Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

2008 Los(e)
  • 2008 Los(e)

Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Berglandschap met beekje en figuur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex/ paneel, 29 x 24 cm.

Henriëtte Marcus (1891-1993)Aanzicht op bomen enhuisjes, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 36 x 28 cm.

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Boerin met kind bij boerderij, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 41,5 x 29,5 cm.

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)Concarnau Frankrijk, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met koeien, geit en paard, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 24 x 40 cm.

Andries Verleur (1876-1953)Koeien in de wei, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 25 x 40 cm.

Bernard Pothast (1882-1966)Familie in boeren interieur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek 79 x 103 cm.

Koeien in weiland, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 27 cm

Julius Paul Junghanns (1876-1958)Jonge herderin met haar geiten, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 27 x 41 cm.

Hollandse school, 19e eeuw, boerin langs jaagpad, onduidelijk gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 21 x 27 cm.

Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939)Bosgezicht met vijver, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 50 cm.

Toegeschreven aan Marius Bauer, 'Bazaar', niet gesigneerd, houtskooltekening op papier, 30 x 23 cm.

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)Hollandse school, moeder met kind, gesigneerd rechtsonder, krijttekening op papier, 44 x 27 cm.

Dirk Johannes van Haaren (1878-1953)Wachtend rijtuig, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 23 x 31 cm.

Mogelijk Charles Henri Joseph Leickert, wintergezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 37 x 25 cm.

Hollands wintergezicht, gesigneerd 'A Koekkoek' rechts onder, 19e eeuw, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Herder met schapen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.

Joseph Langsdale Pickering (1845-1912)Figuren met koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 19 x 30 cm.

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)"October te Kortenhoef", rechtsonder gesigneerd, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.

Lodewijk 'Louis' Soonius (1883-1956)Boerderij in Hollands winterlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.

Abraham Segaar (1888-1962)Rietsnijder op het land, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 49 x 69 cm.

Berend Jan (Barend) Brouwer (1872-1936)Hollands landschap met koeien aan de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 39 x 54 cm.

Fedor van Kregten (1871-1937)Koeien aan de waterkant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.

Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met boerderij, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 21 x 29 cm.

Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Boerderij, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 16 x 24,5 cm.

Willem Cornelis Rip (1856-1922)Schooljongen op landweg, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 15.5 x 23.5 cm.

Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met hooiende boer, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 15,5 x 23 cm.

Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel met boerderijen, gesigneerd linksonder "Bies", olieverf op doek, 30.5 x 40 cm.

Cornelis Kuypers (1864-1932)Boerderij aanzicht, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 30 x 45 cm.

Ype Wenning (1879-1959)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 35 cm.

Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos najaarsdag, gesigneerd linksonder, gesigneerd en getiteld verso, olieverf op karton, 15 x 21 cm.

Hollandse school, 20e eeuw. 'Bij de waterput', gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op karton, 35 x 16 cm.

Johan Daniël Koelman (1831-1857)Landschap met koeien, gesigneerd en gedateerd '50 rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 28 cm.

Jan van Vuuren (1871-1941)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 37 cm.

Abraham Segaar (1888-1962)Portret van een boer, "studiekop", gesigneerd linksboven, olieverf op paneel, 23 x 17 cm.

Hollandse school, boerin met baby, gesigneed rechtsonder 'W. Ten Cate', olieverf op paneel, 27 x 23 cm.

Jan Gerard Smits (1823-1910)Aanzicht op Munttoren en bloemenmarkt te Amsterdam, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 25 x 45 cm.

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Hollands zomerlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 49 cm.

Cornelis Kuypers (1864-1932)Landschap met koeien aan beekje, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 26 x 38 cm.

Aris Knikker (1887-1962)Hollands polderlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 56 x 95 cm.

Jan de Boer (1877-1946)'De bruidsgang in het paleis van Neptunus', gesigneerd en gedateerd 39' rechtsonder, olieverf op board, 30 x 40 cm.

Jan de Boer (1877-1946)Flora op de Veluwe, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.

Jan de Boer (1877-1946)'Bij de sprookjesboom', gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.

Oskar Rothkirch (1880-1961)Landschap met kerk en fontein, gesigneerd en gedateerd 1923 rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 42cm.

Franse school, 19/20e eeuw, vrouwelijk naakt, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, zwartkrijt op papier, 48 x 38 cm.

Cornelis Jan Mension (1882-1950)'Samson en Delilah', gesigneerd rechtsonder, houtskool op papier, 50 x 40 cm.

Jan Sluijters (1881-1957)'Voorlezen', gesigneerd linksonder, gewassen inkttekening opgehoogd met wit op papier, 25 x 17 cm.

Otto Willem Albertus Roelofs (1877-1920)Zittende Tjieke aan de pronkwieg, gesigneerd rechtsonder,  ets/aquatint, 34 x 28 cm.

Jan van Rhijnnen (1859-1927)Eendjes bij de sloot, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 24 x 17 cm.

Dorpsgezicht, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 31 x 23 cm.

Sebastiaan Mattheus De Ranitz (1847-1917)2 figuren in bos, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 22 x 35 cm.

Wicart Nicolas (1748-1815)Boten aan de oever, gesigneerd linksonder, inkttekening op papier, 30 x 43 cm.

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Meerkerk, schaapskooi, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 52 x 39 cm.

Augustinus Jacobus Bernardus Wouters (1829-1904)Jachtgezelschap in het veld, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 35 x 51 cm.

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Figuren in bootjes in Hollandse polderlandschappen, gesigneerd rechts onder, serie van 3 tekeningen

  • 2008 Los(e)