584 Los(e)/Seite
Doos divers w.o. gedecoreerde tinnen kraankan, koperen wandkandelaar, wanddecoraties, lepeldoosje etc.
Koop van 14 wanddecoraties van etsen,gravures, litho's en houten decoratie met voorstellingen van schepen en boten
Doos met antiek fotoalbum, stenen buste, boeken, stoeltje, kistje met schaakstukken, Alessi metalen houder en glazen beschilderde fles 41 cm hoog
3 albums met Royal Mail Smilers, 1 lege album en stapeltje Royal Mail Smilers ...[more]
Doos met diverse wanddecoraties, doos met bontcape en sjawls, Beomaster 900 radio en anatolisch kleed 143x91 cm ...[more]
Oud Van Rossem's Tabaksblik, rond CJ van Houten & Zoon Cacaoblik, Ten Have's Koffie en Theeblik, en 2 onbekende blikken ...[more]
Oude Willcox & Gibbs naaimachine in houten kist, zaanse klok in noten kast 63 cm hoog en koperen penkandelaar 62 cm hoog ...[more]
Verzameling postzegels Wereld, meest gestempeld en insteekalbums met postzegels ...[more]
Doos met religieuze artikelen waaronder 19e eeuwse ivoren corpus, medaillons, crucifixen, bronzen plaquette en wanddecoraties ...[more]
Doos met tin, koperwerk, houten tabakspot, plate en ovaal aardewerken dienblaadje in metalen montuur ...[more]
Doos met ruitjeskristallen bowlkom met deksel, 2 karaffen, gembercoupe, 12 messenleggers en glazen object ...[more]
Doos divers w.o. kloosterbel, cloisonne vaas, gemberpotjes, kaarsenkroontje etc. ...[more]
Doos met geemailleerde tulband, vergiet, flessen wijn, wit metalen 5-lichts kandelaar etc
2 dozen met klassieke porseleinen beeldjes, beeldengroepjes en bloemstukjes waaronder Royal Albert
Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's
Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm
Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire
Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol
584 Los(e)/Seite