Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
Kategorie
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen
- Liste
- Galerie
-
2845 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.,
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o., 1930; 1100 ...[more]
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de collectie van een heer van stand; map250 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.;
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.; gesign. ; 2100 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.;
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.; gesign. r.o., 1912; 1250 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort; ets; 19 x 10 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.;
Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.; ongesigneerd; 280 ...[more]
Georg Rueter (1875-1966)Portret van een jonge vrouw; houtskool en krijt; 55 x 45 cm.; gesign. r.
Georg Rueter (1875-1966)Portret van een jonge vrouw; houtskool en krijt; 55 x 45 cm.; gesign. r.o., 1918; Uit de collectie van een heer van stand;...
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Madonna met kind; gouache; 27 x 20 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Quirijn van Tiel (1900-1967)Marskramer; inkttekening; 27 x 17 cm.; gesign. l.o., '32; 1200 ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959)Duinlandschap / Vrouwelijk naakt; ets; 27 x 33 cm.; gesign. r.o., épreuve d'
Jan Wiegers (1893-1959)Duinlandschap / Vrouwelijk naakt; ets; 27 x 33 cm.; gesign. r.o., épreuve d'artiste 2e en houtsnede, gesigneerd met stempel...
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign.
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Paard, staand naar links; ets; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee extra exemplaren., 1966; 28 litho's; 60 x 45 cm.; ...
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905;
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905; 1120 ...[more]
Gesigneerd LCvHMan te paard; inkt en aquarel; 22 x 27 cm.; 180 ...[more]
Henk Henriët (1903-1945)Zeven diverse tekeningen waarvan één ingelijst; zeven tekeningen; 35 x 25
Henk Henriët (1903-1945)Zeven diverse tekeningen waarvan één ingelijst; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.; deels gesigneerd; Tom Lenders...
Henk Henriët (1903-1945)Vijf diverse tekeningen; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.;
Henk Henriët (1903-1945)Vijf diverse tekeningen; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.; deels gesigneerd; Tom Lenders, Amsterdam; map300 .....
Isidore van Mens (1890-1985)Zeven diverse etsen; zeven diverse etsen; 15 x 10 cm. - 45 x 35 cm.;
Isidore van Mens (1890-1985)Zeven diverse etsen; zeven diverse etsen; 15 x 10 cm. - 45 x 35 cm.; ds450 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Boerderij; aquarel; 20 x 28 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Waterval bij Zurich; litho; 26 x 35 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Nola Hatterman (1899-1984)Portret van Elisabeth de Nijs; houtskool; 55 x 46 cm.; gesign. l.o., te
Nola Hatterman (1899-1984)Portret van Elisabeth de Nijs; houtskool; 55 x 46 cm.; gesign. l.o., te dateren ca. 1930. Elisabeth de Nijs was getrouwd...
Nola Hatterman (1899-1984)Bomen; litho; 31 x 40 cm.; gesign. r.o., '30, 7/25; 1500 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55 x 45 cm.; gesigneerd r.o., '27; 1400 ...[more]
Hollandse school, ca. 1900'Vlashoopen'; doek; 35 x 52 cm.; ongesigneerd; 1200 ...[more]
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)'De eenogige'; tekening; 28 x 32 cm.; gesign. l.b.80 ...[more]
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.;
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.; 21800 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign.
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Edzard Willem Koning (1869-1954)Geitje en kip; ; board; 12 x 18 cm.; monogram r.o.; 1200 ...[more]
Diverse grafiek, tekeningen en glas-in-loodds100 ...[more]
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120 ...[more]
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.,
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o., 1911; 1200 ...[more]
Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ;
Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ; gravure; 24 x 17 cm.; 180 ...[more]
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.;
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.; gesign. r.b.; 1250 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Boeren op het land bij hooischelven; doek; 30 x 38 cm.; 1120 ...[more]
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100 ...[more]
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.Advocaat; board; 27 x 35 cm.; 180 ...[more]
Ids Wiersma (1878-1965)Drie diverse aquarellen en drie diverse etsen; ds300 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33 cm.; gesign. l.o., 1927; 1100 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Drie etsen, hierbij een ets door G.J. Staller; 4200 ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd ; 1100 ...[more]
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met initialen r.o.; 1100 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuwMan met strohoed; doek; 36 x 30 cm.; ; 1200 ...[more]
Louis Icart (1888-1950)'Vitesse'; kleurenets; 38 x 63 cm.; gesign. r.o., E. 167; 1600 ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.;
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.; 1120 ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt:
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48; 1300 ...
Alphons Vermeir (1905-1994)Stadsgezicht; doek; 50 x 65 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwHavengezicht; doek; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Indonesisch landschap; pastel; 40 x 47 cm.; gesign. l.o., 1918; 1200 ...[more]
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van d...
Arthur Eland (1884-1948)Vrouw langs een pad; aquarel; 34 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Han Snel (1925-1998)Indonesisch landschap; doek; 17 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.;
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
-
2845 Los(e)/Seite