Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

2008 Los(e)
  • 2008 Los(e)

Anna Urbanowicz-KrowackaPoswiata  "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt,  160 x 175 cm.

Los 1786

Canvas painting

'Onzijdig', verso gesigneerd en gedateerd '99, doek 65 x 60 cm.

Los 1787

'Beach', signed

Marijke Booij (1942-)Het groene tuinhuisje, linksonder en verso gesigneerd met monogram gesigneerd en getiteld, textiel collage, 35 x 43 cm.

Francis Hungler (1959-)Absolute ercarlate, rechtsonder gesigneerd en genummerd 9/40, zeefdruk op papier, 73 x 28 cm.

Boogwielen blauw, rechtsonder gesigneerd, doek, 110 x 140 cm., in stalen baklijst.

Chapeau melon, Musique et Colombe (Le plagiat), naar Rene Magritte, litho op papier, 57 x 47 cm.

Ton Schulten (1938-)Herfst I 1998, rechtsonder gesigneerd en genummerd 157/180, zeefdruk op papier, 65 x 45 cm.

Moderne compositie, linksboven gesigneerd Kuypers en gedateerd '88, olieverf op papier en canvas, 30 x 38 cm.

Anton Heyboer (1924-2005)Vierluik, fotocollage, 'Joke' met geschilderde tekst, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1978, per stuk 40 x 30 cm.

Shemara (1985-)"Down town train 4", ongesigneerd, C-print (Chromogenic print), 165 x 123 cm.

Los 1810

Essamba, photo

Angèle Etoundi Essamba (1962-)'Appartenance', verso gesigneerd en gedateerd 2007,foto op dibond, oplage: 12/15, 63 x 150 cm.

Aardewerken sculptuur, figuur met poppenonderdelen, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 67 cm.

Aardewerken sculptuur, Harlekijn, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 76 cm.

Aardewerken sculptuur, Judaïca, Joodse man met gebedsrol, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, ongesigneerd, hoogte 76 cm.

Bronzen sculptuur van 2 ijsvogels zittend op tak op natuurstenen sokkel, ongesigneerd, vermoedelijk Jonneke Kodde (1958), hoogte 147 cm.

Figuren in drieluik, ongesigneerd, inkt/aquarel op papier, 8,5 x 9 cm, 7 x 7 cm en 8,5 x 6 cm.

Los 1816

Manders, Frans.

Frans Manders (1939-)Knotwilg in Dommelen, linksonder gesigneerd en gedateerd '77, aquarel, 14 x 20 cm.

Lot van 2 etsen, "Publiek" en "Publiek2", beiden rechtsonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd "67", 12.5 x 15.5 cm en 16.5 x 11 cm.

Yvonne van Woggelum (1958-)'Baadsters', ongesigneerd, doek, 135 x 200 cm.

Hans Verhagen (1939-2020)Portret van een vrouw, middenonder gemonogrammeerd en gedateerd 91', olieverf op doek, 24 x 19 cm.

Nathan Ford (1976-)"That Age", ongesigneerd, gemengde techniek op linnen, 24 x 15 cm.

Anthony Ausgang (1959-)"Hamburger highway: Fast food and fast cars", rechtsonder gesigneerd en verso gedateerd 2002, acryl op doek, 51 x 76 cm.

Patty Harpenau (1959-)'Sarah', rechtsonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 100 x 85 cm.

Patty Harpenau (1959-)'Allegreto', linksonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 110 x 90 cm.

Los 1826

Berkhout, canvas

Rik Berkhout (1965-)Moderne compositie, verso gesigneerd en gedateerd '97, olieverf op doek, 150 x 100 cm.

Salvador Dali (1904-1989)Figuratief, rechtsonder gesigneerd, genummerd 26/75, ets op papier, 25 x 20 cm.

Joost Roelofsz (1943-)Acrobatische figuren, linksonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 38 x 12 cm.

Marien Schouten (1956-)Slang, "Mirogard Magic", rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000, oplage: 7/40, litho op papier, 113 x 92 cm.

Gerti Bierenbroodspot (1940-)Figuren, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 65', gemengde techniek op papier, 65 x 48 cm.

Los 1832

Fantasy animals

Hans Kanters (1947-)Fantasiedieren, linksonder gesigneerd en gedateerd '79, genummerd 8/25 rechtsonder, litho op papier, 12 x 26 cm.

Los 1833

Coppes, Martin.

Martin Coppes (1951-) 'zonder titel 7', abstracte compositie, verso gesigneerd, doek 150 x 160 cm.

Paul Citroen (1896-1983)2 vrouwenportretten, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '50 en '57, tekeningen op papier, 60 x 45 cm.

Los 1838

Mieke Snel, nude

Guido van Driel (1962-)Labyrinth, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 182/250, zeefdruk op papier, 60 x 70 cm.

Los 1840

Maanen, canvas

Gert J. van Maanen (1946-)Abstracte compositie, linksonder gesigneerd en gedateerd '90, doek, 175 x 235 cm

Kantcho Kanev (1957-)'Zonder Titel 4', rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2007, gemengde techniek op board, 95 x 125 cm

Henning Kles (1970-)Zonder titel, magiër met vlaggenlijn, verso gesigneerd en gedateerd 2006, doek, 180 x 160 cm.

Willem Stoop (1951-)Landschap XV, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '86, doek, 130 x 180 cm.

  • 2008 Los(e)