834 Los(e)/Seite
Drie diverse porseleinen kaststelvazen en drie diverse deksels, met blauw decor van krijgers en
Drie diverse porseleinen kaststelvazen en drie diverse deksels, met blauw decor van krijgers en zotjes, China 19e eeuw, met defecten. H: 26 cm.
Porseleinen gemberpot, gemerkt met vier karaktermerk, China laat 20e eeuw, deksel manco. H: 26 cm.
Stel porseleinen bekervazen, met blauw decor van krijgers en zotjes, China 19e eeuw. H: 26 cm.
Twee porseleinen beelden met een Chinese vrouw, 'Geniet van het voorjaar' en 'Een goede verkoop'.
Porseleinen bord met blauw floraal decor, China Qianlong. D: 28.5 cm.
Porseleinen kop en schotel, gemerkt met vier karaktermerk, China ca. 1900. D: 10.5 cm.
Yixing geglazuurde dekselpot. H: 16.5 cm.
Twee export porseleinen borden met 'Shou-teken', China 19e eeuw. Toegevoegd keramieken bord Petrus
Twee export porseleinen borden met 'Shou-teken', China 19e eeuw. Toegevoegd keramieken bord Petrus Regout decor 'Paddyhalm'. D: 21 en 25 cm.
Porseleinen wierrookvat, bestaande uit losse delen. H: 30 cm.
Divers porselein, waaronder theekopjes met blauw decor op wit en 9 Imari borden.
Zes schotels uit o.a. Japan en Perzië.
21 Borden en schotels, voornamelijk Japan.
Vijf stuks divers waaronder: porseleinen blanc de Chine beeldje 'Guanyin' en aardewerken kruik met
Porseleinen gemberpot, China omstreeks 1900, deksel defect. H: 24 cm.
Paar steengoed 'Krijger' vazen, China 19e eeuw, één met defect. H: 26 cm.
Twee vazen, pot en dekseldoos, China en Japan.
Driedelig kaststel met groen landschapsdecor, Japan. H: 30.5 cm.
Aardewerken Satsuma gemberpot op houten voet, Japan 19e eeuw. H: 27 cm.
Vijf porseleinen borden met blauw landelijk decor, China 18e eeuw, met defecten. D: 23 cm.
Cloisonné schaal op gestoken houten voet, China c.a. 1900. D: 25 cm.
Twee houtgesneden sculpturen, figuraal fantasiemodel, Bali 20e eeuw. L: 51 cm.
Zes divers polychroom porselein waaronder vooraadpotten.
Vijf divers ingelijst, waaronder een aquarel 'berglandschap', China en Japan.
Scroll 'Wajangpoppen'. HxB: 140 x 40 cm.
Divers gebruiksgoed, waaronder porselein en kristal.
Zeven divers gesneden houten scuplturen.
Porseleinen vaas met polychroom floraal decor, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 35 cm.
Vier diverse porseleinen borden met blauw decor, waaronder China Wanli, met defecten.
Twee Imari vazen Japan, bord met geschulpte rand en een bordje, China.
Porseleinen borden: vier Imari, vijf diepe famille rose, één Lowestoft en één Imari schotel, alle
Porseleinen borden: vier Imari, vijf diepe famille rose, één Lowestoft en één Imari schotel, alle China Qianlong.
Vier divers porseleinen borden/schoteltjes, China Qianlong 18e eeuw.
Divers steengoed: twee grote en zes kleine vazen in aardtinten en wit.
Divers gebruiksgoed, waaronder Jugendstil tafelschuier.
Divers Aziatica, waaronder: craquelé steengoed vaasjes, houten sculptuur en porseleinen borden.
18 Borden voornamelijk uit China, Kanton.
Twee zijden weefsels: één met decor van bloemen en één met een gedicht over de lente, China c.a.
Twee zijden weefsels: één met decor van bloemen en één met een gedicht over de lente, China c.a. 1930. HxB: 51 x 20 cm en 103 x 40 cm.
Porseleinen theeservies, 19e eeuw. Toegevoegd glazen schalen, met defecten.
Divers Aziatica waaronder: kom Kanton China 19e eeuw, vaasje met blauw decor van een vliegend
Geelkoperen kom, Indonesië. D: 27.5 cm.
Diep porseleinen bord met blauw decor 'Huis aan het water', China Qianlong. D: 23 cm.
Yixing theepot met polychroom decor van vlinder en vleermuis. HxL: 10.5 x 17 cm.
Porseleinen vaasje met groen fond. H: 22.5 cm
Yixing theepot met floraal decor. HxL: 9 x 20 cm.
Twee beeldjes, waaronder een ivoren figuur uit Japan, met defect.
Porseleinen vaas met decor van paarden en bloemen, China Wanli, hals manco. H: 17.5 cm.
Twee ivoren netsukés en een ivoren okimono, Japan c.a. 1930, met defecten.
Porseleinen bordje met blauw floraal decor met waaiers, China Wanli ca. 1620. D: 21.5 cm.
Set van zes porseleinen achthoekige kop en schotels, China ca. 1900.
Vijf diverse porseleinen borden, China en Japan, 18e-19e eeuw.
Divers porselein, China 18e - 20e eeuw.
Vier diverse porseleinen borden, waaronder Chinees Imari met defecten.
Divers Aziatica waaronder: bronzen censer en metalen deurhengsel met gouden draak.
Drie celadon vazen: twee craquelé en één met decor van lotusbloemen.
Houten sculptuur 'Guanyin' op basement, China 19e eeuw. H: 22 cm.
Stel gesneden houten boekensteunen 'Vogel met maiskolf'. HxB: 21 x 15 cm.
Set van vijf porseleinen kop en schotels met blauw floraal decor, Worchester 18e eeuw, één schotel
Set van vijf porseleinen kop en schotels met blauw floraal decor, Worchester 18e eeuw, één schotel gelijmd.
Vier porseleinen Imari schoteltjes met vijf kommetjes, China. Toegevoegd vijf porseleinen kommetjes in blauw wit.
Twee schilderingen op papier, India. HxB: 13 x 6.5 cm.
Roodstenen sakéfles met decor van bloesemtakken, karakters en geometrie, met defect. H: 26 cm.
834 Los(e)/Seite