- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Massenlose anzeigen
2845 Los(e)/Seite
Ernst Vijlbrief (1934-2010)Twee werken op papier en een schilderij; tweemaal stift papier; 31 x 48
Henri Plaat (geb. 1936)"Amorgos'. Hierbij onbekende kunstenaar, aquarel, figuren; aquarel; 20 x 13
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200 ...[more]
Jörg Remé (geb. 1941)Zonder titel; doek; 60 x 45 cm.; gesign. r.o., '70; Uit een Amsterdamse privé
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300 ...[more]
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; inkttekening; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., 1961; 1100 ...[more]
Mark Brusse (geb. 1937)'Tokoname smoke'; terracotta; h. 19 cm.; gesign. onderzijde 1989 en annotatie
Ansuya Blom (geb. 1956)'De beer toen ze jong was'; gemengde techniek op papier; 69 x 99 cm.;
Jaap Hillenius (1934-1999)'Veronica'; doek; 50 x 50 cm.; gesign. l.o., 1997; Uit een Amsterdamse
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1400 ...[more]
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel; litho; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., '67; 1120 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Zonder titel; litho; 46 x 50 cm.; gesign. r.o., 20/100; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Sel'; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.b., '90-'93, tentoonstelling:
Tobias Baanders (geb. 1946)'Bultrug met huis'; doek; 25 x 30 cm.; gemonn. r.o., '77; 1500 ...[more]
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Twee etsen, samen ingelijst; tweemaal ets; ca. 32 x 40 cm.; gesign.,
Jaap Wagemaker (1906-1972)Zonder titel; gemengde techniek op board; 35 x 30 cm.; gesign. r.o., verso
Jan Cremer (geb. 1940)Twee zeefdrukken; tweemaal zeefdruk; 120 x 75 cm.; gesign; 2300 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200 ...[more]
Andrez (André Zentveld geb. 1933)Zonder titel; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '98; 1120 ...[more]
Anneke van Brussel (geb. 1949)Stilleven met schelpen, een slak en een bel; paneel; 26 x 26 cm.;
Frans de Haas (1934-2007)'Plein-air schilder'; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '75. Herkomst:
Kees Verweij (1900-1995)Twee stillevens. Hierbij stilleven door B. van den Eerenbeemt.; tweemaal
Karel Appel (1921-2006)Compositie met figuren; litho; 80 x 60 cm.; gesign r.o. EA; 1300 ...[more]
Jan Meijer (1927-1995)'Oasis Spontanée' (drie werken uit deze serie); driemaal olieverf op doek op
Jan Meijer (1927-1995)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/61; Uit de collectie
Jan Meijer (1927-1995)'Souvenir Dogan'; doek (beschadigd); 100 x 50 cm.; gesign. l.b., 1/'62; Uit de
Jan Meijer (1927-1995)'Portrait du critique d'art'; doek (beschadigd); 102 x 80 cm.; gesign. l.o.,
Jan Meijer (1927-1995)'Socrate, le dernier souffle'; serie van 12 litho's (carborundum) in map; 90 x
Gérard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie; board; 48 x 38 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's; 30 x 25 cm.; vier litho's gesign. en
Wim Kersten (1908-1974)Stilleven met schelpen; doek; 66 x 79 cm.; gesign. l.o., verso signatuur en
Salvador Dali (1904-1989)Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.; ets; 35 x 25
Arie van Selm (geb. 1940)'Red outlines'; doek; 88 x 101 cm.; gesign. verso, 9904-06; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Quell; ; doek; 60 x 64 cm.; gesign. l.o., 1990; Uit de collectie van
Jürgen Partenheimer (geb. 1947)Das betrieden des Verlangens; balpen op papier; 21 x 27 cm.;
Piero Manzoni (1933-1963)'Main droite - main gauche'; lithografische afdruk van een vergrote foto;
Günther Förg (1952-2013)Zonder titel; acrylverf en koper op board; 45 x 45 x 2 cm.; verso gesign.
Shlomo Koren (1932-2013)Brug; brons, bestaande uit twee delen; 19 x 48 x 11 cm.; gesign. met
Klaas Gubbels (geb. 1934)'De Spin'; doek; 34,5 x 40,5 cm.; verso gesign., '94; Uit de collectie
Carel Visser (1928-2015)Zonder titel; gelast ijzer, zwart gelakt; 40 x 12 x 18 cm.; ongesigneerd;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 54 x 42 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Parade,
Willi Kopf (geb. 1949)Zonder titel; ballpoint op papier; 22 x 31 cm.; verso gesign. O.T. KULI.
Meret Oppenheim (1913-1985)Eekhoorn ('L'ecureuil'), 1969; glas, schuimplastic en bont; h. 25 cm.;
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van Otto Schaap; 1400 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992;
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992; Uit de collectie van Otto Schaap; 1600 ...[more]
Merijn Bolink (geb. 1967)Zonder titel (schoen); leren schoen en leer op board (2 delen); 34 x 16 x
Aat Veldhoen (1934-2018)De schilder met zijn vrouw; olieverf op karton; 45 x 43 cm.; gesign. l.b.,
Monali Meher (geb. 1969)'My wrapped brushstrokes'; met wol ingepakte verfkwasten; l. 29 cm.;
Julia Bornefeld (geb. 1963)Zonder titel; gemengde techniek op doek op papier; 22 x 25 cm.; verso
2845 Los(e)/Seite