Keine Abbildung
Auktion beendet
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 0,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 0,00%

Ort der Versteigerung

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Fine Art & Antiques (834)
Filter entfernen
834 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 834 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Drie diverse porseleinen kaststelvazen en drie diverse deksels, met blauw decor van krijgers en zotjes, China 19e eeuw, met defecten. H: 26 cm.

Twee export porseleinen borden met 'Shou-teken', China 19e eeuw. Toegevoegd keramieken bord Petrus Regout decor 'Paddyhalm'. D: 21 en 25 cm.

Vijf stuks divers waaronder: porseleinen blanc de Chine beeldje 'Guanyin' en aardewerken kruik met polychroom decor van flora en fauna, Japan 20e...

Twee zijden weefsels: één met decor van bloemen en één met een gedicht over de lente, China c.a. 1930. HxB: 51 x 20 cm en 103 x 40 cm.

Divers Aziatica waaronder: kom Kanton China 19e eeuw, vaasje met blauw decor van een vliegend paard China 17e eeuw, twee emaille theekopjes Kanto...

Loading...Loading...
  • 834 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose