584 Los(e)/Seite
3 dozen met porseleinen eet- en drink serviesgoed met Zwiebelmuster decor, bestaande uit vnl. Meissen en Koppelsdorf ...[more]
Doos met houten doosjes, tabaksdoos, doosje met sigaartjes, kistje van der Donk Corona sigaren en houten boekensteun ...[more]
Doos met porselein, aardewerk, plateel waaronder Gouda, Wedgwood en Oud Delft Nijmegen
2 dozen met meest gekleurde glazen vazen, schaal, bowlpot en porseleinen tafelschemerlampvoet 50 cm hoog ...[more]
2 Koperen schuifkandelaren, Afrikaans beeldje, 36 cm hoog en 2 kastkommen Oud Delft Nijmegen (barst)
19e eeuwse ovale mahonie gekuipte theeemmer met koperen binnenbak, koperen emmer, kolenbak, fraai gedreven beddenpan, schuimspaan en ketels
Prent in lijst, houten beeldje van Christus, kristallen schaal en een porseleinen bordje
7 diverse wanddecoraties w.o. topografische kaarten van Frankrijk, werk van Paula Sluiter en ets met uilen ...[more]
Doos met diverse wanddecoraties waaronder etsen, aquarellen, kleurenlitho's, spiegel en olieverf op doek ...[more]
Doos met kristal en glas waaronder Venetiaans glazen deurkrukken, rood glas 49 cm hoog en 2 glazen lampenkappen waaronder Jugendstil ...[more]
Doos met repro beschilderd incompleet stoelklokje, wanddecoraties, plate kandelaren, aardewerken schotel en rieten mandje ...[more]
Doos met Engelse jachtprenten in lijst, prenten in lijst soldaten te paard en hondenprenten in lijst van Arthur sarnoff
Doos met kristallen en glazen karaf, vazen, schenkkan en messenleggers in cassette ...[more]
Oude spanen doos, 29,5 cm hoog, 55,5x42 cm, een aardewerken vaas P Regout naar Imari voorbeeld, 60 cm hoog (schade) en een koperen ketel
3 diverse wanddecoraties w.o. prent Harry Kuyten en olieverfschilderij van een kieviet
ANWB geemailleerd wandplaat met opschrift Erkende Camping 28x39 cm, antieke weegschaal, koperen telefoon, brievenweger en wafeltang ...[more]
Doos met 18e en 19e eeuwse boeken, 19e eeuwse houten stoof, Meissen porselein, portretjes etc
Doos met zilvapleet bestek, marmeren vaasje, tinnen klepkan, oude verrekijker in foedraal etc
Doos met Hollands keramiek waaronder Cor Unum, Zuid Holland Gouda, Societe Ceramique en Flora Gouda
584 Los(e)/Seite