834 Los(e)/Seite
Schildpad tafeldoos met een set van 12 zilveren lepeltjes en bijpassend suikerschepje, Hollands
Schildpad tafeldoos met een set van 12 zilveren lepeltjes en bijpassend suikerschepje, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw.
Zilveren jardinière met blauwglazen binnenbak in Lodewijk XVI stijl, 1917. HxB: 8 x 25 cm.
Zilveren hanger met rond geslepen citrien, ca. 35 kt , Perzische stijl. Gewicht: 32 g.
Zilveren hanger met smaragdgeslepen amethyst van 42.8 kt, Perzische stijl. Gewicht: 41 g.
Zilveren hanger met ca. 34.8 kt smaragdgeslepen amethyst, Perzische stijl. Gewicht: 46.5 cm.
Zilveren hanger in hartvorm, centraal bezet met een ovaal geslepen amethyst van ca. 34.4 kt, Perzische stijl. Gewicht: 36.5 g.
Zilveren hanger met ca. 34.8 kt aquamarijn kleurige topaas, Perzische stijl. Gewicht: 28 g.
Friese staartklok, 19e eeuw. H: 125 cm. (excl. ornamenten)
Mahoniehouten banjobarometer Bofil Hastings, Engeland 19 e eeuw H: 97 cm.
Divers koperwerk, waaronder doofpot, melkkan en ketels.
Mazoutkachel omgebouwd naar gaskachel. HxBxD: 90 x 98 x 41 cm.
Mahoniehouten apothekerskast met jaloeziedeuren, Biedermeier. HxBxD: 230 x 144 x 51.5 cm.
Divers w.o. bord met spreuk, kopjes, kaststel, beeldje en pijp.
Diverse borden, Duitsland en Engeland, 12 stuks.
Divers, waaronder: blikken kistjes, olielampje en een kompas.
Drie haardstenen met reliëfvoorstelling, 17e-18e eeuw.
Gipsen reliëf 'In Museo Britannico Adservatus'. HxB: 28 x 66 cm.
Keramieken oud Vlaamse wierookbrander. H: 24 cm.
Houten schrijfkist met verborgen compartiment, 19e eeuw. HxBxD: 17 x 35 x 24 cm.
Hout gesneden sierstuk, polychroom met bloemen. HxB: 28 x 78 cm.
3 Diverse ijzers voor het maken van zijden bloemen, .
Porseleinen balustervaas met floraal decor, Frankrijk. H: 32.5 cm.
Een ware variëteit aan koperen gebruiksgoed.
Ijzeren lampenvoet en een houten sierstuk op sokkel. H: 172 en 118 cm.
Schilderij op doek 'Stadsgezicht' G. Bergsma HxB: 50 x 59 cm.
Koperen scheepskompashuis met peilglaasje. D: 34 cm.
Mahoniehouten kist met zwaluwstaarten. HxBxD: 17.5 x 81 x 31.5 cm.
Koperen hanglantaarn met groen glas. H: 41 cm.
Eikenhouten buffet zgn. cupboard. Engeland, gedateerd 1696. HxBxD: 144 x 140,5 x 56,5 cm.
Twee rotan luiermandjes en een houten dienblad met vlinders. L: 28, 40 en 37 cm.
Houten bijzettafeltje met notenhouten blad, omstreeks 1880. H: 73 cm.
Schilderij op doek 'Oud Hollands tafereel'. HxB: 38 x 27.5 cm.
Twee houten poppenstoeltjes, beide inklapbaar model.
Houten stoeltje, dito lessenaar en twee tinnen kandelabers.
Mahoniehouten miniatuur linnenkastje, 'Meesterstuk' uit de 19e eeuw. HxBxD: 66.5 x 44 x 16.5 cm.
Circustent 'Enesco', beweegbaar met licht en muziek, adaptor defect.
Waaier met gestoken benen montuur en decor van 'Eros en Psyche', 18e eeuw.
Achtdelig goudkleurg poppenmeubilair, gestoffeerd met bekleding met pastoraal decor, 19e eeuw.
Vouwwaaier met ivoren montuur, goud/groen bewerkt blad en opengewerkte pastorale scène.
Diverse rammelaars, waaronder: celluloid en met zilver.
Kantkloskussen met toebehoren.
Miniatuur kinderkamer met interieur van zilveren meubeltjes en andere objecten.
14 Diverse dierenbeeldjes, waaronder 9 van Beatrice Potter en 3 van Royal Copenhagen, enkele
14 Diverse dierenbeeldjes, waaronder 9 van Beatrice Potter en 3 van Royal Copenhagen, enkele kleine defecten.
'Schnipp - Schnapp J.W.S. & S. Bavaria' memo spel, rond 1900 met gebruikssporen.
Zwitsal babyverzorgingsproducten in metalen wandrekje, jaren '50. Toegevoegd handschoenendoos met
Zwitsal babyverzorgingsproducten in metalen wandrekje, jaren '50. Toegevoegd handschoenendoos met inhoud.
Houten poppenschommelstoel en dito groen loopwagentje.
Twee dokterstassen, drie koffertjes en een handtas.
Schildpadpop gekleed in een 'matrozenpakje' H: 65 cm.
Aardewerken poppenservies 'Melita'.
Divers speelgoed, waaronder: een blikken telefoon en kassa's.
Houten kistje met diverse inhoud, een compleet gevulde tapisserie doos en een rond koffertje.
Twee poppen, waarvan één unica, en een 'doos popje'.
Drie figurale 'brandertjes'. Toegevoegd zeven koperen miniaturen.
Porseleinen poppenserviesje 'chinoiserie' .
Verzameling poppenserviesgoed.
Hornby Meccano Engeland, blikken goederentreinset M1 spoorwijdte rails: recht: 4x13 & 28x26 cm,
Hornby Meccano Engeland, blikken goederentreinset M1 spoorwijdte rails: recht: 4x13 & 28x26 cm, bocht: 4x16 & 20x30 cm, kruising en wissels.
Diverse lampen en lampenkappen. Toegevoegd een handgeknoopt tapijt.
834 Los(e)/Seite