Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Collectables (584)
Filter entfernen
584 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 584 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 2037

Oude Fairbanks ijzeren witgelakte personen weegschaal 153 cm hoog

Los 2038

Texier lederen dokterstas ca. 65x30 cm en 3 lederen koffers 45x28 cm, 51x33 cm en 74x43 cm ...[more]

Los 2048

Incomplete zeilboot radiografisch bestuurbaar 127 cm lang, totaal 227 cm hoog

Los 2054

Gezwart houten salontafel met gebogen poot, 38 cm hoog en bladmaat 133x62 cm

Los 2059

Zwarte glazen mozaiek vaas 69 cm hoog, 48 cm diameter, metalen paard 62 cm hoog, 79 cm lang en smeedijzeren haardstel in houder

Los 2062

Hutkoffer 52 cm hoog, 101 cm breed, 57 cm diep

Los 2063

Hutkoffer met bolle deksel 54 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep

Los 2064

Blauwe hutkoffer 34 cm hoog, 91 cm breed, 52 cm diep en groen metalen kist 30,5 cm hoog, 69 cm breed, 37 cm diep

Los 2072

2 oude houten 3-poot statieven

Los 2089

Paspop met verschillende beweegbare delen, ca. 180 cm hoog ...[more]

Los 2095

Antieke koperen beddepan, aker en doofpot

Los 2103

Honda motor grasmaaier, onlangs nog een beurt gehad.

Los 2109

Smeedijzeren lectuurbak 65 cm hoog, 41x37,5 cm, eikenhouten specerijenkist 28 cm hoog, 43,5x45,5 cm, ovale facetgeslepen spiegel in eiken lijst 74...

Los 2113

Bruin lederen paardrijzadel met zadeltassen en stijgbeugels

Los 2114

Eikenhouten schouw met recht geprofileerde kap waar onder bestoken leeuwenkoppen, rozetten, vogeltjes, voluten en guirlandes, 162 cm hoog,160 cm b...

Los 2121

Vurenhouten verstelbare tekentafel met teakhouten blad, ingeklapt 89 cm hoog en bladmaat 100x72,5 cm ...[more]

Los 2123

Koop van 11 wanddecoraties waaronder kleurenlitho's, aquarellen periode 18e/20e eeuw

Los 2124

Litho van Rosina Wachtmeister, litho van Audrey Smyth op charcoal, getiteld Sensual Nude, olieverfschilderij en 9 kleurenlitho's met afbeeldingen ...

Los 2126

Koop wanddecoraties waaronder aquarellen, etsen, gravures etc

Los 2127

Koop van 7 wanddecoraties waaronder schilderijen, etsen en gravures waaronder Alfred van Neste

Los 2128

10 diverse wanddecoraties waaronder aquarel, pastrel, etsen en 3 x grafiek

Los 2129

6 oude golfclubs, metalen US mailbox, houten wanddecoratie Cloakroom 36x64 cm en wandbord hout met smeedijzer Chinon Tourane 88x40,5 cm

Los 2132

Eind 19e eeuwse houten voederbak met fraai front, 60 cm hoog, 96 cm breed en 39 cm hoog, en 2 antieke langlaufski's 196 cm lang

Los 2135

Legend JR Tour golfset

Los 2136

Gazelle Tranza vouwfiets met 7 versnellingen

Los 2137

Giant Twist damesfiets met elektrische trapondersteuning, framemaat 46, compleet met accuoplader en sleutels

Los 2138

Sparta Flexion goed onderhouden herenfiets met vering in frame, framemaat 54 ...[more]

Los 2139

Kyoso damesfiets, framemaat 58 cm

Los 2140

Originele Gazelle damesfiets, framemaat 55

Los 2141

Lexmark mountainbike, framemaat 49

Los 2145

Antieke ijzeren driewieler kinderfiets

Los 2146

Houten legerkist met inhoud 30,5 cm hoog, 72 cm breed, 41 cm diep

Los 2149

Oude bascule 68 cm hoog, 97 cm breed

Los 2153

Grote koperen aker 42 cm hoog, 52 cm diameter, raamspuit, spuit en poffertjespan met oren 60 cm breed

Los 2154

Houten tuinbankje met ijzeren frame 120 cm breed, ijzeren mand met daarin glazen wijnfles totaal 71 cm hoog, 54 cm diameter, ijzeren tuinvaas 20 c...

Los 2155

3 oude zinken teilen en 2 kannen, grootste teil is 105 cm breed

Los 2156

3 damesbontjassen wo. wasbeer

Los 2158

Koop kleding b.u. Max Mara damesjas, Desarbre mantelpakje en Leslie Laurence imitatiebontjas

Los 2159

Dora van der Ven damesbontjas en zwarte bonten schouderwarmer

Los 2160

Lange nerts bruine bontjas, adres herkomst Exclusief Pelterijen Den Haag /Arnhem

Los 2161

Zwarte astrakan bontjas afkomstig van Maison de Bonneterie Amsterdam-Den Haag

Los 2162

Lange bruine bontjas afkomstig van Rene van Dobben bontwerkerij Den Haag

Los 2163

Lichtbruine mouwloze bontjas, afkomstig van Alaska Furs Arnhem

Los 2164

Donkerbruine bontjas van Pelterijen Donkerwolke Enschede

Los 2165

Lange donkerbruine bontjas

Los 2168

Altrex aluminium huishoudtrap

Los 2178

Koop van 17 wanddecoraties waaronder tekeningen van Antoon Markus, etsen, gravures en houten decoratie, periode 18e/20e eeuw

Los 2179

13 stuks 19e en 20e eeuwse etsen, gravures, aquarel, tekening, olieverf, foto's en zijde decoratie ...[more]

Los 2204

Metalen tuinzuil in Griekse stijl, 157 cm hoog

Los 2207

IJzeren halfronde 4-laags planten etagere, 101 cm hoog, 145 cm breed en 72 cm diep

Los 2208

Gietijzeren wandfontein 59 cm hoog, 34 cm breed

Los 2209

Smeedijzeren poort 146 cm hoog, 87,5 cm breed

Los 2211

Oude ijzeren vuurkorf, 54 cm hoog, 89 cm diameter

Los 3059

Kunststof beeldengroep Larel en Hardy 49,5 cm hoog

Los 4003

Lladro porseleinen beeld nr. 4569, Girl with turkey, Nina Con Pavos, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1969-1981, 14 cm hoog

Evert van Aelst (1602-1657)Lladro porseleinen beeld no. 6928, And the little girl shall lead them, Y Un Nino Les Guiara, ontwerp Begona Jauregui, ...

Los 4005

Lladro porseleinen beeld no. 8106, Naughty puppy, ontwerp Jose Luis Santes, periode 2005, 18 cm hoog

Los 4006

Lladro porseleinen beeld no. 5156, Susan with the Dove, Susana y las Palomas, ontwerp Vicente Martinez, periode 1982-1991, 27 cm hoog

Loading...Loading...
  • 584 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose