- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Massenlose anzeigen
2845 Los(e)/Seite
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel; oostindische inkt op papier; 42 x 29 cm.; gesign. r.o., '87;
Ronald Noorman (geb. 1951)Zonder titel; houtskool en gewassen inkt; 23 x 30 cm.; 2003; Herkomst:
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220 ...[more]
Jan Schlechter (1922-2009)Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.; aquarel; 16 x
Kors van Bennekom, vijf foto's en één foto, onbekende fotograaf; zesmaal foto; 6200 ...[more]
Cor Jaring (1936-2013)Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van
Fedde de Jong (1915-1977)Landschap; aquarel; 47 x 72 cm.; gesign. r.o.; ; [1]120 ...[more]
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.;
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.; gesign.; 3180 ...[more]
Fijnhouten commode, Transitie,met gecontourneerd grijs marmeren blad. In het gebogen front drie
Engeland, mahoniehouten ovale coulissetafel, 19e eeuw,Op vier gedraaide en geribde balustervormige
Mahoniehouten collectioneurskast, 19e eeuw,met op de kap en in het front vele laden, deuren en
Satijnhouten secrétaire en abattant, Louis XVI,met in het front lade, twee deuren en openslaande
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Empire,met zwart marmeren blad. In het front lade, twee deuren
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op kolompoot met driesprant; diam. 77
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op kolompoot met driesprant; diam. 77 en h. 72 cm.; [1]1400 ...[more]
Mahoniehouten topbureau, Louis XVI, 18e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met kuif waaronder
Mahoniehouten kast, Japonisme, eind 19e eeuw,uit de werkplaats van Gabriël Viardot, Parijs. Met open
Eikenhouten commode, Louis XVI,met in het front vier laden. Het geheel versierd met snijwerk van o.
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met wit marmeren blad. Op drie kolompoten met driesprant; diam. 73
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met wit marmeren blad. Op drie kolompoten met driesprant; diam. 73 en h. 73 cm.; [1]3000 ...[more]
Mahoniehouten ovale coulissetafel, 19e eeuw,op driehoekige kolompoot met driesprant. Met vier
Zwart gelakt houten ladenkast, 'semainier', 19e eeuw,met in het gebogen front zeven laden. Het
Mahoniehouten kast, Biedermeijer, 19e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen. Het
Mahoniehouten trumeau, 19e eeuw,met zwart marmeren blad waaronder een lade. In het front twee
Mahoniehouten secrétaire en abattant én -commode, Empire,De secrétaire met zwart marmeren blad. In
Mahoniehouten ronde tafel, 19 eeuw,met driekantige holgebogen kolom en gestoken dolfijnkoppen. Op
Notenhouten kist, 19e eeuw,met in het front en zijden kussenvormige panelen; br. 114, h. 68 en d. 46
Notenhouten kist, 19e eeuw,met in het front en zijden kussenvormige panelen; br. 114, h. 68 en d. 46 cm.; 1800 ...[more]
Mahoniehouten secretaire en abattant, Louis XVI, eind 18e eeuw,met messing hekwerk waaronder een
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op vijf kolompoten met stervormig
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op vijf kolompoten met stervormig vijfsprant; diam. 98 en h. 77 cm.; [1]6000 ...[more]
Grenenhouten linnenkastmet onder de rechte kap twee deuren. Het geheel versierd met faux-bamboe
Rozenhouten boekenkast, 19e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren waarin ruiten. De
Eikenhouten bolpoottafel in Renaissance-stijl,met twee uittrekbladen. Op vier, door H-regel,
Mahoniehouten trumeau, Empire.De opzet met gestoken, zwart en verguld laqué houten mythische wezens.
Rozen- en palissanderhouten buffet, Louis XVI, eind 18e eeuw,met bruin/rood marmeren blad. In het
Rozenhouten bureau-plat in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met bruin lederen blad, drie laden en drie
Grenenhouten bureau-boekenkastin twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren, ieder met ruit.
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,met in het front vier panelen. Op slofpoten. (Deksel def.); br.
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,met in het front vier panelen. Op slofpoten. (Deksel def.); br. 141, h. 78 en d. 72 cm.; [1]120 ...[more]
Eikenhouten schakel-boekenkast, naar Globe Wernicke, vroeg 20e eeuw,met zes segmenten, waarvan
Eikenhouten kast, 19de eeuw,met oudere onderdelen. In het front twee deuren met panelen in raamwerk.
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen; br. 139, h. 99
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen; br. 139, h. 99 en d. 61 cm; 1300 ...[more]
Eikenhouten schildersezel, ca. 1900Herkomst: Uit de collectie van een heer van stand, volgens
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide poten. Met één tussenblad
Oostenrijk, notenhouten schrijfkabinet, Barok, mid 18e eeuw,in twee verdelingen. De dubbelgebogen
Grijs gelakt grenenhouten hoekkastin twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder
Zwart laqué houten secrétaire en abattant in Louis XVI-stijl,met zwart geaderd marmeren blad. In het
Rozenhouten damesschrijfbureau, Louis XV,met twee deuren, laatje en openslaande schrijfklep,
2845 Los(e)/Seite