- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
2008 Los(e)/Seite
Wandrek met vijf zwarte dragers en 9 liggers in diverse kleuren, Tomado 50-er jaren.
Wall rack, Tomado 1950s
Wandrek met 3 zwarte dragers en 6 liggers in rood, zwart, geel en 2 laden, Tomado 50-er jaren.
Salontafel met bronzen liggende beer en glazen blad, 45 x 80 x 39 cm. (Glasplaat met randschilfertje).
Gray metal design bookcase
Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.
Verchroomde design armstoel met gelaste achtersteun en bakelieten armleggers, ontwerp Gispen model 207, 60-er jaren.
Design deskchair
Deels verchroomde bureaustoel met blauwe bekleding, in de stijl naar Charles Eames.
porcelain sink
Porseleinen dubbele wastafel op 2 porseleinen poten, 85 x 120 x 60 cm. (diverse haarlijen en 1 poot gelijmd)
Serie van 4 teakhouten stoelen met diverse bekleding en uitschuiftafel, 60/70-er jaren, 77 x 120 x 80 cm. (blad beschadigd)
Series of 6 iron design chairs
Satelliet bistro table
Satelliet Breda bistro tafels op aluminium onderstel, h. 73, br. 80, d. 60 cm.
Stel zwart gebeitste Ercol stoelen, Engeland jaren 60, gestempeld onderzijde zitting, hoogte 75 cm.
Thonet chair
Thonet stoel met groene skai bekleding, midden 20e eeuw, etiket onderzijde. (Bekleding met schades).
Wooden gray-wash table
Houten gray-wash tafel, zgn. flap aan de wand, op sluierpoot uitlopen in plateau, hoogte 75, diameter 110 cm.
Stel teakhouten Topform vintage stoelen met zwartskai bekleed, 60-er jaren. (sticker onderzijde)
"Aliens VS Predator"
design coffee table
Zwartgebeitst salontafel van 2 boomstammen op ijzeren onderstel, 34 x 110 x 110 cm.
Serie van 5 deels zwart kunststof design wandlampen met goudkleurige kap en halogeen licht, gestickerd Elinca Iluiminotechnica, hoogte 70 cm.
a pair foscarini lamps
pine wooden coat rack
Grenenhouten vintage staande kapstok met verstelbare armen en bollen, Zweden 70-er jaren, in de stijl naar ontwerpster Nana Ditzel, hoogte 165 cm.
Design vloerlamp met aluminium bovenzijde op gietijzeren voet, ontwerp Lucien Gau voor studio Naco, model "Manta", 80-er jaren, hoogte 185 cm.
Teak console table
Teakhouten wandtafel met 2 laden, op taps toelopende poten, Indonesië, 75 x 148 x 40 cm.
Veelkleurige glazen vaas van Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, 36 x 12 x 12 cm
18th century portrait
Portrait 19th century
Hollandse school 19e eeuw, Portret van een man, ongesigneerd, olieverf op doek, 96 x 78 cm.conditie: kras en bedoekt
portrait of a lady, 19th century.
Portret van een dame met waaier, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op doek, 105 x 84 cm.
Portret van een man, titel: Aan den .. 'Cornelis Schuijt Koopman Hoorn', ongesigneerd 18e eeuw, pastel op papier, 62 x 46 cm.
Portrait of a girl. 20th century
Portret vanmeisje met kanten kraag, onduidelijk gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 30 x 21 cm.Conditie: lijst beschadigd.
4 portraits, 19th century.
Duitse School, 19e eeuw, Portret van een jonge met bosje rozen, ongesigneerd, pastel op papier, 35 x 29.5 cm.Conditie: defecten lijst
Lambert Joseph Mathieu (1804-1861)Moeder met kind, gesigneerd en gedateerd 1850 rechtsonder, olieverf op doek, 63 x 53 cm. Conditie: bedoekt
Dutch school, female figure
Hollandse school vroeg 20e eeuw, jonge schilderes in een interieur, gesigneerd rechtsonder?, olieverf op paneel, 25 x 20,5 cm.
Elegante dames in interieur, gesigneerd rechtsonder "L. Wiedemann / Halle a/d 1893", olieverf op doek, 63x93cm. Conditie: verfverlies linksonder
Prague by night
Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, olieverf op doek, 107 x 85 cm.
Beach view
Klaas Poel de Strandgezicht, gesigneerd rechtsonder naar J. Maris, olieverf op doek, 100 x 130 cm.
Rural view
Landelijk aanzicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 100 x 130 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Duinlandschap, gesigneerd rechts onder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Cornelis Albertus Johannes Schermer (1824-1915)Het laden van de hooiwagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 45 x 80 cm.
Bies, Martinus Johannes, De Peel
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Dankmeijer, Charles. Farm
Aúe, Jack, Corversbos near Hilversum
Jack Aué (1866-1930)Corversbos nabij Hilversum, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 58 cm.
Knip, Henri. A view of Lake Geneva
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Woonwagens in De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 61 x 81 cm.
Bokkelkamp, Johannes, shipwrecked
Attr. to P.J. Schotel. Ships
Schepen op woeste zee, toegeschreven aan P.J. Schotel, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 73 cm.
19th century, painting, ships
Schepenop woelige zee, gesigneerd en gedateerd linksonder "Carleboer 1855", olieverf op doek, 53 x 74 cm.Conditie: gat in doek
Buuren, Meeuwis van. Seaview
Meeuwis van Buuren (1902-1992)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 99 cm.
Lussenburg, Jos, ship
Jos Lussenburg (1889-1975)Botter op zee, gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Neubert, Louis, beach landscape
Louis Neubert (1846-1892)Figuren op het strand, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 58 cm.
Zeegezichten, gesigneerd 'F.Schutz' linksonder, pendant, olieverf op paneel, 20 x 50 cm.
Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 21 cm.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (plankie) 20 x 32 cm.
Figures at Dutch army camp
Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, olieverf op paneel, 34 x 41 cm.
2008 Los(e)/Seite