- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
2008 Los(e)/Seite
Anna Urbanowicz-KrowackaPoswiata "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt, 160 x 175 cm.
Canvas painting
'Onzijdig', verso gesigneerd en gedateerd '99, doek 65 x 60 cm.
'Beach', signed
Booij, Marijke, garden shet
Marijke Booij (1942-)Het groene tuinhuisje, linksonder en verso gesigneerd met monogram gesigneerd en getiteld, textiel collage, 35 x 43 cm.
Hungler, Francis, Absolute ercarlate
Francis Hungler (1959-)Absolute ercarlate, rechtsonder gesigneerd en genummerd 9/40, zeefdruk op papier, 73 x 28 cm.
Velter, Yves. Blue arch wheels
Boogwielen blauw, rechtsonder gesigneerd, doek, 110 x 140 cm., in stalen baklijst.
Velde, Bram van. Rouge et Vert
AFTER Rene Magritte
Chapeau melon, Musique et Colombe (Le plagiat), naar Rene Magritte, litho op papier, 57 x 47 cm.
Schulten, Ton, Autumn
Ton Schulten (1938-)Herfst I 1998, rechtsonder gesigneerd en genummerd 157/180, zeefdruk op papier, 65 x 45 cm.
Middleton, Sam, lithograph
Modern abstract, oil on paper
Moderne compositie, linksboven gesigneerd Kuypers en gedateerd '88, olieverf op papier en canvas, 30 x 38 cm.
Huf, Paul, NY street
Jan Cremer, casette with lithograph
Anton Heyboer, photography
Anton Heyboer, photography
Exposition poster
Anton Heyboer, photography
Anton Heyboer (1924-2005)Vierluik, fotocollage, 'Joke' met geschilderde tekst, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1978, per stuk 40 x 30 cm.
Nico Koster, photography
Scherer, Diana. The Girls
Marc de Groot, photograph
Nico Koster, photography
Team photo Ajax selection
Down town train 4
Shemara (1985-)"Down town train 4", ongesigneerd, C-print (Chromogenic print), 165 x 123 cm.
Breuke,. Koos. Portrait of a dog
Essamba, photo
Angèle Etoundi Essamba (1962-)'Appartenance', verso gesigneerd en gedateerd 2007,foto op dibond, oplage: 12/15, 63 x 150 cm.
Sculpture Keramika Štefan Gúber
Aardewerken sculptuur, figuur met poppenonderdelen, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 67 cm.
Aardewerken sculptuur, Harlekijn, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 76 cm.
Aardewerken sculptuur, Judaïca, Joodse man met gebedsrol, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, ongesigneerd, hoogte 76 cm.
Bronzen sculptuur van 2 ijsvogels zittend op tak op natuurstenen sokkel, ongesigneerd, vermoedelijk Jonneke Kodde (1958), hoogte 147 cm.
Figures in triptych
Figuren in drieluik, ongesigneerd, inkt/aquarel op papier, 8,5 x 9 cm, 7 x 7 cm en 8,5 x 6 cm.
Manders, Frans.
Frans Manders (1939-)Knotwilg in Dommelen, linksonder gesigneerd en gedateerd '77, aquarel, 14 x 20 cm.
Anneke van /brussel, Reve, panel
Lot with 2 etchings
Lot van 2 etsen, "Publiek" en "Publiek2", beiden rechtsonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd "67", 12.5 x 15.5 cm en 16.5 x 11 cm.
van Woggelum, canvas
Yvonne van Woggelum (1958-)'Baadsters', ongesigneerd, doek, 135 x 200 cm.
Verhagen, Hans. Portrait of a woman
Hans Verhagen (1939-2020)Portret van een vrouw, middenonder gemonogrammeerd en gedateerd 91', olieverf op doek, 24 x 19 cm.
Ford, Nathan. "That age"
Nathan Ford (1976-)"That Age", ongesigneerd, gemengde techniek op linnen, 24 x 15 cm.
Anthony Ausgang (1959-)"Hamburger highway: Fast food and fast cars", rechtsonder gesigneerd en verso gedateerd 2002, acryl op doek, 51 x 76 cm.
Harpenau, Patty, canvas
Patty Harpenau (1959-)'Sarah', rechtsonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 100 x 85 cm.
Harpenau, Patty, canvas
Patty Harpenau (1959-)'Allegreto', linksonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 110 x 90 cm.
Cornelis, Composition L940.210
Berkhout, canvas
Rik Berkhout (1965-)Moderne compositie, verso gesigneerd en gedateerd '97, olieverf op doek, 150 x 100 cm.
Dali, Salvador, Etching
Salvador Dali (1904-1989)Figuratief, rechtsonder gesigneerd, genummerd 26/75, ets op papier, 25 x 20 cm.
Roelofsz, Joost. Figures, drawing
Joost Roelofsz (1943-)Acrobatische figuren, linksonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 38 x 12 cm.
Snake, "Mirogard Magic
Marien Schouten (1956-)Slang, "Mirogard Magic", rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000, oplage: 7/40, litho op papier, 113 x 92 cm.
Bierenbroodspot, Gerti. Figures
Gerti Bierenbroodspot (1940-)Figuren, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 65', gemengde techniek op papier, 65 x 48 cm.
Fantasy animals
Hans Kanters (1947-)Fantasiedieren, linksonder gesigneerd en gedateerd '79, genummerd 8/25 rechtsonder, litho op papier, 12 x 26 cm.
Coppes, Martin.
Martin Coppes (1951-) 'zonder titel 7', abstracte compositie, verso gesigneerd, doek 150 x 160 cm.
'Tulip', four-panel / folding screen
Maria Schuurman, silkscreen
Annemarie de Groot, lithograph
Citroen, Paul. Two portraits
Paul Citroen (1896-1983)2 vrouwenportretten, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '50 en '57, tekeningen op papier, 60 x 45 cm.
Mieke Snel, nude
Guide van Driel, silkscreen print
Guido van Driel (1962-)Labyrinth, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 182/250, zeefdruk op papier, 60 x 70 cm.
Maanen, canvas
Gert J. van Maanen (1946-)Abstracte compositie, linksonder gesigneerd en gedateerd '90, doek, 175 x 235 cm
Kantcho, 'Without title 4'
Kantcho Kanev (1957-)'Zonder Titel 4', rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2007, gemengde techniek op board, 95 x 125 cm
Kles, Henning. Magician with bunting
Henning Kles (1970-)Zonder titel, magiër met vlaggenlijn, verso gesigneerd en gedateerd 2006, doek, 180 x 160 cm.
Stoop,Willem. Landscape XV
Willem Stoop (1951-)Landschap XV, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '86, doek, 130 x 180 cm.
Geerinck, photography
2008 Los(e)/Seite