- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
2008 Los(e)/Seite
Silver platter, Germany
Zilveren ovalen dienblad, Duitsland, gehalte 835/000, breedte 44 cm., bruto gewicht 903 gram.
Silver breakfast set
Silver forks and spoons
Serie van 6 zilveren couverts met dubbele keuren en 2 lepels, gehalte 835/000, bruto gewicht 900 gram.
Lot with silver forks and spoons
Silver cream puff basket
Silver pastry forks and cake server
Various silver cups
Diverse zilveren drinkbekertjes en bakjes, hierbij 2 zilveren kandelaars.
Silver asparagus tongs
Zilveren aspergetang met parelrand, jaarletter: "s": 1902, bruto gewicht 198 gram, lengte 24 cm.
zilveren brijlepel, Amsterdam, meesterteken: "I*S": Jacob Schenk, jaarletter: "L": 1745, bruto gewicht 160 gram, lengte 34 cm.
Lot with 12 silver knifes
Lot with various silver
Lot divers zilver, waaronder kinderbeker, flessenstop en zoutvaten met kristal, bruto gewicht 475 gram.
Silver miniatures, 20th century
16 zilveren miniaturen, 20e eeuw, waaronder huifkar, ambachten, bootje, haan, schelpfontein, waterpomp, bruto gewicht 412 gram.
Silver teapot and creamer
Lot with various silver
12 silver couverts, Van Kempen
Two soup spoons
Lot met 11 zilveren grote vorken, gehalte 925/000, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 780 gram.
Partially silver nut cracker
Deels zilveren notenkraker, lengte 19 cm., in etui.
Lot with various silver
Lot divers zilver, waaronder schaaltje, kaasschaaf en schepwerk, bruto gewicht 890 gram. (Diverse kwaliteiten).
Silver tea caddy
Silver plate
Gegraveerde en opengewerkte zilveren broodmand op pootjes, gehalte 835/000, bruto gewicht 675 gram. met pseudo keuren
Set candlesticks
Stel zilveren eenlichts kandelaars, Sterling, USA Fifth Avenue. hoogte 17 cm. (Verzwaard.)
Set candlesticks, England
Stel zilveren eenlichts kandelaars, op vierkante voet, Engeland, 925/000, Sheffield, jaarletter: "p": 1907, "x": 1915, h. 22 cm. verzwaard.
Two openwork wet fruitspoon
Set of two silver sauce boats
Silver empire coffee pot
Silver pair of scissors in sheath
Zilveren schaar in foedraal, gehalte 925/000, lengte 26 cm., bruto gewicht 144 gram.
Silver cream set
Zilveren roomstel, gehalte 835/000, bruto gewicht 280 gram.
Two silver tea strainers
2 zilveren theezeefjes met lekbakje, mogelijk Harm Ellens, bruto gewicht 158 gram.
Silver Rococo coffee pot, Rosenberg
Zilveren Rococo koffiekan, meester Rosenberg, nummer 934, Augsburg 1780, hoogte 28 cm., bruto gewicht 759 gram.
Wooden tray with silver inlay
Houten dienblad ingelegd met zilver en zilveren handvatten, eind 19e eeuw, 32 x 23 cm.
Zilveren pattipannetje afgezet met parelrand, gehalte 835/000, Amsterdam, eind 18e eeuw, bruto gewicht 90 gram.
Silver miniature colander
Zilveren miniatuur vergiet, meesterteken L P. van Somerwil, Amsterdam, circa 1730.
Silver croquette scoop
Silver spoon box with teaspoons
Zilveren wolmandje met parelrand, Amsterdam, meesterteken: "ST": Arnoldus Schut, jaarletter: "c": 1810, bruto gewicht 75 gram, hoogte 4 cm.
Silver purse frame, approx 1800
Zilveren papegaaienbek tas beugel, circa 1800, bruto gewicht 116 gram, breedte 15.5 cm.
Zilveren kurkentrekker, meester teken: "HB", Hugo Brouwer (1745-1773), Rotterdam, circa 1764, hoogte circa 8.5 cm., bruto gewicht 33.5 gram.
Silver pocket knife, “P.D. BAUS”
Zilveren zakmes met opengewerkt heft met moeder en kind, mes met ijzermerk “P.D. BAUS”, vermoedelijk laat 18e eeuw, bruto gewicht 38 gram.
Silver ladle and two gravy spoons
Zilveren soeplepel met parelrand, gehalte 835/000 en 2 sauslepels, gehalte 835/000, Van Kempen, bruto gewicht 277 gram.
Various silverware
Divers zilver, waaronder aardappellepel, nat fruitschep, diverse theelepels, geboortelepel en servetringen.
Silver toast rack, Van Kempen
Zilveren toastrekje, gehalte 835/000, meesterteken: "VK", Van Kempen, jaarletter: "G", 1916, breedte, 11 cm., bruto gewicht 100.6 gram.
2008 Los(e)/Seite