o. 2 met deksel en pijlenvaas, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 porseleinen schenkkannen met blauw/wit decor, w.o. Happy Boeddha, China 20e eeuw.
Lot van 4 porseleinen schenkkannen met blauw/wit decor, w.o. Happy Boeddha, China 20e eeuw. ...[more]
Lot bestaande uit 8 porseleinen vaasjes gedecoreerd met polychroom decor van figuren en landschappen
Lot bestaande uit 8 porseleinen vaasjes gedecoreerd met polychroom decor van figuren en landschappen en karakters, China 20e eeuw ...[more]
Lot van 7 delen porseleinen serviesgoed, 8 diverse kopjes en een asbak, Japan 20e eeuw. ...[more]
Serie van 4 sake-kommetjes met decor van figuren en 5 diverse sake-kommetjes, Japan 20e eeuw.
Serie van 4 sake-kommetjes met decor van figuren en 5 diverse sake-kommetjes, Japan 20e eeuw. ...[more]
Palissanderhouten sculptuur van Garuda, Indonesie, h. 39 cm. ...[more]
Lot van 4 porseleinen borden, w.o. kraanvogel decor en 4 porseleinen schaaltjes, w.o. kraanvogels
Lot van 4 porseleinen borden, w.o. kraanvogel decor en 4 porseleinen schaaltjes, w.o. kraanvogels decor, Japan 20e eeuw. ...[more]
Polychroom houten Barong met een been in zijn hand, Indonesie 19e eeuw, h. 57 cm. (beschadigingen)
Polychroom houten Barong met een been in zijn hand, Indonesie 19e eeuw, h. 57 cm. (beschadigingen) ...[more]
2109 Los(e)/Seite