Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
Kategorie
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen
- Liste
- Galerie
-
2845 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26;
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26; 1400 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de achterzijde; 1100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.;
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.; gesign. r.o., verso titel; 1400 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Indonesisch boslandschap; maroufle; 28 x 19 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1120 ...[more]
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal gesign. ; 2100 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]300 ...[more]
Naar ArntzeniusPubliek in een winkelstraat; board; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]300 ...[more]
Jan Larij, berglandschapHierbij Fouquet, gravure van de Beurs, ca. 1760; 2100 ...[more]
Joseph Caron (1866-1944)Beekje bij een huis; doek; 60 x 40 cm.; gesign. l.o.; 1250 ...[more]
W.A. van der Salm (20e eeuw)Winters polderlandschap. Hierbij onbekende kunstenaar, winters landschap.; tweemaal paneel; 30 x 40 cm.; 2100 ...[mor...
Gesigneerd J. AltinkBerkenbomen langs een zandpad; doek, niet ingelijst; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven; doek; 45 x 45 cm.; gesign.; 1300 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges',
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges', 1951.; vier litho's; 25 x 21 cm.; 4400 ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)Dorpsgezicht met kerktoren; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180 ...[more]
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...[more]
Gesigneerd DelannoyTerras bij een huis; gouache; 47 x 65 cm.; 1100 ...[more]
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; ; 1300 ...[more]
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200 ...[more]
Kristian Mohl-Hansen (1876-1962)Stadsgezicht; doek; 35 x 63 cm.; gesign. r.o., '46; 1200 ...[more]
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.;
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937; 1300 ...[more]
Gesigneerd R.J. HaittezVolendammer visser en vrouw; maroufle; 31 x 45 cm.; 1100 ...[more]
Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.;
Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.; gesign. r.o., '85, ; [1]200 ...[more]
Japan, houtsnede, P.J. Apol, inkttekening en Bali, gouache3100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd; aquarel; 45 x 60 cm.; 1200 ...[more]
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100 ...[more]
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)Schepen in de haven; doek; 30 x 43 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38 cm.; 1200 ...[more]
René Deydier (1882-1942)Liggend naakt; doek; 55 x 74 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ;
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ; 1200 ...[more]
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.;
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Verhaege (20e eeuw)Vissersboten; aquarel en pastel; 1120 ...[more]
Dirk Meelis (1872-1958)Boerenerf; maroufle; 56 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.;
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.; gesign. l.o.; 2200 ...[more]
Hans Verhoef (1932-2010)Kevers; doek; 33 x 65 cm.; gesign. m.o., 1980; 1800 ...[more]
Naar Rembrandt, 18e/19e eeuwZelfportret met hond; doek; 38 x 30 cm.; [1]200 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.;
Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vier diverse werken; doek en paneel; 30 x 40 cm. - 20 x 30 cm.;
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vier diverse werken; doek en paneel; 30 x 40 cm. - 20 x 30 cm.; gesign. ; 4500 ...[more]
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)Stilleven; doek, ; 60 x 50 cm.; gesign. r.o., ; [1]250 ...[more]
Hendrik IJkelenstam (1897-1993)Stilleven; board; 50 x 38 cm.; gesign. r.o., 1930; 1200 ...[more]
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100 ...[more]
August Aué (1866-1930)Parkgezicht; board; 33 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1180 ...[more]
John van Deventer (1903-1952)Stadsgezicht Amsterdam; doek, beschadigd; 70 x 10 cm.; gesign. r.o.,
John van Deventer (1903-1952)Stadsgezicht Amsterdam; doek, beschadigd; 70 x 10 cm.; gesign. r.o., 1951; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 11...
Gesigneerd linksonder, 20e eeuwStadsgezicht Parijs; doek; 42 x 53 cm.; 1200 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45 cm.; gesign.; 3350 ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Naar M.C. EscherCastrovalva / Andere wereld; tweemaal druk; ca. 60 x 50 cm.; uitgegeven door de M.C.
Naar M.C. EscherCastrovalva / Andere wereld; tweemaal druk; ca. 60 x 50 cm.; uitgegeven door de M.C. Escher Foundation; 2250 ...[more]
Diverse schilderijenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100 ...[more]
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Bloemen in een vaas; doek; 80 x 60 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst:
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno,
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
-
2845 Los(e)/Seite