834 Los(e)/Seite
Odeurflacon met gouden montuur, scharnier defect
Odeurflacon met gouden montuur, enkele chips van het glas.
Odeurflacon op voet met gouden montuur, stopje manco.
Odeurflacon op voet met gouden montuur.
Divers Nederlandse valuta, waaronder: Willem III 5 cent, Zilverbon 1 Gulden 1938 en een biljet van 1
Divers Nederlandse valuta, waaronder: Willem III 5 cent, Zilverbon 1 Gulden 1938 en een biljet van 1 Gulden 1943.
Divers zilver en verzilverd. Totaalgewicht: 1330 g.
Verscheidenheid aan sieraden, waaronder polshorloges en zilverwerk.
Divers Djokja w.o. servethouder, toiletdoosje, cocktailvorkjes en theeduim. Toegevoegd gesneden
Divers Djokja w.o. servethouder, toiletdoosje, cocktailvorkjes en theeduim. Toegevoegd gesneden houten kistje.
Zilveren tafeldoos, Engels gekeurd. Totaalgewicht: 249 g. HxBxD: 4 x 11 x 8.5 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder: Jugendstil glazen inktpot met metalen montuur.
Friese staartklok. H: 130 cm.
Friese staartklok. H: 130 cm.
Bronzen beeld van een dansende faun. H: 42 cm.
Wandkastje met twee lades in Art Deco stijl. HxBxD: 66.5 x 70 x 52 cm.
Drie diverse schemerlampen in hout, messing en albast.
Metalen sidetable met marmeren blad. HxBxD: 73 x 165 x 45 cm.
Handgeknoopt tapijt 'Iran'. LxB: 268 x 171 cm.
Zilveren miniatuur theekomfoor. Gewicht: 26.1 g.
Zilveren miniatuur theeketel, Hollands gekeurd. Gewicht: 46 g.
Odeurflacon met gouden montuur.
Odeurflacon van glas op voet met gouden montuur, stopje manco.
Odeurflacon van Boheems glaskristal met florale beschildering in bietenrood met zilveren montuur,
Odeurflacon van Boheems glaskristal met florale beschildering in bietenrood met zilveren montuur, stopje en scharnierpen manco.
Schildpad theekistje ingelegd met parelmoer, sleutel manco. HxBxD: 8 x 11.5 x 7.5 cm.
Vijf zilveren miniaturen, waaronder: 'Kandelaber'. Gewicht: 87.1 g.
Dienblad, Duitsland, 830 gemerkt. Gewicht: 316 g. D: 26 cm.
Zilveren miniatuur 'Koninklijk rijtuig met zesspan', Hollands gekeurd. Gewicht: 120.2 g. L: 17 cm.
Odeurflacon met gouden montuur 'Reptielen leer', stopje manco.
Odeurflacon met gouden montuur, stopje manco.
Odeurflacon met gouden montuur en spiraalvormige gravering.
Zilveren cocktailshaker, Engels gekeurd. Gewicht: 527.6 g. H: 23.5 cm.
Theekistje van rozenhout, Holland, Lodewijk de XVI , c.a. 1790. HxBxD: 10.5 x 12 x 9.5 cm.
Vierdelig zilveren theeservies met parelrand, Hollands gekeurd. Gewicht: 904 g.
Zilveren saladecouvert enkel filet, Hollands gekeurd. Gewicht: 199 g.
15 Zilveren '5 Francs' munten, Frankrijk periode 1831-1875. Gewicht: 371.9 g.
Gegraveerde koperen tabaksdoos met afbeelding van de Hollandse leeuw die een lam beschermt met 7
15 Zilveren '5 Francs' munten, België periode 1848-1874. Gewicht: 374 g.
Miniatuur van een sierlijke dame in koperen omlijsting, 19e eeuw.
Twee zilveren naaldenkokers en een lodereindoosje. Gewicht: 36.g.
Zilveren kopje met siergravering, monogram en licht vergulde binnenkant. Gewicht: 106 g.
Zilveren roomstelletje en zilveren vaasje met metalen binnenvoet, alle Hollands gekeurd. Totaalgewicht: 323.4 g.
Odeurflacon met gouden montuur en initialen, stopje manco.
Odeurflacon van gefacetteerd glas, met gouden montuur en parelrand.
Set van zes Sterling zilveren bakjes. Gewicht: 102 g.
Ivoren sculptuur van Maria, Goa Portugees koloniaal, ca. 1700. H: 8 cm.
Odeurflacon met gouden montuur in lederen foudraal, stopje manco.
Zilveren poederdoos. Gewicht: 122 g.
Divers gesneden ivoor, waaronder: naaldenkoker en pijpekop in de vorm van een bebaarde heer.
Benen kralen in de vorm van doodskopjes, 14 stuks. HxB: 1.2 x 1 cm.
Odeurflacon met gouden montuur in lederen foudraal.
Zilveren bloemenvaas, Hollands gekeurd. Gewicht: 308 g. H: 14.3 cm.
Zilveren messenleggers, Hollands gekeurd, 11 stuks. Gewicht: 174 g.
834 Los(e)/Seite