Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

2203 Los(e)
  • 2203 Los(e)

Lot van 3 bronzen sculpturen van figuren, .o.a. gesigneerd MJ?

Bronzen sculptuur van paard op witmarmeren basement gemonteerd op houten plateau, gesigneerd Irja = Irja Syvertsen, h. 18, br. 28, d. 15 cm.

Marmeren sculptuur van liggend naakt, op hardstenen sokkel, hoogte 16 cm.

Jits Bakker (1937-2014)"Ontmoeting", gesigneerd aan voor- en achterzijde, brons, h. 22 cm.

Lot van 6 bronzen sculpturen met naakten dames figuren: liggend en staand, onder andere gesingeerd. ...[more]

'Duiken', serie van 3 naakte vrouwenfiguren, bronzen sculptuur in marmeren sokkel, ongesigneerd, h. 18 cm.

"Vreugde der kinderen", ongesigneerd, brons, 24 x 15 x 15 cm.

Figuren, deels bronzen sculptuur in zandsteen, gemonogrammeerd: JPF?, h. 75 cm.

Paulus Reinhardt'Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.

Avi Kenan (1951-)Ballerina, gesigneerd, bronzen sculptuur, h. 50 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

Geglazuurd keramieke buste van dame met hoofdkap, onduidelijk gemonogrammeerd E.D., h. 42, br. 50, d. 15 cm.

Natasja Bennink (1974-)Bronzen sculptuur, "koester de begeerte", hoogte: 65 cm, diepte: 40 cm, oplage 8. Werk komt met sokkel: 100 x 30 x 26 cm.

Judith Heinsohn (1967-)Keramieken sculptuur van torso Icarus, hoogte: 70 cm, breedte 80 cm. Werk komt met sokkel: 101 x 36 x 36 cm.

Onbekend, bronzen plaquette, duizend personen, gemonogrammeerd CUA en gedateerd '81, diam.: h. 60 cm.

Keramieken sculptuur van boer onder paraplu (gebroken), toegeschreven aan Tineke Bot (1945), ongesigneerd, h. 88 cm. (afgebroken delen aanwezig.

Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van paard voor sulky, gesigneerd en gedateerd 1990, h. 45 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

Polychroom beschilderd drijfhout op houten sokkel, gesigneerd Kabre= Klaas Bregman en gedateerd 2011, h. 116 cm. ...[more]

Polychroom beschilderd drijfhout op houten sokkel, gesigneerd Padt, h. 140 cm. (sokkel met schade).

Los 1688

Victor Vasarely

Bram van Velde (1895-1981)Twee litho's, beide gesigneerd rechtsonder, genummerd 60/300 en 102/300, respectievelijk 65 x 48 cm. en 49 x 64 cm.

Constant Anton Nieuwenhuys (1920-2005)Figuren in labyrint (1972), gesigneerd rechts onder, ets 20/25, 27 x 28 cm.

Pierre Alechinsky (1927-)"Rien", gesigneerd midden onder, kleurenlitho 83/200, 54 x 75 cm.

Omar Rayo (1928-2010)Drie abstracte composities, allen gesigneerd rechts onder en gedateerd '70, zeefdruk 67 x 57 cm.

Stefan Ruitenbeek (1982-)"Competitor", verso sticker PWC oktober 2021, C-print op dibond, 60 x 40 cm.

Han Hoover (1931-2008)'La Luna' 2002, video still no.1, gesigneerd en getiteld verso, foto, 19 x 14 cm.

Parvez Shahid (1970-)Make Friend, gesigneerd rechtsonder, druk op papier, genummerd 49/60, 71 x 96 cm.

Jan Cremer (1940-)Twee hartjes, gedateerd '91 en gesigneerd rechtsonder, zeefdruk, 47 x 62 cm.

Theo den Boon (1941-)Compositie in aardetinten, gedateerd '99 en gesigneerd rechts onder "Jan Boon", gemengde techniek, 49 x 64 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Zonder titel, verso gesigneerd en gedateerd 1994, doek, 100 x 90 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Moderne compositie met pijl, verso gesigneerd en gedateerd 1993, mdf, 40 x 40 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)'Volksverhaal', verso gedateerd 1997 en gesigneerd, marouflé, 25 x 27 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Man met levensboom", linksonder gesigneerd en gedateerd 1996, gemengde techniek op papier, 55 x 40 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Zonder titel, middenonder gesigneerd en gedateerd 1995, gemengde techniek op papier, 60 x 45 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Poort", verso gesigneerd en gedateerd 1990, doek 60 x 60 cm.

  • 2203 Los(e)