584 Los(e)/Seite
2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Rosenthal, Furstenberg, Arzberg etc
Doos divers kristal w.o. stolp op onderschotel met zilveren knop en divers ruitjeskristal
Verzameling van 50 diverse maten en modellen porseleinen en glazen apothekerspotten/flessen
Oude Perzische keramieken tegels en Zuid Europese keramieken tegels met polychroom decor
Koop van 13 wanddecoraties waaronder aquarel van Charles Stanley Reinhart, etsen en litho's met meest erotische afbeeldingen van vrouwen ...[more]
Doos met koperen kandelaren, zakketel, roomkan, kastanjepan, houten wandconsoles, map met litho's, tekeningen etc
Doos divers w.o. schotels als Porceleyne Fles, Tichelaar Makkum presenteerschaaltje, plateel en oosers porselein
Doos met Delftsblauwe porseleinen vazen en Porceleyne Fles aardewerken schotels, schaaltje en vazen ...[more]
Doos met Indisch houtsnijwerk doosjes, poppen voor schimmenspel, religieuze wanddecoratie, crucifixen etc ...[more]
Doos divers w.o. oud album met Poezieplaatjes, Imari schotel, Goudaardewerk kom, lepeldoosjes, koperen olielamp en dienblad
Doos met porseleinen, aardewerken en metalen beeldjes, Chinees porselein, diverse beeldjes en miniatuur koperen pijpcomfoortje met kleipijpjes
584 Los(e)/Seite