834 Los(e)/Seite
Porseleinen dekseldoos. HxD: 10.5 x 20 cm.
Divers porselein en steengoed met blauw decor.
Porseleinen vaas met landschapsdecor, China 20e eeuw. H: 27 cm.
Drie porseleinen borden, diep model met verhoogd centrum en blauw landelijk decor, met defecten.
Drie porseleinen borden, diep model met verhoogd centrum en blauw landelijk decor, met defecten. D: 23 cm.
Ivoor gesneden sculptuur voorstellende een berglandschap op houten basement. H: 23 cm.
Porseleinen theepot met decor van draken, China. HxL: 13.5 x 20 cm.
Bewerkte parelmoeren schelp met decor van een fenix in gesneden houten standaard met floraal
Bewerkte parelmoeren schelp met decor van een fenix in gesneden houten standaard met floraal decor. H: 23.5 cm.
Yixing theepot met polychroom decor. H: 20 cm.
Celadon vaasje 'Landelijk decor met berghert', China 20e eeuw. H: 13 cm.
Yixing theepot in de vorm van een pompoen. HxL: 10 x 22 cm.
Vier porseleinen borden met decor van vogels en planten, twee met defecten, China 19e eeuw. D: 22
Vier porseleinen borden met decor van vogels en planten, twee met defecten, China 19e eeuw. D: 22 cm.
Vijf stuks divers Aziatica, waaronder een porseleinen dekseldoos.
Porseleinen Imari bord, Japan Arita circa 1700. D: 25 cm.
Gesneden houten sculptuur van een Chinese wijze heer, op coromandelhouten basement. H: 23 cm.
Porseleinen kalebasvaas, blauw wit met geometrisch decor en medaillons van draken. Toegevoegd
Porseleinen kalebasvaas, blauw wit met geometrisch decor en medaillons van draken. Toegevoegd spekstenen stempel en dito doosje. H: 30 cm.
Divers steengoed met blauw decor.
Twee voedselmanden van divers materiaal, met decor van bloemen en vogels, China. H: 40 cm.
Vijfdelig porseleinen kaststel, famille rose decor van draken en prunissen, met defecten. H: 26 en
Vijfdelig porseleinen kaststel, famille rose decor van draken en prunissen, met defecten. H: 26 en 21.5 cm.
Porseleinen schaal met blauw decor van draken, rand gechipt. D: 16 cm.
Porseleinen bordje met polychroom decor van lange lijs en zotje, China Qianlong 18e eeuw. D: 22.5
Porseleinen bordje met polychroom decor van lange lijs en zotje, China Qianlong 18e eeuw. D: 22.5 cm.
Zes porseleinen condimentschaaltjes, China Qing, c.a. 1890. HxBXD: 3 x 15 x 10 cm.
Geelkoperen ghendi, Indonesië. H: 25 cm.
Porseleinen bonbonschaaltje met zilveren hengsel. D: 12.5 cm.
Twaalf divers Djokja, waaronder: tabaks- en Sirihdoosjes. Totaalgewicht: 1320 g.
Divers porseleinen gebruiksgoed, China 19e eeuw, 13 stuks.
Porseleinen kom, China ca. 1900, met defecten. D: 24.5 cm
Gevlochten mand met porseleinen reis theeservies.
Drie diverse porseleinen deksels met defecten.
Cloisonné vaas en houten hocker, c.a. 1900. H: 81 cm.
Mahoniehouten trumeau met grijsgeaderd marmeren blad en spiegel, Holland, Empire omstreeks 1810.
Mahoniehouten trumeau met grijsgeaderd marmeren blad en spiegel, Holland, Empire omstreeks 1810. HxBxD: 83 x 93 x 45 cm.
Twee porseleinen plaquettes met polychroom figuraal decor, China. HxB: 41 x 31 cm.
Porseleinen dekselpot met famille noir decor van een prunis en paradijsvogel, China ca. 1920,
Porseleinen dekselpot met famille noir decor van een prunis en paradijsvogel, China ca. 1920, bodem doorboord. H: 32 cm.
Twee wit lederen vintage Wassily lounge fauteuils, design Marcel Breuer.
Houten dressboy met broekenpers. H: 95 cm.
Bijzettafel in Art Deco stijl. HxB: 62 x 60 cm.
Empire mahoniehouten bank met stoffen bekleding en decor van hoorn des overvloeds. HxBxD: 87 x 204 x
Empire mahoniehouten bank met stoffen bekleding en decor van hoorn des overvloeds. HxBxD: 87 x 204 x 72 cm.
Smeedijzeren salontafel met glazen blad. HxBxD: 30 x 164 x 69.5 cm.
Bijzettafel in Art Deco stijl. HxD: 60.5 x 55 cm.
Handgeknoopt tapijt 'Gabbeh'. LxB: 306 x 204 cm.
Berber vloerkleed. LxB: 445 x 300 cm.
Theewagen, uitklapbaar model van 'Besway', jaren '50. HxBxD: 86 x 86 x 47 cm.
Porseleinen serviesdelen van 'Limoge' en 'Dresden'.
Mahoniehouten coulissentafel met vier stoelen. HxBxD: 72 x 120 x 100 cm.
Koperen olielamp met glazen kap in Tiffany stijl, te gebruiken op gas en elektriciteit. H: 51.5 cm.
Twee koperen steelpannetjes 'Metaux Ouvres Vesoul, Art et Cuisine' en vier verzilverde onderborden.
Schilderij olieverf op paneel 'Spelend kind in Hollands interieur', onduidelijk gesigneerd, Hollandse School 19e eeuw. HxB: 35 x 43 cm.
Schilderij op paneel 'Larense heide met herder en zijn schaapskudde'. J v.d. Hoop HxB: 19.5 x 29
Schilderij op paneel 'Larense heide met herder en zijn schaapskudde'. J v.d. Hoop HxB: 19.5 x 29 cm.
Halvemaantafeltje, Holland, Lodewijk XVI. HxBxD: 75 x 75 x 38 cm.
Houten sculptuur/kandelaar in de vorm van een dame in goud gekleed, met in haar hand een toorts.
Houten sculptuur/kandelaar in de vorm van een dame in goud gekleed, met in haar hand een toorts. H: 76 cm.
Divers w.o. een bestekkist met gemoest esdoorn, twee fotolijstjes en een zoutstrooier, alle met
Divers w.o. een bestekkist met gemoest esdoorn, twee fotolijstjes en een zoutstrooier, alle met defecten.
Gebronzeerde plaat met voorstelling van de Assyrische koning 'Ashurnasirpal II' jagend op een leeuw.
Gemengde techniek 'Portret van Koningin Wilhelmina', niet gesigneerd. HxB: 48 x 40 cm.
Afrikaans masker vermoedelijk uit Cameroon. H: 34 cm.
Bijzettafeltje met marmeren blad. HxBxD: 73 x 38 x 50 cm.
Houten tafelkist met deksel en sierbeschildering, 19e eeuw. HxBxD: 17 x 43 x 43 cm.
Drie porseleinen borden met blauw decor van een vis, China c.a. 1900. Toegevoegd porseleinen bord,
Drie porseleinen borden met blauw decor van een vis, China c.a. 1900. Toegevoegd porseleinen bord, Japan c.a. 1900.
Aquarel 'Evening on the Maas'. William G. WHITTINGTON HxB: 17.5 x 25.5 cm.
Tekening opgehoogd met kleur, 'Molens aan de waterkant'. Gabriël HxB: 33 x 50.5 cm.
Landschapstekening, opgehoogd met wit. HxB: 15 x 21 cm.
834 Los(e)/Seite