Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Collectables (584)
584 Los(e)

  • 584 Los(e)

Los 9220

2 dozen met diverse hanglampen en wandlamp

Los 9221

Doos divers w.o. gedecoreerde tinnen kraankan, koperen wandkandelaar, wanddecoraties, lepeldoosje etc.

Los 9222

Los 9223

Metalen blokkenbak en een oud aardewerken hoekmodel wasbakje

Los 9224

Doos b.u. diverse Perzische tegeltjes

Los 9227

Doos met opgerolde etsen, affiches, kaarten en zeefdrukken

Los 9229

Krat vol met antiek handgereedschap

Los 9230

Los 9231

Koop van 14 wanddecoraties van etsen,gravures, litho's en houten decoratie met voorstellingen van schepen en boten

Los 9232

Los 9233

Doos met antiek fotoalbum, stenen buste, boeken, stoeltje, kistje met schaakstukken, Alessi metalen houder en glazen beschilderde fles 41 cm hoog

Los 9234

Doos met kristallen en glazen karaffen etc

Los 9244

3 albums met Royal Mail Smilers, 1 lege album en stapeltje Royal Mail Smilers ...[more]

Los 9245

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Amerika en 1 lege postzegelalbum

Los 9246

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Bundesrepublik Deutschland

Los 9247

Doos met diverse wanddecoraties, doos met bontcape en sjawls, Beomaster 900 radio en anatolisch kleed 143x91 cm ...[more]

Los 9248

Oud Van Rossem's Tabaksblik, rond CJ van Houten & Zoon Cacaoblik, Ten Have's Koffie en Theeblik, en 2 onbekende blikken    ...[more]

Los 9249

Olympus microscoop in kunststof kist

Los 9251

Doos b.u. diverse bont en imitatiebontmutsen, nertsen, sjaals en hoedjes

Los 9252

Doos met porseleinen en kunststof beelden, poppenserviesjes, pop en mandje ...[more]

Los 9255

Oude Willcox & Gibbs naaimachine in houten kist, zaanse klok in noten kast 63 cm hoog en koperen penkandelaar 62 cm hoog ...[more]

Los 9257

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Indonesie ...[more]

Los 9258

7 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Europa

Los 9259

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Frankrijk

Los 9260

Doos met diverse maten damast kleedjes en spreien

Los 9261

Verzameling postzegels Wereld, meest gestempeld en  insteekalbums met postzegels ...[more]

Los 9262

Los 9264

Doos met religieuze artikelen waaronder 19e eeuwse ivoren corpus, medaillons, crucifixen, bronzen plaquette en wanddecoraties ...[more]

Los 9265

Doos met antiek tin, blik en trouw/doopbus

Los 9266

Doos lego b.u. 4 dozen nr. 850, 851, 854, 856, niet gecontroleerd en gesorteerd

Los 9267

Doos met tin, koperwerk, houten tabakspot, plate en ovaal aardewerken dienblaadje in metalen montuur ...[more]

Los 9269

Doos met ruitjeskristallen bowlkom met deksel, 2 karaffen, gembercoupe, 12 messenleggers en glazen object ...[more]

Los 9270

Los 9271

Doos divers w.o. kloosterbel,  cloisonne vaas, gemberpotjes, kaarsenkroontje etc. ...[more]

Los 9272

Doos met diverse schilderijen, gravures, litho's en foto's

Los 9273

Doos met geemailleerde tulband, vergiet, flessen wijn, wit metalen 5-lichts kandelaar etc

Los 9274

Koop van 12 wanddecoraties waaronder tekeningen, aquarellen en litho's

Los 9275

4 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Groot Brittannie

Los 9276

15 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Nederland

Los 9277

Los 9278

Doos met divers porselein en aardewerk

Los 9279

2 dozen met klassieke porseleinen beeldjes, beeldengroepjes en bloemstukjes waaronder Royal Albert

Los 9280

Grote koop divers bijou onedel, ca. 16 kilogram

Los 9281

Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's

Los 9283

Los 9285

Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm

Los 9286

Doos divers met tin en glazen siertablet met mythologische voorstelling

Los 9287

Doos met diverse geslepen kristallen glazen en karaf

Los 9290

Los 9291

Los 9292

Los 9293

Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire

Los 9294

Doos met Oosters koperwerk en messing objecten

Los 9295

Los 9296

Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol

Los 9297

Los 9298

2 dozen met verzameling kunststof en porseleinen olifanten

Los 9301

Los 9302

Doos met ruitjeskristallen schotels en schalen

Los 9304

Doos met antieke tinnen schotels, kandelaren, maatkannen etc

  • 584 Los(e)