Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

2008 Los(e)
  • 2008 Los(e)

Wandrek met vijf zwarte dragers en 9 liggers in diverse kleuren, Tomado 50-er jaren.

Wandrek met 3 zwarte dragers en 6 liggers in rood, zwart, geel en 2 laden, Tomado 50-er jaren.

Salontafel met bronzen liggende beer en glazen blad, 45 x 80 x 39 cm. (Glasplaat met randschilfertje).

Grijsmetalen designboekenkast met gele zijwanden, 50-er jaren, 95 x 97 x 29 cm.

Verchroomde design armstoel met gelaste achtersteun en bakelieten armleggers, ontwerp Gispen model 207, 60-er jaren.

Deels verchroomde bureaustoel met blauwe bekleding, in de stijl naar Charles Eames.

Los 856

porcelain sink

Porseleinen dubbele wastafel op 2 porseleinen poten, 85 x 120 x 60 cm. (diverse haarlijen en 1 poot gelijmd)

Serie van 4 teakhouten stoelen met diverse bekleding en uitschuiftafel, 60/70-er jaren,  77 x 120 x 80 cm. (blad beschadigd)

Satelliet Breda bistro tafels op aluminium onderstel, h. 73, br. 80, d. 60 cm.

Stel zwart gebeitste Ercol stoelen, Engeland jaren 60, gestempeld onderzijde zitting, hoogte 75 cm.

Los 861

Thonet chair

Thonet stoel met groene skai bekleding, midden 20e eeuw, etiket onderzijde. (Bekleding met schades).

Houten gray-wash tafel, zgn. flap aan de wand, op sluierpoot uitlopen in plateau, hoogte 75, diameter 110 cm.

Stel teakhouten Topform vintage stoelen met zwartskai bekleed, 60-er jaren. (sticker onderzijde)

Zwartgebeitst salontafel van 2 boomstammen op ijzeren onderstel, 34 x 110 x 110 cm.

Serie van 5 deels zwart kunststof design wandlampen met goudkleurige kap en halogeen licht, gestickerd Elinca Iluiminotechnica, hoogte 70 cm.

Grenenhouten vintage staande kapstok met verstelbare armen en bollen, Zweden 70-er jaren, in de stijl naar ontwerpster Nana Ditzel, hoogte 165 cm.

Design vloerlamp met aluminium bovenzijde op gietijzeren voet, ontwerp Lucien Gau voor studio Naco, model "Manta", 80-er jaren, hoogte 185 cm.

Teakhouten wandtafel met 2 laden, op taps toelopende poten, Indonesië, 75 x 148 x 40 cm.

Veelkleurige glazen vaas van Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, 36 x 12 x 12 cm

Los 874

Rug, Vintage

Tapijt, Vintage, 250 x 165 cm.

Hollandse school 19e eeuw, Portret van een man, ongesigneerd, olieverf op doek, 96 x 78 cm.conditie: kras en bedoekt

Portret van een dame met waaier, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op doek, 105 x 84 cm.

Portret van een man, titel: Aan den .. 'Cornelis Schuijt Koopman Hoorn', ongesigneerd 18e eeuw, pastel op papier, 62 x 46 cm.

Portret vanmeisje met kanten kraag, onduidelijk gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 30 x 21 cm.Conditie: lijst beschadigd.

Duitse School, 19e eeuw, Portret van een jonge met bosje rozen, ongesigneerd, pastel op papier, 35 x 29.5 cm.Conditie: defecten lijst

Lambert Joseph Mathieu (1804-1861)Moeder met kind, gesigneerd en gedateerd 1850 rechtsonder, olieverf op doek, 63 x 53 cm. Conditie: bedoekt

Hollandse school vroeg 20e eeuw, jonge schilderes in een interieur, gesigneerd rechtsonder?, olieverf op paneel, 25 x 20,5 cm.

Elegante dames in interieur, gesigneerd rechtsonder "L. Wiedemann / Halle a/d 1893", olieverf op doek, 63x93cm. Conditie: verfverlies linksonder

Los 1013

Prague by night

Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, olieverf op doek, 107 x 85 cm.

Los 1014

Beach view

Klaas Poel de Strandgezicht, gesigneerd rechtsonder naar J. Maris, olieverf op doek, 100 x 130 cm.

Los 1015

Rural view

Landelijk aanzicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 100 x 130 cm.

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Duinlandschap, gesigneerd rechts onder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Cornelis Albertus Johannes Schermer (1824-1915)Het laden van de hooiwagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 45 x 80 cm.

Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Jack Aué (1866-1930)Corversbos nabij Hilversum, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 58 cm.

Martinus Johannes Bies (1894-1975)Woonwagens in De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 61 x 81 cm.

Schepen op woeste zee, toegeschreven aan P.J. Schotel, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 73 cm.

Schepenop woelige zee, gesigneerd en gedateerd linksonder "Carleboer 1855", olieverf op doek, 53 x 74 cm.Conditie: gat in doek

Meeuwis van Buuren (1902-1992)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 99 cm.

Jos Lussenburg (1889-1975)Botter op zee, gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Louis Neubert (1846-1892)Figuren op het strand, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 58 cm.

Zeegezichten, gesigneerd 'F.Schutz' linksonder, pendant, olieverf op paneel, 20 x 50 cm.

Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 21 cm.

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (plankie) 20 x 32 cm.

Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, olieverf op paneel, 34 x 41 cm.

  • 2008 Los(e)