881 Los(e)/Seite
Tien stuks divers zilveren schepwerk, Hollands gekeurd. Gewicht: 217 g. ...[more]
Divers zilver bestaande uit drie lepels, twee strooilepels en een bekertje. Gewicht: 248 g. ...[more]
Zilveren geguillocheerde brillenkoker en een zilveren faaljehaak, Hollands gekeurd. Gewicht: 86 g.
Zilveren geguillocheerde brillenkoker en een zilveren faaljehaak, Hollands gekeurd. Gewicht: 86 g. L: 12.2 x 4.1 cm. ...[more]
Zilveren gesp, 1e gehalte Hollands gekeurd. Gewicht: 81.4 g. L: 12.5 cm. ...[more]
Zilveren lodereindoosje, Hollands gekeurd. H: 4.5 cm. ...[more]
Twee parfumflacons met zilveren dop.
Zilveren chatelaine met paard, zilveren chatelaine met o.a. miniatuur schaar en een zilveren
Zilveren chatelaine met paard, zilveren chatelaine met o.a. miniatuur schaar en een zilveren reisvorkje, Hollands gekeurd.
Vier diverse odeurflacons met zilveren montuur. H: 7.5 - 12 cm. ...[more]
Twee gouden reverspelden met Zeeuwse knop. Gewicht: 3 g. ...[more]
Gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 11.8 g. ...[more]
Granaten collier met gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 128.7 g. L: 42 cm. ...[more]
Bloedkoralen collier met gouden slot. L: 80 cm. ...[more]
Paar gouden kroonspelden van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.7 g. L: 9 cm. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop. H: 11.5 cm. ...[more]
Gouden knoop vermaakt tot broche, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.5 g. B: 2.5 cm. ...[more]
Granaten collier, tweerijig met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 122.8 g. en L: 30 cm.
Granaten collier, tweerijig met zilveren slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 122.8 g. en L: 30 cm. ...[more]
Gouden broche vermaakt van twee mutsenspelden, Hollands gekeurd, speld onedel. Gewicht: 5.2 g. L:
Gouden broche vermaakt van twee mutsenspelden, Hollands gekeurd, speld onedel. Gewicht: 5.2 g. L: 5.1 cm. ...[more]
Zilveren chatelaine met o.a. een horlogesleutel, Hollands gekeurd. L: 45 cm. ...[more]
Zilveren horlogeketting met floraal decor, Hollands gekeurd. Gewicht: 27.2 g. L: 18 cm. ...[more]
Zilveren filigrain gespslot van de dracht, Hollands gekeurd. Gewicht: 31 g. L: 10.2 cm. ...[more]
Gouden broche met robijn en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.4 g. B: 4.5 cm. ...[more]
Gouden broche vermaakt van een slot, Hollands gekeurd, speld onedel. Gewicht: 2.2 g. ...[more]
18k Gouden crucifix hanger 'Geloof, Hoop en Liefde' (met restauratie). H: 3.5 cm. Gewicht: 2.8 g.
18k Gouden crucifix hanger 'Geloof, Hoop en Liefde' (met restauratie). H: 3.5 cm. Gewicht: 2.8 g. ...[more]
Gouden ring met boek, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.6 g. Ringmaat: 19.5 ...[more]
Gouden ring, hand met parel en diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.6 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring, hand met parel en diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.6 g. Ringmaat: 16.5. ...[more]
Zilveren lodereindoosje en een pepermuntdoosje, beide voorzien van graveringen en Hollands gekeurd. H: 3.6 cm. D: 5.4 cm. ...[more]
Twee diverse zilveren schoengespen, Hollands gekeurd. Gewicht: 122 g. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop in lederen foudraal.
Granaten collier. Gewicht: 36.7 g. L: 72 cm. ...[more]
Glasgranaten collier. Gewicht: 28.1 g. L: 58 cm. ...[more]
Gouden slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.7 g. ...[more]
Gouden broche vermaakt. Gewicht: 3.5 g. L: 4.3 cm. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop. H: 9.5 cm. ...[more]
Stel gouden rouwhangers met granaat en zaadparel, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.8 g. ...[more]
Gouden hanger 'Brabant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.6 g. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop en kraag. H: 9.5 cm. ...[more]
Zilveren tashaak uit 1894, Hollands gekeurd. Gewicht: 11.7 g. ...[more]
Set van twee zilveren gespen. Gewicht: 43.5 g. ...[more]
Twee zilveren pepermuntdoosjes, Hollands gekeurd. D: 4.5 cm. ...[more]
Parfumflacon met gouden dop. H: 8.5 cm. ...[more]
Psalmenboekje met 20 kt gouden slot, in Empire, jl. 1819.
Parfumflacon met gouden dop en voet in lederen foudraal.
Stel gouden keelknopen, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.7 g. ...[more]
Parfumflacon met gouden montuur en voet. H: 10.5 cm. ...[more]
Parfumflacon met voet, gouden dop en kraag. H: 11.5 cm. ...[more]
Gouden langwerpig doosje met afgeronde hoeken en driekakig scharnier, 20 kt, Hollands gekeurd.
Gouden langwerpig doosje met afgeronde hoeken en driekakig scharnier, 20 kt, Hollands gekeurd. Gewicht: 16.3 g. LxB: 6 x 1.5 cm. ...[more]
Dunhill aansteker, verguld. H: 6.4 cm. ...[more]
Gouden broche met schelpcamee. HxB: 5 x 4 cm. ...[more]
Scrimshaw met decor van walvissen en schepen. HxB: 9 x 7 cm. ...[more]
Odeurflacon met zilveren montuur en rood decor van kind op stokpaard, vogels en guirlandes. H: 11.
Odeurflacon met zilveren montuur en rood decor van kind op stokpaard, vogels en guirlandes. H: 11.5 cm. ...[more]
Kralenbeurs met zilveren beugel met figuraal medaillon, Hollands gekeurd. LxB: 14 x 8.5 cm. ...[more]
Gouden stiften van de dracht, Noordoost-Nederland. Gewicht: 19.8 g. HxB: 6 x 6 cm. ...[more]
Schildpad dekseldoos met pastoraal decor en gouden montuur, Hollands gekeurd. D: 7.5 cm. ...[more]
Drie diverse netsukes: waterlelie met zegels, maskers en waterlelies, Meiji Japan.
Toneelkijker 'Iris Paris'. B: 10 cm. ...[more]
Het Nieuwe Testament met gouden slot.
881 Los(e)/Seite