584 Los(e)/Seite
Texier lederen dokterstas ca. 65x30 cm en 3 lederen koffers 45x28 cm, 51x33 cm en 74x43 cm ...[more]
Zwarte glazen mozaiek vaas 69 cm hoog, 48 cm diameter, metalen paard 62 cm hoog, 79 cm lang en smeedijzeren haardstel in houder
Blauwe hutkoffer 34 cm hoog, 91 cm breed, 52 cm diep en groen metalen kist 30,5 cm hoog, 69 cm breed, 37 cm diep
Eind 19e eeuwse houten voederbak met fraai front, 60 cm hoog, 96 cm breed en 39 cm hoog, en 2 antieke langlaufski's 196 cm lang
Giant Twist damesfiets met elektrische trapondersteuning, framemaat 46, compleet met accuoplader en sleutels
Sparta Flexion goed onderhouden herenfiets met vering in frame, framemaat 54 ...[more]
Koop kleding b.u. Max Mara damesjas, Desarbre mantelpakje en Leslie Laurence imitatiebontjas
Koop van 17 wanddecoraties waaronder tekeningen van Antoon Markus, etsen, gravures en houten decoratie, periode 18e/20e eeuw
13 stuks 19e en 20e eeuwse etsen, gravures, aquarel, tekening, olieverf, foto's en zijde decoratie ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 4569, Girl with turkey, Nina Con Pavos, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1969-1981, 14 cm hoog
Evert van Aelst (1602-1657)
Lladro porseleinen beeld no. 8106, Naughty puppy, ontwerp Jose Luis Santes, periode 2005, 18 cm hoog
Lladro porseleinen beeld no. 5156, Susan with the Dove, Susana y las Palomas, ontwerp Vicente Martinez, periode 1982-1991, 27 cm hoog
584 Los(e)/Seite